1001 Cils [1001 Lashes] Masc Black (Maskara zagęszczająca rzęsy `1001 rzęs`)

1001 Cils [1001 Lashes] Masc Black (Maskara zagęszczająca rzęsy `1001 rzęs`)

Bourjois 1001 Lashes Masc Blak to pierwsza maskara na rynku, która optycznie zagęszcza rzęsy. Dzięki specjalnej formule tusz pokrywa i wzmacnia każdą rzęsę niezależnie od jej długości i położenia, rzęsy stają się gęste, pogrubione, mają głęboki czarny kolor. Bourjois opatentował nową szczoteczkę o oryginalnym spiralnym kształcie, która dociera do każdej, nawet najmniejszej rzęsy: podkreśla ją i pogrubia. Tradycyjne szczoteczki często pomijają drobne, krótkie rzęsy - nowa maskara Bourjois odkrywa je na nowo. Producent zapewnia, że każda z nas zdziwi się jak wiele ma rzęs.

Cena: ok. 50zł / 5ml

Nie jest zagęszczający

Za pierwszym razem dostałam go w prezencie, za drugim kupiłam sama (nie wiem co mnie podkusiło.. chyba spora promocja w internecie).

Maskara ma plusy, ale nie promuje ich bourjois:
+ PRZEDŁUŻA rzęsy
+ ładne opakowanie

no i to by było na tyle.. a z minusów:
- miała pogrubiać, a nie przedłużać rzęsy :)
- ładne opakowanie, ale dwukrotnie miałam problem ze szczoteczką
- ma jakiś dziwny, drażniący zapach (tak, wiem. maskara nie jest do wąchania, ale to pierwszy produkt który wręcz szczypał moje oko)
- szybko wysycha
- kruszy się

Raczej jestem zadowolona z tego produktu.

Znalazłam go przez przypadek na allegro. Jak przeczytałam o tym, że zagęszcza rzęsy, a cena to 15 zł od razu się zdecydowałam. Rzeczywiście dobrze działa, ale nie zauważyłam, że zagęszcza.

+rzęsy są podniesione, dłuższe
+cena jest niska
+dobra szczoteczka

- nie widziałam go w sklepach, jedynie w internecie
- nie zagęszcza rzęs, przynajmniej ja nie zauważyłam ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Średni, sam tusz świetny, ale ta szczoteczka..

Formuła tuszu jest niczego sobie - świetnie pogrubia i pięknie wydłuża rzęsy. Gdyby nie jego szczoteczka napewno kupiłabym go ponownie - nie da się nią pracować, STRASZNIE skleja rzęsy, bo przez jej kształt trudno jest je nam rozdzielić. Jedna, maks dwie warstwy, trzecie wygląda już okropnie, przy pierwszej bardzo ładnie, bo trudno jakąkolwiek szczoteczką skleić rzęsy już przy pierwszej warstwie, czyli naturalny look - jest fajna. Za 50zł jest słabo, ale fakt - nie kruszy się! I to jest jej wielki plus!! W sklepie internetowym cocolita.pl można go dostać za 15,90 (nie na promocji, cena regularna) i za takie pieniądze naprawdę warto go kupić.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Serum na zmarszczki

