Inglot, Translucent Loose Powder (Transparentny puder matujacy)

Inglot, Translucent Loose Powder (Transparentny puder matujacy)

Pojemność 1,5 g

Delikatny puder o lekkiej konsystencji. Dostępny w 4 odcieniach. Puder odbija światło, wygładzając niedoskonałości cery. Bardzo drobno zmielony. Dzięki niemu cera staje się ujednolicona i promienna. Daje matowe wykończenie makijażu zarówno dziennego jak i wieczorowego. Puder można stosować wielokrotnie w ciągu dnia, bez uczucia ciężkości na twarzy. Daje efekt matowo-jedwabistego wykończenia makijażu. Do pudru dołączony jest puszek.

Krycie
lekkie
sypki
kryjące, matujące, utrwalające

Hit dla tłustej skóry!

Zgadzam się z Catree - częś dziewczyn recenzuje inny puder -3S (Sport Stage Studio) to zupełnie inne produkty - 3S nie zawierają krzemionki, która jest tutaj głównym składnikiem.
To najbardziej matujący puder jaki mialam! Bez poprawek wytrzymuje 7 godzin, co przy mojej tłustej skórze latem i upałach 28-30 st cud. Zwykle świecę się po 2-3 godzinach.
Puder jest bardzo drobno zmielony, nie bieli i świetnie matuje, przez zawartość krzemionki świetnie odbija światło i niweluje drobne zmarszczki i niedoskonałości.
Świetnie współpracuje z korektorem pod oczy Inglota (tak to prawda) nie lubi się za to z ich fixerem - skóra o 2 godziny szybciej się świeci, w przypadku pudru 3S - fixer wydłuża jego trwałość.
Mat jest tak wyraźny, że zaczęłam używać rozświetlacza!
Niestety na też wady - nałożenie pudru (pędzel kabuki) można odczuć - przypomina mi to lekki powiew wiatru na plaży, gdy czujemy drobinki piasku na plaży. To uczucie bardzo szybko mija, podobne odczucie, gdy wpadnie do oczu w większej ilości.
Uwaga: nie nadaje się dla cery suchej!

Ideał

Na początku mała uwaga - część dziewczyn recenzuje tu inny puder niż w opisie, gdyż na zdjęciu błędnie widać Matujący Puder Sypki Stage Sport Studio 2.5 g (odcienie 31-33), a recenzowany produkt to Transparentny Puder Matujący 1.5 g (odcienie 210-218).

Używam tego pudru od kilku lat i nie zamienię na żaden inny (odcień 210). Puder ma aksamitne wykończenie, jest trwały i bardzo wydajny. Lubię go za to, że praktycznie go nie widać, twarz wygląda naturalnie, a jednocześnie jest zmatowiona. Pudełeczko z gąbeczką jest małe i poręczne, można je wszędzie zabrać bez obawy, że coś się rozsypie.

Mocne 3 - bo są lepsze i delikatniejsze dla skóry MATY

Puder mam już dość długo i nie wiem czy wykorzystam go do końca, bo mam bardzo mieszane uczucia co do jego działania.

Z jednej strony dobrze matuje, ale nawet przy mojej skłonnej do przetłuszczania i świecenia się skórze - po jakimś czasie powoduje suchość skóry w miejscach gdzie jest mocniej przypudrowana dlatego ostatnio przestałam go używać i przerzuciłam się na pudry mineralne, które równie dobrze matują, a są o wiele delikatniejsze i zdrowsze dla mojej cery.

Kolor pudru jest OK - dobrze dopasowuje się do mojej karnacji, jednak czasem podkreśla suche skórki czy zmarszczki mimiczne lub pory.

Przed zakupem warto przetestować na własnej cerze, aby sprawdzić czy daje właściwy efekt i czy - tak jak w moim przypadku - nie powoduje suchej, ściągniętej skóry.

Średni

Kupując go miałam ogromne oczekiwania, niestety okazał się bardzo przeciętny. Pod oczami nie wyglądał dobrze na każdym korektorze, a lubię używac kilku na zmianę. Nie wyglądał źle na innych partiach twarzy, ale jednak mam w swojej kosmetyczce lepsze i tańsze pudry . Jak dla mnie bardzo przeciętny.

Całkiem calkiem

Nie jest to najlepszy puder, ale najgorszy też nie.
+Ładnie matuje, nie jest to płaski mat
+Skóra jest po nim aksamitna
+Utrwala makijaż

-Lubi podkreślać suche skórki
-Cena
-Nie utrzymuje się zbyt długo

Ujdzie

Puder średnio się sprawdził. Plusem jest to, że skóra jest po nim aksamitna, nie robi ciastka, ładnie współpracuje z innymi kosmetykami, matuje całkiem fajnie, nie widać go na skórze. Niestety, słabe opakowanie, cena do jakości średnio, świecę się po nim całkiem szybko, nie utrwala specjalnie makijażu i okropnie podkreśla suche skórki. Wydajność taka sobie.

