Formuła Norweska, Balsam do ciała do skóry normalnej i suchej

Formuła Norweska, Balsam do ciała do skóry normalnej i suchej

Specjalna dermatologiczna formuła łączy w sobie witaminę E oraz składniki skutecznie kojące i intensywnie nawilżające skórę normalną i suchą. Chroni przed dalszym wysuszeniem. Działa przez 12 godzin, a wysuszona skóra staje się natychmiast bardziej miękka, gładka i nawilżona. Balsam jest nietłusty, skóra go wchłania natychmiast, nie pozostawia filmu. Zapach neutralny bardziej.

Bardzo wygodne opakowanie z pompką ułatwia aplikację.

Zawartość świetna, opakowanie nie

Świetny balsam, super się rozprowadza, ma przyjemny zapach.

Opakowanie wydaje się wygodne.. do pewnego momentu. Za każdym razem jak na dnie zostaje ok 1/3 zawartości to pompka przestaje działać i nie pompuje. Nie wiem czy to wina za krótkiego wężyka, ale zużyłam kilka opakowań i za każdym razem jest to samo.

super:)

Ten balsam jest super;)Bardzo fajnie nawilża,nie ma lejącej się konsystensji ,jest bardzo wydajny i ma ładny,neutralny zapach,tak jak inne produkty neutrogeny.

Używam tego produktu od: sierpień/wrzesień
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Już chyba mam go dość

Zacznę od tego, że kiedyś, kupił mi go narzeczony. Pytał później podekscytowany czy cieszę się z prezentu, czy balsam jest dobry. Co mialam powiedzieć? Oczywiście stwierdziłam, że balsam jest super, że fajnie że pomyślał o takim prezenciku....

No i się zaczęło. Od tamtej pory kupuje mi go na każdą okazję, więc męczę się z nim bo po pierwsze nie mam serca powiedzieć mu wprost, że mam dość tego balsamu i zaczynam go nienawidzić bo jest mi wciskany prawie że na siłę , a po drugie, facet jak to facet, czytać między wierszami nie umie i aluzji nie rozumie :)

Ehh, a sam kosmetyk: tragiczny nie jest, w sumie to przyzwoicie nawilża, ale coś mi w nim nie do końca odpowiada.. jakaś taka zbyt plynna konsystencja chyba. Tak w ogóle spodziewalam się lepszego nawilżenia i chyba w tej kwestii mnie troszkę rozczarowal.
Ogólnie jest ok, ale mogłoby być lepiej.

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: pięć

Manicure - marynarskie paski

niestety nie!

niby wszystko fajnie, bo opakowanie przyzwoite i poręczne, zapach nie najładniejszy, ale można przeżyć, nawet konsystencja i stan skóry po aplikacji nie pozostawia pola do narzekań, jednak po dwóch czy trzech użyciach pojawiło sie u mnie potworne uczulenie, którego nie moge wiązać z niczym innym niz ze stosowaniem tego specyfiku. Mimo natychmiastowego zaprzestania stosowania z pokrzywką walczyłam jeszcze 2 tygodnie - nie wiem co do niego dodają, ale z pewnością mi nie służy ;)

Używam tego produktu od: nie używam :) przygoda trzydniowa zakończyła się
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie do czasu pojawienia sie okropnej wysypki...

sucha - nie sucha

prawie, prawie bardzo dobry; dobrze nawilża skórę, szczególnie tą zmęczoną wystawianiem na słońce; jest nieinwazyjny zapachowo (co dla mnie jest dużym plusem), nie pozostawia filmu na skórze; gwiazdkę odejmuję za pompkę, która nie pozwala "wybrać" kosmetyku do dna

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Regeneracja suchej skóry

Kupiłam balsam z serii Formuła Norweska zimą, kiedy mam bardzo suchą skórę. Używałam wielu balsamów, na ten nie mogłam długo się zdecydować ze względu na dość wysoką cenę, ale nie żałuję, że w końcu kupiłam. Bardzo szybko regeneruje suchą i zniszczoną skórę, szybko się wchłania ale jednocześnie długo czuć nawilżenie. Polecam.

Używam tego produktu od: Listopada 2010r.
Ilość zużytych opakowań: Zużyłam już 4 balasami z tej serii

Mój faworyt

Używam go od dawna i wciąż do niego wracam. Jest bardzo delikatny, nie podrażnia, świetnie i długotrwale nawilża i wygładza. Łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Skóra po nim jest miękka, gładka i jedwabista. Wielki plus za łatwą aplikację dzięki pompce.Świetny produkt!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

spełnia swoje zadanie

balsam stosuje na przemian z balsamem garniera, żeby nie przyzwyczaić skory do jednego kosmetyku

dobrze nawilża i regeneruje skórę

wydajny

wart swojej ceny :)

Używam tego produktu od: 1/2 roku

Dobry na lato

ten balsam, a raczej lekka emulsja jest moim zdaniem swietnym rozwiązaniem na letnie upały. Dobrze nawilża i koi skórę, a jednoczesnie jest lekka i wodnista przez co skóra z łatwością ją "pije". Po aplikacji ciało jest miękkie i nawilżone, nie klei się, zapach jest delikatny, niespecjalny ale nie narzekam.
Na plus opakowanie z pompką i cena promocyjna. Bez promocji jak dla mnie za drogo.
Ze względu na super lekką konsystencję nie uzywam tego balsamu zimą, wtedy wolę czuć na nogach treściwe masło albo gęsty balsam.

Skuteczny balsam

To doskonały balsam! Idealnie nadaje się do suchej skóry, narażonej na szkodliwe działanie środowiska i niektórych naszych zabiegów kosmetycznych:)

Zalety:
- doskonale nawilża
- długotrwale działa
- nie jest tłusty, nie lepi się
- można używać do całego ciała
- błyskawicznie się wchłania
- jest bardzo wydajny
- poręczna aplikacja

Wady: brak

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania

Rewelacja!

Bardzo długo szukałam "swojego" balsamu, aż w końcu trafiłam na taki który spełnił moje wymagania. Wprawdzie nie mam skóry jakoś wyjątkowo suchej,ale w balsamach zawsze irytowało mnie to, ze przez gęstą konstytencję długo się wchłaniaja przy czym po posmarowaniu towarzyszyło mi uczucie jakby takiego wilgotnego ciała,co nie było dla mnie zbyt przyjemne.Wiec przestałam w ogóle uzywać tego typu produktow,ale niestety stan mojej skóry zaczął się pogarszać i postanowiłam coś z tym zrobić. Jeżeli chodzi o właściwości tego produktu to niewatpliwie szybko sie wchlania, nie zostawia tzw. filmu, skora staje sie gladka. W moim przypadku to,ze nie ma zapachu bardzo mi odpowiada. Zobacze jakie beda dalsze efekty uzywania tego produktu. Ale mysle,ze siegne po niego jeszcze raz. Probowalam roznych balsamow ale z tego jestem najbardziej zadowolona.

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:zaden

Fajny

Całkiem dobry balsam - bardzo dobrze nawilża, łatwo się go aplikuje i szybko się wchłania. Całkiem dobry do skóry normalnej, acz nie wiem, czy pomoże suchej. Jego wadą jest cena, tańsze produkty mają równie dobre działanie.

Używam tego produktu od: 1 rok