słabo

To mój pierwszy tusz tej firmy i od razu takie rozczarowanie, a miałam w planach wypróbowanie jeszcze kilku. Kupiłam go, bo cena na all była śmiesznie niska, przy okazji innych zakupów. 50 zł w stosunku do jakości to jakaś kpina, więc mogę sobie tylko pogratulować, że nie przepłaciłam.
Jedne, co mi się podoba w tym tuszu, to specyficzne, białe opakowanie. Ale już np. szczoteczka jest okropna, a potem jest tylko gorzej. Podczas pierwszego malowania miałam wrażenie, że powyrywam sobie nią rzęsy, bo jakoś tak dziwnie je łapała. Nie jestem wybredna w stosunku do szczoteczek od tuszy, ale ta jest wyjątkowo paskudna, a gdy chcę nałożyć kolejną warstwę gdy poprzednia już podeschła, szczotka drapie i szoruje po rzęsach. Zdecydowanie nie mój typ.
Co do samego tuszu, to owszem, wydłużył rzęsy, były rozdzielone, ale za to cieniutkie jak niteczki i było ich nie 1001, raczej.. 10. To najgorsza wada tego tuszu (nie jedyna), gdyż w sposób bezczelny przeczy swej nazwie, nie wiem, to był jakiś primaaprilisowy żart producenta czy co.... Oddałam siostrze, też nie była zadowolona. Jakiś czas temu pożyczyłąm go od niej kilkakrotnie. Podsechł i trochę lepiej działa, rzęsy są nieco pogrubione i nie wyglądają jak pajęczynka, ale nadal jest ich mało, zwłaszcza jak na nazwę, a poza tym tragicznie rozmazuje się pod brwiami, normalnie zostawia ksero. Do tej pory tylko 1 tusz mi to robił i przez to wylądował w koszu, to dla mnie nie do przyjęcia nawet w najtańszym tuszu. A ten do takich nie należy.

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 1

Mój ulubiony

Zachęciła mnie do kupna cena na allegro, która jest dość niska, poczytałam trochę na Wizażu opinii na temat tego tuszu i zauważyłam, że niektórzy go nie lubią, a niektórzy wręcz uwielbiają. Ja zaliczam się do tej drugiej grupy. Tusz ma odcień głębokiej czerni, co jest na plus. Nie obsypuje się, szczoteczka może na pierwszy rzut oka nie wygląda ciekawie, ale bardzo dobrze rozczesuje rzęsy i fajnie maluje dolne. Do tego ładnie rozprowadza tusz i faktycznie wydłuża. Moim siostrom się spodobał i przyjaciółce. Polecam i nie raz do niego wrócę.

Ilość zużytych opakowań: w ciągu pierwszego

jak narazie ulubiony

Wypróbowałam juz wiele tuszy do rzęs o przeróżnych właściwościach i działaniu jednak już kolejny raz wracam do 1001 cils.
Ogólnie tusze z bourjois uważam za jedne z lepszych. Ten urzekł mnie glęboką czernią i konsystencją, która rzeczywiście powoduje wydłużenie rzęs.
W dodatku bardzo polubilam oryginalną i drobną szczoteczkę, która bardzo dokładnie pokrywa wszystkie rzęsy nadając oku pożądany kształt.
Szczoteczka może wiele dziewczyn zniechęcić ale potwierdzam na własnym przykładzie, że jest to tylko kwestia wprawy (przy pierwszym użyciu miałam poczucie, że tusz jest beznadziejny:)

Używam tego produktu od: pierwszy raz ok 2 lat temu

Ilość zużytych opakowań: cztery

naprawdę dobry tusz bourjois

inne tusze bourjois z którymi miałam styczność nie przypadły mi do gustu, ale ten jest całkiem fajny,
ładnie pogrubia i wydłuża rzęsy, ma wygodną szczoteczkę, a rzęsy po nim nie są sztywne,
efekt daje podobny do MF2000 calorie,
naprawdę dobry

nie kupię ponownie bo szukam 5

Jak dla mnie, może być, zakup udany

Zdecydowanie uważam ten tusz za jeden z lepszych w moim kuferku z kosmetykami. Po pierwsze super rozdziela rzęsy, pod drugie ma kolor głębokiej czernii co w połączeniu z arabskim kajal\'em do oczu którego używam, daje piorunujący efekt, po trzecie wydłuża i pogrubia moje rzęsy. Rzęsy ma nie za długie i nie za gęste. Dzięki niemu potrafię uzyskać fajny i ciekawy efekt. Kończę właśnie pierwsze opakowanie i prawdopodobnie kupię następny.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę piersze opakowanie

Najlepszy, jaki miałam

Jestem bardzo zadowolona z tego tuszu, kończę właśnie 1 opakowanie.