Wspaniały

Co tu dużo mówić, puder marki Inglot to dla mnie miłe zaskoczenie. Dobry stosunek jakości do ceny, przynajmniej w moim przypadku.

Świetnie utrwala makijaż, sprawdza się podczas intensywnego dnia pracy. (Naprawdę mało kiedy muszę dokonać jakichś minimalnych poprawek.)

Warto go kupić, to niska cena za świeży wygląd.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 2 duże i 1 małe

Całkiem niezły

Puder świetnie sobie radzi z utrwaleniem korektora i podkładu, trochę mnie z matowieniem (muszę w ciągu dnia poprawić), ale mimo to całkiem go lubię. Posiadam odcień 210, który mi pasuje. Staram się nakładać go mało, nie lubię czuć pudru na twarzy, ale mimo to bardzo szybko się zużywa. To przez to, że okropnie pyli, mam wrażenie, że więcej pudru zostaje mi na ubraniach niż na twarzy. Staram się nakładać go w mniejszych ilościach, żeby mniej mi go uciekało.

Jest to raczej kosmetyk z serii "wrócę do niego jak nie znajdę nic lepszego, bo nie jest złym kosmetykiem"

Używam tego produktu od: trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: pół jednego

Zawiodłam się na Inglocie

Kupiłam ten puder w kolorze białym ok 3 tygodni temu i już mi się prawie skończył przy codzienym stosowaniu. Zapłaciłam za niego 40pln gdzie mogłam 15 dołożyć i miałabym w Rossmannie z Bourjois również sypki i to 32 gramowy, a nie 2,5g. Z początku matowił na ok 6h (przy tych upałach co były), a teraz muszę się poprawiać co 3 godziny.
PLUSY
+Dobrze matowi,ale nie na długo
+Nie ma efektu maski
+Ładnie się nakłada
+Dostępność

MINUSY
-Cena
-Po kilku godzinach albo to zły podkład, albo on uwydatnia moje przebarwienia

Generalnie nie nadaje się on do mojej ni to tłustej ni to suchej cery. :)

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: Nie całe jedno

boski

Od dawna poszukiwałam pudru idealnego. Mam raczej skórę, kapryśną, wrażliwą i suchą, ale jednak z tendencją do mocnego przetłuszczania w strefie T. Próbowałam już nawet pudrów mineralnych, sypkich, prasowanych, obojętnie, różne cuda przewinęły się przez moje ręce. Ale żaden nie był tak dobry jak ten transparentny z inglota:)
Wiele pudrów robiło mi z twarzy ciastko. Z tym pudrem to wykluczone. Wykończenie makijażu jest matowe, ale zarazem naturalne, takie... *miękkie* :) cudownie też sprawdza się jako utrwalacz korektora pod oczy. CUDO po prostu. Korektor trzyma się cały dzień inie włazi w zmarszczki. Skóra jest aksamitna, wygładzona...
Uwielbiam inglota za cienie, ale na tą chwilę to chyba ten puder stał się uumerem 1 :) szczerze go polecam!

Wykorzystała: kilka próbek

Dobry puder matujący

Najpierw małe sprostowanie, ponieważ zauważylam, że wiele uzytkowniczek recenzuje w tym produkcie zupełnie inny.
Ten puder kosztuje 26 zl za 1,5g i jest dostępny w promocji w cenie 19 zł przy zakupie za 30 zł. Nie jest to seria o numeracji 31 - 33 za 40 lub 80 zł, tylko 210 - 218 :)

A teraz konkrety, dla mnie puder świetnie sie sprawdził, mam tłusta cerę w trefie T i u mnie dobrze radził sobie z matowieniem na ładnych kilka godzin.

Jego zalety:
- ładnie wykańcza makijaż, efekt jest bardzo naturalny
- dobrze matowi skórę, u mnie 5-6 godzin
- przyjemna formuła, jest na prawdę drobniutki
- cena, zwłaszcza w promocji jest dość atrakcyjna
- łatwo dostępny (przynajmniej dla mnie), do kupienia na każdym stoiku Inglota

Małą wada jest niewielka ilość, ale ja też używam niewielkiej ilości produktu. Starczył mi na ponad 2 miesiące.

Byłam z tego pudru bardzo zadowolona, a. Nie wiem czy go ponownie kupie, ponieważ teraz uzywam prasowanego pudru Inglota z serii 3S, który matowi moja skórę jeszcze lepiej niż ten :)

Używam tego produktu od: ponad 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

dobry, ale cena...

40zł, za produkt, który starcza na miesiąc.

Puder jest dobry, matuje na kilka dobrych godzin, daje mocny mat.

Trochę bieli, więc trzeba uważać.

Ale cena dla mnie jest nie do przejscia, puder essence kosztuje 15zl, starcza na 3 miesiace, a matuje na około godzine mniej niz inglot, dlatego zostaje przy essence.

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc