Astellas, Nanobase, Nanocząsteczkowa odżywka do twarzy

Astellas, Nanobase, Nanocząsteczkowa odżywka do twarzy

Nanocząsteczkowa odżywka do pielęgnacji skóry suchej, bardzo odwodnionej. Zawiera ceramidy i inne niezbędne lipidy. Kosmetyk nawilżający, działający też wygładzająco, poprawiający sprężystość skóry, zmiękczający ją, spłycający powierzchowne zmarszczki, opóźniający tworzenie się nowych.
Odżywka zawiera nanocząsteczki parafiny Dzięki Nanobase znacznie głębiej wprowadzane są też w skórę naturalne lipidy i ceramidy. Regenerują one barierę ochronną skóry, zabezpieczając ją przed wysuszeniem.
Nanobase dostarcza skórze ceramidy i inne niezbędne lipidy, które przenikają głęboko do warstw skóry, gdzie mogą stanowić dodatkowe zapasy użyte w razie potrzeby.

Kocham go

Mój niezbędnik. Gdy tylko na moje dłonie wraca AZS, stosuję go przez jakiś miesiąc na noc pod rękawiczki foliowe, na to bawełniane. Te nanocząsteczki chyba naprawdę wnikają przez naskórek, bo efekty są szybkie i spektakularne. Do spółki z kremem barierowym Oillan na dzień Nanobase stanowi mój niezbędnik w walce o dłonie, które nie pieką i nie straszą suchą skórą. Tani nie jest, ale wart każdej złotówki.

Moja sucha cera jest zadowolona

Nie jest to może idealny krem. Stosuję go tylko na noc ponieważ jest bardzo treściwy i tłusty. Po tygodniu stosowania zauważyłam ze rano gdy umyję twarz wodą, skóra jest taka pełna wody (nie wiem jak to opisać), gładka i pulchna. Zwykle rano po umyciu buzi czyłam mega ściągnięcie całej twarzy. Dzięki Nanobase rano nie ma ściągnięcia. Nadal powstają mi suche skórki szczegolnie przy skrzydełkach nosa, policzki i czoło, jednak Nanobase sprawia, że nie jest ich tak dużo jak kiedyś. Jest też świetną odżywką do rąk, tera w czasie zimy wierzch moich dłoni był spierzchnięty, wytarczyła jedna nocna kuracja na dłonie i po problemie, Zdecydowanie polecam

Ulubieniec

Jeden z moich ulubionych kremów, najlepszy nawilżający moją suchą skórę. Używam zazwyczaj na noc, ponieważ jest strasznie tłusty i wolno się wchłania.Jednak działa cuda. Nawilża, poprawia koloryt, regeneruje. Jest ze mną od kilkunastu lat, nigdy mnie nie zawiódł!

U mnie się nie sprawdził

Kupiłam go mając na uwadze opis i dobre opinie. U mnie się nie sprawdził. Ma dość ciężką konsystencję i trudno się go rozprowadza w zasadzie trzeba go dość długo wklepywać. Nie wchłaniał się zbyt dobrze więc rano wstawałam z tłustą buzią a z czasem też z wypryskami, które mi się tworzyły pod jego wpływem. Miała wrażenie wręcz "zapchanej" skóry. Zużyłam go na dłoniach.

Kosmetyczny niezbędnik :)

Od lat z niej korzystam. Idealnie sprawdza się jako krem do dłoni, stóp oraz na wszystkie przesuszone miejsca na skórze. Mam ją zawsze w torebce - świetnie sprawdza się w roli ochronnej pomadki do ust (wraz z Blistex, Intensive Lip Relief Cream są moim zdaniem najlepszymi tego typu kosmetykami)
Ma gęstą treściwą konsystencje więc jako krem do twarzy używam jej jedynie zimą.

idealny przy azs

Jedyny krem, który mogę stosować na twarz. Mam atopowe zapalenie skóry i wszystkie inne kremy, prędzej lub później mnie uczulają. Krem, a właściwie odżywkę polecam osobom ze suchą skórą. Pozostawia na skórze coś w rodzaju mazi, dlatego najlepiej używać na noc. Obecnie dystrybutorem jest Yamanouchi i sprzedawany jest w białym opakowaniu.

Mój nowy ideał ale....

Krem(?) idealnie sprawdził się jako nocna kuracja mojej mieszanej cery (lekki trądzik w strefie T lecz przesuszone policzki). Stosuje go 2x w tygodniu na cała twarz i co noc pod oczy i na powieki. Nie piecze, idealnie nawilża. Trochę ciężko się go aplikuje ale to pewnie dlatego ze ma bogata konsystencje. Jest tyllko jedynie duży minus.... posmarowalam nim usta... zrobiłam to dwukrotnie bo za pierwszym razem myślałam ze winne jest coś innego. Ale niestety ... tak jak twarz jest wygładzona idealnie tak usta zostały wręcz ...PPOPARZONE !! Po nocy wyglądały tak jak bym cały dzien je bardzo mocno "oblizywała" .... nie wiem dlaczego tak się dzieje ....

