Forever Living, Ever Shield (Dezodorant aloesowy w sztyfcie)

Forever Living, Ever Shield (Dezodorant aloesowy w sztyfcie)

Pojemność 92,1 g

Dezodorant w sztyfcie ze stabilizowanym wyciągiem z aloesu. Delikatnie perfumowany, skutecznie chroni przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu. Nie ogranicza wydzielania potu.
Nie zawiera soli aluminium i alkoholu. Zawiera glikol propylenowy i triklosan.

Niesamowite nawilżenie i nie tylko

To nie był mój pierwszy naturalny dezodorant, ale pierwszy taki dobry. Co ważne, dezodoranty pozbawione soli aluminium nie będą blokowały potliwości, tylko zapobiegną nieprzyjemnemu zapachowi. Będziemy się pocić, ale bez tych przykrych konsekwencji. Moja skóra akurat nie poci się odczuwalnie. Musiałam się do niego przyzwyczaić. Dotychczasowa kulka Vichy zapewniała 100% skuteczności zawsze i wszędzie, teraz musiałam się obserwować. Musiałam zrezygnować ze wszystkich "nieoddychających" bluzek lub sukienek, ponieważ wtedy dezodorant nie działał wcale. W grę wchodziła w moim przypadku głównie bawełna, ale inne "oddychające" materiały również (len, wełna). Po kilku dniach zauważyłam, że moja skóra się mocno łuszczy, to był efekt zrezygnowania z mocnego antyperspirantu, nowa skóra była już miękka, niesamowicie nawilżona, gładka i bez podrażnień. Nie wiedziałam, że moja skóra pod pachami może tak dobrze wyglądać! Od tamtej pory nie mam okresowych bólów w okolicy pach, podrażnień czy swędzenia skóry, a także suchości. Przez rok używam tego dezodorantu, a jedno opakowanie wystarcza na ponad pół roku. Co ciekawe, zastosowałam kilka razy silny antyperspirant , ponieważ zakładałam inny materiał czy miałam wyjątkową okoliczność i po jednej aplikacji skóra stała się gruba, szorstka, podrażniona.. Co ważne produkt musi dokładnie wyschnąć, jego skuteczność wystarcza mi na niecałe 24 h, trudno określić ile dokładnie. Uwielbiam zapach tego deo, jest odświeżający i kojarzy się z czystością . Cena jest zdecydowanie adekwatna do jakości. Kosztuje mniej więcej tyle, co mój poprzedni antyperspirant, a wystarcza na 2 razy dłużej. W porównaniu do produktów drogeryjnych- drogeryjne wystarczają na około 2 miesiące, kosztują około 10 zł, więc bilans jest bardzo podobny. Aplikacja jest bardzo wygodna, w formie wykręcanego sztyftu. Polecam, jednak zwracam uwagę na zmiany w dotychczasowym życiu- materiał, potliwość, nowa, lepsza skóra.

Polubiłam go!

Kupiłam go ze względu na naturalny skład i to był strzał w 10!
Sztyft nie brudzi ubrań jest bezbarwny, jego aplikacja nie sprawia żadnych problemów. Jego zapach jest niemal nie wyczuwalny. Używany regularnie niweluje zapach potu( nie hamuje go!). Zauważyłam, że pachy po jego zastosowaniu stały się bardziej nawilżone.
Polecam!

naturalna ochrona na 4+

Świetny, świeży zapach (zarówno męski, jak i damski), nie gryzie się z perfumami.
Nie "lepi" się, ma bezbarwną formę, nie barwi ubrań.
Jestem pozytywnie zaskoczona. Nawet po całym dniu (chodzę na siłownię) pacha "pachnie" produktem.

Jest ok

Miałam okazje zakupić kikla opakowań i powiem tak:
- neutralny zapach
- wydajny ( starcza na 4-5 miesięcy ! )
- co najważniejsze NIE brudzi ubrań
- hamuje nadmierną potliwosć

nie do końca naturalny, ale skuteczny

Po wypróbowaniu całej armii naturalnych dezodorantów z ałunem na czele, wreszcie trafiłam na coś, co działa. Oczywiście działa tylko dlatego, że nie jest do końca naturalny, ale coś kosztem czegoś.

