Głęboko oczyszczająca pianka do mycia twarzy (stara wersja)

Głęboko oczyszczająca pianka do mycia twarzy (stara wersja)

Efekt: zauważalnie czysta, swieża i piękna skóra. Pianka głęboko oczyszcza skórę nie powodując podrażnień. Zawiera składnik skutecznie zwalczający pryszcze. Głęboko oczyszcza skórę dokładnie usuwając zanieczyszczenia, tłuszcz i makijaż. Konsystencja delikatnej pianki sprawia, że jest odpowiednia do wszystkich typów cery i doskonała do codziennego stosowania.

Całkiem miło wspominam..

Używałam jej kiedy walczyłam z nagłym i ostrym atakiem pryszczy i naprawdę przyniosła mi ukojenie :) Bardzo przyjemnie oczyszcza buzię z wszelkich zanieczyszczeń,makijażu i świetnie radzi sobie z walką z wypryskami,których po jej używaniu było zdecydowanie mniej.Buzia bardzo czysta,mięciutka w dotyku i lekko zmatowiona-lubiłam bardzo ten efekt.Samo jej używanie przyjemne,pachniała bardzo ładnie,a i sama forma pianki przypadła mi do gustu i była bardzo praktyczna.Jedna buteleczka stała u mnie dobre 3 mce więc na wydajność(i to za taką cenę),narzekać nie można.Chętnie kupiłabym ponownie..

Używam tego produktu od: mialam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: mialam 2 czy 3

Świetna!

PLUSY:
- dobrze oczyszcza
- nie podrażnia ani nie wysusza skóry - delikatna
- przyjemny zapach
- dobra cena
- nie ściąga skóry (nie znoszę tego)

MINUSY:
- nie zauważyłam wielu, może średnia wydajność...

Używam tego produktu od: używałam przez 2-3 miesiące, zanim nie weszła nowa wersja
Ilość zużytych opakowań: 3-4

MOJA UKOCHANA

REWELACJA!
\\n
\\nStosuję tę piankę od 10 lat, wow...
\\n2 razy dziennie, bardzo dobrze oczyscza skórę, chociaż teraz zauważyłam że lekko mi wysusza cerę, bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem makijażu, nie podrażnia, ani nie pogarsza stanu cery, próbowałam kilka razy ją zdradzić na rzecz innej pianki czy żelu antybakteryjnego ale kończyło się to podrażnieniem i natychmiastowym powrotem do pianki Clean&Clear, nie wyobrażam sobie dnia żeby jej nie stosować.
Teraz stosuję nową wersję znaczy starą bo tylko opoakowanie się zmnieniło a skład jest ten sam

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Bardzo się zawiodłam...

Chciałam jakiś produkt, który by dobrze wyczyścił moją twarz, i pozostawił ją gładką. Niestety bardzo zawiodłam się na tym produkcie.

+praktyczne opakowanie, dzięki któremu można nabrać odpowiednią ilość produktu

echh minusów jest znacznie wiecej
-nie zmywał dokładnie makijażu, musiałam poprawiać go jakimś mleczkiem
-strasznie podrażnił mi oczy, i skórę! To niestety największy jego minus. Mam cerę wrażliwą i niestety produkt okazał się dla mnie za mocny[?]

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Nie wiadomo dla jakiej cery...

Jestem zwolenniczką tanich aczkolwiek dobrych kosmetyków. Ta pianka z pewnością do tanich nie należy. Ja na szczęście nabyłam ją w promocyjnej cenie 10,90 w Naturze i tej ceny z całą pewnością jest warta. Lubie pianki, choć używam ich od niedawna. To jest moja druga, jaką testowałam. Ale do sedna sprawy:
-wg mnie oczyszcza, bo wstając rano mam na twarzy tłustą warstwę, a po umyciu buzi pianką jest oczyszczona
-nie przesusza (stosuje różne leki wysuszające ale pianka nie nasila niczego)
-nie podrażnia
-nie powoduje u mnie niespodzianek ponadprogramowych, co jest ważne
-nie pozostawia tłustego filmu
-lekko matowi

Jako minus wymienię cenę, wcześniej używałam pianki Marion o połowę tańszą od regularnej ceny C&C. Wg mnie nie ma jakiejś tam różnicy w działaniu obu specyfików, więc nie warto przepłacać.
Jeśli natrafię na tą w cenie nie wyższej niż 11zł to z pewnością jeszcze ją kupię.

Co do wydajności to myślę, że całkiem ok. Używam jej jakieś 3 tygodnie (dobre) i jest więcej niż połowa (w upalne dni myję twarz nawet 3-4 razy).

Ogólnie polecam. Minus pół gwiazdki za cenę.