Totalny bubel

Nie rozumiem tych wszystkich zachwytów ani pozytywnych recenzji. Moja skóra jest ekstremalnie sucha, przechodzę kurację izotekiem i szukałam czegoś, co ukoi i złagodzi, a jednocześnie nawilży oraz odbuduje naskórek. Skusiły mnie pozytywne opinie i wysoka średnia, niestety takiego strasznego kosmetyku już dawno nie używałam

Minusy:
- lepka, kleista konsystencja
- ciężko rozsmarować na twarzy
- w ogóle się nie wchłania
- pozostawia ślisko-mokro-lepką warstwę
- przykleja się do tej warstwy wszystko: włosy, pościel, kurz
- nie da się używać na dzień, nie wyobrażam sobie nałożyć na to coś makijażu
- na noc też się nie nadaje, bo się niemiłosiernie lepi
- nie odżywia skóry, nie nawilża jej, nie regeneruje - NIE ROBI NIC
- trzeba ją zmywać z twarzy mocnym mydłem, inaczej nie schodzi

Po prostu dramat, nigdy więcej!!!

najlepszy ale potrzebuje przerw

Mam cerę suchą, w lecie bardziej w stronę normalnej w zimie natomiast potrafi się mocniej przesuszyć. Niestety ma ona również tendencje do zapychania. Mam masę nawilżających kosmetyków, ta odżywka okazała się najlepsza ze wszystkich.
Jako jedyna nawet po porannym umyciu twarzy pozostawia uczucie nawilżenia i natłuszczenia skóry. Twarz wyglądam promiennie, jest gładsza a wszelkie wypryski i przebarwienia bledną i szybciej się goją,
Nanobase ma jeden minus (chociaż nie wiem czy właściwie można to nazwać minusem)- nie może być używana zbyt długi czas. Po prostu potrzebuje przerw. Gdy używałam jej nagminnie każdej, lub nawet co drugą noc, po prostu przestałam zauważać jej efekty. Działała, jak każdy krem nawilżający. Zaczęła mi się kończyć, a z tego powodu, że nie dostrzegałam już tak spektakularnych efektów przerzuciłam się na Cetaphil. Jednak ostatnio podczas wieczornej pielęgnacji coś mnie tknęło i znowu użyłam Nanobase. Efekt- jestem oczarowana, jak za pierwszym razem.

Podsumowując, kosmetyk wspaniały, z prostym składem, absolutnie nie zapychający. Jedyne czego wymaga to przerw w stosowaniu aby mógł zachwycać swoim działaniem.

A ja nakładam go na dzień

Tak, ma bardzo gęstą konsystencję i tak, jest bardzo tłusty. Albo moja skóra jest jakaś inna (czyli naprawdę bardzo sucha) albo nie wiem co :-), ale nakładam go co rano a newralgiczne, błyszczące miejsca przypudrowuję pudrem od Eveline i efekt jest dla mnie idealny.
Mam skórę wrażliwą i przesuszoną, ta odżywka jako pierwsza sprawiła, że pozbyłam się suchych placków, podrażnień i zaczerwienień. Dla mnie nie nadaje się tylko pod oczy, ze względu na ciężką i trudną do wmasowania konstystencję. Idealna do nakładania na lekkie, nawilżające serum (np Dermedic Hydrain 3).

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: ok 5

bezkonkurencyjny

Mój najlepszy krem. Używam go chyba już wieki!
Nakładam go pod oczy wieczorami. Aplikuję go także na moje wrażliwe policzki. Dodaje mojej skórze takiego powera, że szkoda gadać. Jest baaardzo mocno nawilżona. Zachwycił mnie już po pierwszym użyciu. Od tamtej chwili jest niezbędny i noszę go praktycznie wszędzie. Przez swoją tłustość nadaje się jedynie na noc, ale to nie problem. W zimie nakładałam go na spierzchnięte od mrozu wargi i po odrobince na twarz. Natłuszcza też moje wysuszone dłonie i skórki. Mogłabym używać go do prawie wszystkiego :D Jego cena jest niska, a on sam bardzo wydajny.
Po prostu idealny.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 cale

neutralny

Kupiłam produkt bo szukałam czegoś mocno nawilżającego a zarazem nie drogiego pod moje oczęta. Produkt nie jest tak doskonały jak wskazuje na to jego ocena na wizaż.pl.
Po dluższym, codziennym stosowaniu, oczywiście tylko na noc, mogę już stwierdzić , że ma jedynie działanie natłuszczające a nie nawilżające. Krem w ogóle się nie wchłania. Mogę nałożyć go minimalną ilość , a po 2 godzinach od nałożenia dalej pod oczami mam BARDZO TŁUSTĄ warstwę. Nie zauważyłam poprawy kondycji skóry wokół oczu mimo codziennego stosowania przez prawie 3 miesiące. Konsystencja jest "tępa", ciężko się rozsmarowuje. Pod oczy się zwyczajnie nie nadaje, ale docelowo nie do tego jest przeznaczony, więc , żeby wydać rzetelną opinię nakładałam też na noc na całą twarz. I w tym przypadku odczucia podobne: natłuszczona ale nie nawilżona cera, brak wchłaniania, brak różnicy w kondycji cery. Nie zadziałał mi na szkodę ani też nie poprawił stanu skóry dlatego oceniam na 3 bo dla mojej buzi jest zupełnie neutralny.
Mimo swojej małej pojemności jest bardzo wydajny i to jest jedyny plus.

Używam tego produktu od: 3 mies
Ilość zużytych opakowań: 1/2