Plusy:
+ skuteczny (nawet jeśli się spocisz, to nie śmierdzisz)
+ bardzo wydajny (używam go od ok. roku, w międzyczasie zużyłam dwa)
+ niska cena (w porównaniu z wydajnością)
+ ładny zapach
+ nie zostawia śladów (jeśli przed założeniem bluzki wklepie się go w pachy - na wszystko trzeba znaleźć sposób; poza tym przed aplikacją zawsze ochlapuję pachy zimną wodą, żeby pory się zamknęły, a efekt świeżości trwał dłużej, szybko suszę i aplikuję dezodorant)

Minusy:
- skład (propylene glycol na pierwszym miejscu i na samym końcu triclosan)

Generalnie bardzo godny polecenia jako alternatywa dla dezodorantów naturalnych i sklepowych.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Dobry produkt

Zacznę od tego, że dezodorant jest bardzo duży oraz niesamowicie wydajny. Jeżeli chodzi o jego działanie, to muszę przyznać że jak na dezodorant jest bardzo przyzwoite. Zazwyczaj dezodoranty nie potrafiły poradzić sobie z potem i jego zapachem cały dzień. Ten zaś radzi sobie zadziwiająco skutecznie. Nie czuć zapachu potu wcale. Zdaża mi się czuć wilgoć pod pachami, jednakże zdarza się to nawet przy stosowaniu antyperspirantów, także nie uznaję tego za minus tego dezodorantu. Tym bardziej, że na opakowaniu wyraźnie jest napisane, że nie hamuje on naturalnego wydzielania potu.
Skład jest całkiem przyzwoity. Cieszy mnie to, że brakuje w nim soli aluminium.
Polecam! (:

Używam tego produktu od: 1roku
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

przyjemny

Kupiłam zachęcona pochlebnymi opiniami i ciekawym designem opakowania.
Gdy otrzymałam swoje zamówienie moim oczom ukazała się zupełnie inna szata graficzna opakowania niż ta pokazana na avatarze- ale równie ciekawa. Opakowanie ma pływowe kształty i jest około dwa razy większe od innych sztyftów które dotąd miałam. Konsystencja jest twarda i żelowa, niemal przeźroczysta. Produkt ma świetny zapach i szybko się wchłania. Nie pozostawia plam. Nie jest to antyperspirant a jedynie dezodorant więc nie mogę go obwiniać o to że nie chroni przed wydzielaniem potu oraz niemiłym zapachem- niestety ale czasem paszka jest mokra i niemiło pachnie ale za to gwiazdki nie odejmę. Producent napisał że produkt jest idealny do użycia zaraz po depilacji co nie di końca jest prawdą. Użyty zaraz po kąpieli i depilacji przez chwilkę szczypie. Raczej nie nadaje się na letnie upały. Kupiłam z ciekawości i wątpię czy kupię ponownie.

Używam tego produktu od: ok. półtora miesiąca

Wspaniały!

PLUSY:
+ bardzo wydajny
+ pięknie pachnie *.*
+ zapach długo utrzymuje się na skórze
+ długotrwała świeżość
+ delikatny, nie podrażnia
+ nie zawiera soli aluminium!
+ nie pozostawia plam

Jeśli chodzi o minusy, to wg. mnie nie ma żadnych :) Jest wart swojej ceny.

MÓJ KWC!

Niezastąpiony.

Dezodorant ma postać sztyftu zamkniętego w trwałym i estetycznym plastikowym opakowaniu. U dołu znajduje się pokrętło.