A tak odnosząc się do innych opinii... Czego można oczekiwać od pianki do mycia twarzy poza jej myciem (oczyszczeniem)? Nie bardzo rozumiem, przecież to nie lek na jakieś niedoskonałości... Używam tego produktu od: 3 tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Edit: Dopiero po przejściu na inny specyfik myjący dostrzegłam wysuszającą "moc" tej pianki. Jednak nie jest to mój numer jeden. Znalazłam coś lepszego, jednak nie mogę tego kosmetyku tutaj skomentować... A szkoda.

może być

jestem osobą o skłonnościach alergicznych, więc muszę być bardzo ostrożna przy doborze jakichkolwiek kosmetyków. pianka Clean & Clear sprawdza się u mnie, gdyż nigdy nie spowodowała żadnej drażniącej reakcji. nie maluję nic oprócz rzęs (które zmywam lotion do demakijażu z Avonu), więc funkcja demakijażująca nie ma u mnie zastosowania. wielokrotnie okazywało się, że umywszy pianką twarz wieczorem, rano była jakaś gładsza i mniej podrażniona. jedyne co, to buzia jest odrobinę naciągnięta i sucha, ale wtedy smaruję Cetaphilem i wszystko jest ślicznie.

zdecydowanie polecam alergiczkom.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie czwartego

Niepotrzebna.

Używałam dawno temu. Ot, zwykła taka, nic nie robi szczególnego. Można ją z powodzeniem zastąpić byle jakim innym myjadłem.

- myje, choć trochę niedokładnie
- trochę wysusza skórę
- niezbyt wydajna
- krost nie likwiduje

Ogólnie, szału nie robi, a cena nie jest współmierna do jakości.

Plus za higieniczne i wygodne opakowanie.

Używam tego produktu od: dawno temu, nie pamiętam dokładnie

Fajna, ale bez rewelacji

Lubię tą piankę, bo pozostawia buzię bardzo świeżą i nieściągniętą. Do tego forma pianki to świetny pomysł, nie trzeba rozcierać kosmetyku w dłoniach.

Niestety nie zmywa zbyt dobrze makijażu, szczególnie tuszu do rzęs. Nie zauważyłam też działania przeciwtrądzikowego, może tylko tyle, że go nie nasila.

Mimo to zużywam już 2. opakowanie kupione w promocji za 10 zł. Myślę, że za tą cenę to dobry wybór.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Słabo działa

Wypróbowałam raz i na tym koniec. Nie ujrzałam efektów na buzi. Pianka juz przy 1 stosowaniu daje uczucie jej tłustości. Mam wiec wrazenie ze nie nadaje sie do tłustej skóry. Poza tym nie zmywa sebum, no po prostu nie czuje się po niej komfortu. Jest po prostu byle jaka. Wysusza skórę. Plus to wygoda i higiena uzycia.

Używam tego produktu od: kilka lat

tak dla skóry bez problemów

pianka dobrze myje skórę twarzy (mam cerę tłustą, ale raczej bez żadnych wykwitów), skóra po niej jest świeża i gładka, wygodne opakowanie, niezła wydajność, miły zapach, dodatkowym plusem jest to, że opakowanie z pompką daje się otworzyć i po wykorzystaniu pianki można je wykorzystywać np. do spieniania jakiegoś mało pieniącego się szamponu ;) Jeśli ktoś szuka kosmetyku tylko do mycia twarzy to polecam, ja poszukam wielofunkcyjnego kosmetyku. Uprzedzając uwagi- czemu w takim razie kupiłam piankę, na której wyraźnie jest napisane, że służy tylko do mycia - cóż, promocja w Rossmanie :D

UWIELBIAM!

Tak tak tak !
Zawsze kupowałam żele do twarzy aż w końcu skusiłam się na piankę. Nie zamienię tego produktu na żaden inny do mycia twarzy. Pianka jest w pojemniku, który pozwala na szybkie, łatwe i higieniczne wydobycie zawartości. Przejrzystość pojemniczka pozwala na kontrolowanie pozostałej ilości płynu. Mała ilość wystarcza na całkowite rozprowadzenie na twarzy. Zapach jest piękny, delikatny, świeży. Pianka łatwo się spłukuje. Skóra twarzy jest delikatna, miła w dotyku, nie wysusza i nie podrażnia. Po prostu uwielbiam.

Ilość zużytych opakowań: 3. W trakcie 4.

Nie, nie, nie, nie

Nigdy nie używałam pianek. Chciałam spróbować. No to spróbowałam i żałuję. Bardzo. Kupiłam go we wtorek, a w sobotę (dzis) dostałam takiego wysypu, jakiego świat nie widział. Oczywiście mam cerę trądzikową, więc to niby jest naturalne, ale nie dla mnie. Mam swoje 3 ulubione cleansery i ich nie zamienię. Narazie nie wiem, który ma które miejsce, ale niedługo to się zmieni. Pół gwiazdki za opakowanie ;)

Używam tego produktu od: 21 lutego 2012
Ilość zużytych opakowań: 1/4 i więcej nie