Jeżeli chodzi o efekt - na co dzień podkreśla rzęsy, dając bardzo ładną oprawę oczu widoczną z dość daleka.
Szczoteczka faktycznie wyłapuje najdrobniejsze rzęsy, ładnie wyciąga je ku górze i wydłuża.

To jest mój drugi tusz od Bourjois i doskonale wiem o co chodzi użytkowniczkom, które narzekają na trudności z nałożeniem czy sklejaniem rzęs. Mnie zarówno moje rzęsy jak i tusze od tej firmy nauczyły cierpliwości, bo apogeum najlepszego efektu dają po około miesiącu użytkowania, a u mnie takie apogeum utrzymuje się prawie rok odkąd go kupiłam.

Tusz jest pancerny - czasem budząc się po nocce u kumpeli zastawałam go na rzęsach w nienaruszonym stanie (tu nie wiem czy się cieszyć, czy płakać, bo zmywanie go bywa czasem prawdziwą katorgą). Ale nigdy nie zdarzyło mi się, żeby się osypał. Jak na tusz niewodoodporny jest naprawdę wytrzymały.

Nakłada się łatwo (może nie na samym początku) i można nieźle się pobawić efektami. Fajne jest również to, że nie trzeba wyciągać tuszem rzęs do nieba, żeby efekt zagęszczenia i podkreślenia oka był widoczny. Mi przydaje się to gdy muszę założyć okulary :)

Polecam, szczególnie dla osób z długimi rzęsami, które chcą je solidnie podkreślić.

Ilość zużytych opakowań: 1 + następne w tracie kupna

Jednorazowa przygoda...

Rzęsy mam takie sobie przeciętne, ani długie, ani krótkie, specjalnie gęste też nie są. A jednak tusz ma podkreślić spojrzenie i skoro już go kupuję to oczekuję, że jakiś efekt poza czarnym kolorem uzyskam. Tak było również i tym razem.

1. Opakowanie
W sumie nie jest najgorsze, wygląda jako tako. Szczoteczka też wydawałoby się, że jest OK.

2. Konsystencja
Na początku tusz jest baaaardzo rzadki, później trochę gęstnieje i w sumie wtedy jest w sam raz.

3. Ogólny efekt
Tusz nie zagęszcza rzęs z pewnością. W ogóle jakiegoś spektakularnego efektu poza kolorem (taaak czerń ma piękna) nie zauważyłam. Nie podkręca - bez zalotki moje rzęsy nie stracą uroku prostych drutów. Nie wydłuża, może trochę pogrubia ale to akurat ten efekt na który nie czekam zbytnio...

Używam tego produktu od: 3 miesiące?
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

mój numer 1

Dla mnie jest idealny. Pięknie rozczesuje rzęsy, nadaje glębię spojrzeniu. Mam dlugie rzęsy ale dość jasne, ten tusz pięknie podkreśla ich dlugośc a do tego nadaje im grubości.
Gdy już zacznie wysychać to robią się gudki ale to także znak, że czas kupić nowy tusz.

Używam tego produktu od: póltora roku

cudo - nic dodać nic ująć

Jestem tuszową maniaczką dlatego też używałam i używam ich na raz tysiąc dwieście, jednakże jemu jestem wierna od roku. Pomimo faktu iż producent obiecuje pogrubienie, u mnie on sprawdza się jako tusz wydłużający. Po dwóch warstwach efekt jest iście teatralny. Rzęsy są długie, podkręcone i rozdzielone, chociaż z czasem kiedy tusz wysycha robią się grudki (łatwo je usunąć za pomocą igły). Jest idealnie czarny, starcza na długo Kupuję go na allegro, bo cena w sklepie mnie ciut odpycha choć wart jest i swojej sklepowej ceny. Dla mnie jest lepszy niż EL hypnose, zdecydowane KWC <3

Ilość zużytych opakowań: zużyłam cztery opakowania, jestem w trakcie piątego