Maseczka pod oczy (stara wersja)

Maseczka pod oczy (stara wersja)

Maseczka pod oczy zalecana jest do cer dojrzałych skłonnych do tworzenia zmarszczek, podrażnionych czynnikami zewnętrznymi. Maseczka chroni skórę przed utratą wody, daje efekt pojędrnienia i wygładzenia skóry powiek i okolic oczu. Preparat naturalny.

Skład: Aqua, Almond Oil, Jojoba Oil, Shea Butter, Olive Oil, Glyceryl Stearate, Glycerin, Cetyl Alkohol, Sunflower Seed Oil and Hydrocotyl Extract, PEG-10 Rapeseed Sterol, Tocopherol, Biosacharide Gum, Lecithin, Glycosylceramides and Sphingolipids, Olive Leaf Extract, Magnesium Sulfate, Rose Oil, Ethylparaben, Methylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol

Cena : 37 zł / 15 ml

lubię ją

Bardzo lubię serwować ją sobie raz na parę dni. ładnie ożywia skórę wokół oczu, nawilża lekko natłuszcza. Daje poślizg, dzięki czemu można wykonać masaż. Nie uczula, nie podrażnia spojówek. w większej ilości ciężko się wchłania, to stanowi mały minus, bo słowo "maska" kojarzy mi się z większą ilością kosmetyku nałożonego na skórę. Kolor Teraz pomarudzę: mam zastrzeżenia do opakowań firmy Femi, są wygodne, ale po prostu nieładne, takie białe butelki ze zgrzebnymi napisami (niby ekologicznymi). Maseczka ma tylko rok ważności, obawiam się że nie zdołam jej zużyć, jest bardzo wydajna