Plusy:
- mimo, że nie jest antyperspirantem, mam wrażenie, że zmniejsza pocenie (czasem gdy zapomnę go użyć czuję różnicę).
- niweluje przykry zapach potu,
- najwiażniejszy plus: nie plami ubrań i bielizny! Przedtem używałam wielu różnych dezodorantów i każdy, absolutnie każdy, czy to sztyft, czy spray niemiłosiernie plamił i niszczył mi ubrania,
- szybko się wchłania, można się od razu ubrać bez obaw o plamy pod pachami,
- łagodzi podrażnienia po depilacji,
- kolejny istotny plus: niesamowita wydajność. Jedna sztuka wystarczy mi na około półtora roku, jeśli ktoś napiszę, że jego cena jest wysoka, to niech przeliczy, ile w tym czasie kupiłby innych dezodorantów,
- ładny, delikatny zapach,
- trwałe, estetyczne opakowanie.

Minusy:
Jak dla mnie nie ma on żadnych minusów, lecz komuś może przeszkadzać słaba dostępność. Ja mam konsultankę forever w rodzinie, więc nigdy nie mam problemu z zamównieniem. Podkreślę jeszcze, że nigdy nie miałam problemu z intensywnym poceniem, stosunkowo mało się pocę, więc nie wiem, jak sprawdziłby się w przypadku osoby, która ma takie problemy.

Na pewno kupię ponownie, nie wyobrażam już sobie używania innego dezodorantu.

Używam tego produktu od: trzech lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Dobry na codzień

Po ciąży zaczęłam mieć kłopoty po zastosowaniu niemal każdego dezodorantu sklepowego. Zaczęłam dostawać bolesnych gulek pod pachami.
Dermatolog kazała mi się cieszyć, że same z czasem schodzą i nie trzeba ich spędzać lekami czy nacinać. Nakazała znalezienie produktu , który nie będzie powodował podrażnień.
Zaczęłam poszukiwania, próbowałam wielu produktów aptecznych dla wrażliwych jak Bioderma, Vichy, było lepiej, ale gulki potrafiły się pojawiać. Próbowałam Alterry bez soli aluminium, prawie dobrze było, ale nie spełniała funkjcji dezodorantu. Próbowałam ałunu, to samo. Minęły 2 lata...

Bez najmniejszego przekonania, końcem maja tego roku, sięgnęłam po polecany mi przez znajomą Evershield z FL. Miałam już styczność z produktami tej firmy i nic mnie nie zachwyciło.

Pierwsze użycie, bez zachwytu, lepkie mazidło, zapach niby lekki ale drażnił mnie cały dzień, wydaje się trochę męski. Spociłam sie jakbym nic nie nałożyła.
Próbuję dalej. Po tygodniu było lepiej z poceniem, ewidentnie proces się normalizował. Zdarzają się wilgotne pachy, ale bez nieprzyjemnego zapachu, no chyba, że po siłowni.

Minęło parę miechów, mamy listopad, używam go codzień, a jeszcze trochę jest. Wydajny!
Ani jednej gulki od tamtej pory!
Pocenie zdecydowanie znormalizowane, rzadko mam mokre plamy. Skóra ładna, gładka.

Gdyby nie ten zapach dałabym 5 gwiazdek.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

idealny na lato

Używam go w ciepłe dni lub po domu. Nie hamuje pocenia tak jak antyperspirant, ale jestem z niego bardzo zadowolona!

Plusy:
+ zapobiega rozwojowi bakterii i nieprzyjemnemu zapachowi (przy wyjątkowo pracowitym dniu ponowne jego użycie niweluje zapach i daje uczucie świeżości)
+ pielęgnuje skórę pod pachami (jest dobrze nawilżona)
+ idealny do opalania! aloes zawiera niski filtr przeciwsłoneczny
+ wydajny! wydajny! wydajny!
+ stosunkowo niska cena

Przez pierwszy rok używałam go codziennie. Od 3 lat latem przez ok. 2 miesiące lub od czasu do czasu po domu.

bardzo dobry produkt

+ idealny delikatny zapach
+ bardzo wydajny
+ dobrze się rozprowadza
+ plus że jest w sztyfcie i się nie rozplywa
+ dobry antyprespirant, ciężko było mi znaleźć coś co pokona moją nadmierną potliwość ten antyprespirant radzie sobie jak narazie najlepiej
+ pielęgnuje skórę