Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Isana, Handcreme Intensiv (Krem do rąk z 5% urea) (stara wersja)

Isana, Handcreme Intensiv (Krem do rąk z 5% urea) (stara wersja)

Krem zapewnia skuteczną pielęgnację i ochronę bardzo suchej skóry.
Z zawartością cennego mocznika, masła shea jak również wartościowych substancji czynnych takich jak panthenol i wosk pszczeli. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.

Skład: Aqua, glycine soja oil, glycerin, urea, sodium lactate, cetylalcohol, stearic acid, glyceryl stearate, butyrospermum parkii butter, cera alba, panthenol, carbomer, parfum, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, sodium hydroxide, xanthan gum, linalool, hexyl cinnamal, citronellol, geraniol, limonene.

/s/

Kolejny fenomen wycofany ze sprzedaży?

Co dzieje się na tym rynku? Rozumiem, że tak dobre produkty nie opłacały się producentom? Szkoda. To był pierwszy i jedyny krem, który poradził sobie z moją skórą, która jest jak pergamin - cienka i sucha. Żaden inny krem nie nawilżył mi skóry rąk. Ten krem poradził sobie z tym tak dobrze, że postanowiłam stosować go również do nóg. Nigdy nie miałam tak gładkich stóp i dłoni! Nawet drogie kremy, ani inne hity nie nawilżały tak jak ten. Nareszcie zamiast pergaminu miałam na rękach i stopach skórę gładką dosłownie jak pupa niemowlaka. Super nawilżacz, jedyny w swoim rodzaju!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1092751].usefull || 0 }}% pomocna.

Chemiczny zapach i tłusta warstwa

Plusy:
- wydajność
- gęsta konsystencja
- nawilża
- pozostawia powłokę ochronną

Minusy:
- chemiczny, nudny zapach
- trudno wetrzeć krem w ręce
- ręce przez 2-3 min są tłuste i lepkie

Używam tego produktu od: około 3-4msc
Ilość zużytych opakowań: jedno całe i nigdy więcej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[995396].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

Uważam że za tak śmiesznie niską cenę ten krem jest naprawdę bardzo dobry.
Po zimie moje dłonie przypominały papier ścierny - wysuszone, szorstkie i widocznymi "sypiącymi się skórkami".
Ten produkt doprowadził je do porządku, ale żeby naprawdę dobrze działał trzeba stosowac regularnie kilka razy dziennie.
Wystarczy niewielka kropla żeby dobrze nawilżył - aplikacja zbyt dużej ilosci kremu powoduje efekt lepkich dłoni.
Plusy:
+ cena
+opakowanie
+ dostęposc
+ konsystencja
+ przyzwoity poziom nawilżenia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[990538].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - gradientowe kropki

moim zdaniem przeciętny

Moim zdaniem krem jest raczej przeciętny, nie nawilża dłoni na długo. Efekt jest raczej krótkotrwały i powierzchowny.
+ładny zapach
- krótkotrwały efekt
- brak regeneracji skóry

Używam tego produktu od: września 2014
Ilość zużytych opakowań: całe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[982142].usefull || 0 }}% pomocna.

średni

Produkt zakupiłam pod wpływem pozytywnych opinii na Wizażu. Nie podoba mi się jego zapach. Dłonie po jego zastosowaniu faktycznie są miękkie i gładkie dzięki takiej cieniutkiej warstwie jaką zostawia, jednak po umyciu rąk jeśli były szorstkie i suche wracają do swojego stanu przed zastosowaniem, cały czar znika.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[951124].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dotąd najlepszy. Zawsze do niego wracam.

Faktycznie nawilża, przyspiesza gojenie wszelkich uszkodzeń naskórka, poprawia stan skórek. Skład niezły patrząc na cenę (w promocji nawet 3zł). Dobry na lato, jak i na zimę, lekki, szybko się wchłania co jest dla mnie ważne w pracy.
Opakowanie wygodne, działa, niska cena, czego chcieć więcej? :)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 6 lub więcej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[919777].usefull || 0 }}% pomocna.

fajniutki kremik

Dotychczas najczęsciej kupowałam kremy z avonu, ale jak zaczęłam zgłębiać ich składy, przestały mi się podobać. Ten krem zakupiłam dzięki wizażankom :) i jestem bardzo zadowolona. Skład przyzwoity, opakowanie ok, zapach przyjemny, konsystencja bez zarzutu, pozostawia delikatną warstewkę, ale nie jest ona uciążliwa. Zakupiłam kolejne opakowanie, akurat w promocji było. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[905094].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez wad?

Na to wygląda. Pierwsza rzecz na jaką patrzę przy kremach to skład: brak parafiny jak najbardziej na plus. Cena: także, w dodatku kupiłam na promocji. Śliczny zapach! Nie spodziewałam się takiego, a tu proszę.
Świetnie nawilża dłonie, pozostawia lekki film na dłoniach, ale po jakimś czasie wchłania się całkowicie i w miarę szybko. Po prostu ulga dla dłoni. :)
Jedyna wada do wydajność, ale często go używałam więc mogę mu to wybaczyć.

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[904169].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny krem

plusy:
+ cena - ok. 5 zł
+ dostępny w Rossmannie
+ zawiera 5% mocznika, masło shea
+ bogaty, gęsty krem, idealny na noc do rękawiczek
+ nawilża i odżywia dłonie
+ wydajny
+ ciekawy, delikatny zapach
+ miękkie opakowanie, dające się rozciąć
+ nie zawiera parafiny

minusy:
- długo się wchłania, ale stosuje go przede wszystkim na noc z rękawiczkami, więc nie przeszkadza mi to

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[892980].usefull || 0 }}% pomocna.

wow!

Niestety marka isana do niedawna była przez mnie omijana szerokim łukiem, ponieważ myślałam,, za takie pieniądze to nie może być dobre" i co? I pomyliłam się.
Kremik podbił moje serce w ciagu dwóch tygodni. Kupiłam go zachęcona opinią nissiax83 i to był strzał w dziesiątke.
Moje dłonie to porażka. Nie cierpie ich to jest ta część ciała, którą najchętniej bym oddała i wymieniła na inną.
Cały rok dłonie są wysuszone choć dbam o nie i zaczerwienione, skóra na nich jest cienka i ogólnie nie znoszę ich. Na noc każdego dnia aplikuje i aplikowałam tysiące kremów od najdroższych po najtańsze i nic! Zero rezultatów. Jedno umycie dłoni, kilka godzin i skóra nadal sucha :/ . Żałamka ale mam ten krem :D za tak mała cenę a działa niesamowicie. Utrzymuje się na dłoniach nawet po ich umyciu czuć go na skórze,nawilża świetnie i ładnie pachnie, szybko się wchłania a co najważniejsze działa.
W końcu moje dłonie wyglądaja jak u normalnego człowieka :D. Kocham ten produkt i zamierzam go używać do śmierci chyba, że znajdę coś lepszego może wypróbuje nowszą wersję, jeżeli nie będzie lepsza to wrócę do tej. Ubóstwiam. Mój chłopak także. Zamierzam kupić kilka opakowań na zapas i także obdarować tym kremikiem mego lubego, którego dłonie są wysuszone :) .

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie i z pewnością nie ostatnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[884324].usefull || 0 }}% pomocna.