Specifique, Aminexil GL (Ampułki zapobiegające wypadaniu włosów)

Specifique, Aminexil GL

Cena już od 11,32 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 42 szt

Jeśli masz włosy mieszane, przetłuszczające się u nasady i suche lub uwrażliwione na końcach, masz problem z łupieżem czy wypadaniem włosów i nie wiesz jakie kosmetyki byłyby odpowiednie dla Twojej skóry głowy i dla Twoich włosów Kerastase przygotował dla Ciebie specjalną serię pielęgnacyjną Specifique.
Piękno włosa uzależnione jest od równowagi skóry głowy. Gruczoły łojowe reagują na wiele czynników wewnętrznych i zewnętrznych. Gama Kerastase Specifique koncentruje się na łagodzeniu skutków nadczynności gruczołów łojowych. Opóźnia przetłuszczanie się włosów, nadaje im puszystość i lekkość. Kontroluje proces ich wypadania.
Ampułki Aminexil GL to jeden z produktów tej serii, który reguluje problem stałego lub okresowego wypadania włosów. Silnie pobudza mikrocyrkulację krwi, chroniąc połysk i puszystość włosów. Powoduje zwiększenie o 5% gęstości włosów po 6 tygodniach kuracji.
W rezultacie włosy są odżywione, stają się niezwykle miękkie i elastyczne. Dłużej zachowują
swoją czystość i świeżość. Cebulki włosów wzmacniają się co stopniowo niweluje proces
wypadania włosów i stymuluje ich wzrost.
Jedna ampułka dziennie przez 40 dni. Nałożyć na włosy umyte uprzednio i osuszone ręcznikiem. Wmasować, nie spłukiwać.

42 x 6 ml

Dodanych produktów: 25

Napisanych recenzji: 65

naprawdę zagęszczają włosy!

Nie wierzyłam, że kosmetyk może powstrzymać wypadanie włosów dopóki nie wypróbowałam serii Kerastase Specifique. Najpierw kupiłam szampon, w którym się zakochałam a następnie te ampułki.
Są koszmarnie drogie, ale skuteczne. Ja stosowałam oszczędnie i jedna ampułka starczała mi na dwa zabiegi. Ważne jest aby podczas aplikacji delikatnie masować skórę głowy. To pobudza mikrocylkulację i ułatwia składnikom wniknięcie wgłąb cebulki.
Pierwszy raz kupiłam je, gdy włosy wypadały mi garściami. Teraz stosuję zapobiegawczo raz lub dwa razy w roku. Niestety mam włosy podatne na wypadanie (obciążenie genetyczne). Stresujące sytuacje, za mało snu i kawa w dużych ilościach - to wszystko pogarsza sytuację.
Szampon Kerastase Specifique stosuję z małymi przerwami od 6 lat, a te ampułki sporadycznie. Teraz moje włosy są teraz o wiele gęstsze i silniejsze. Jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem całej serii!
Teraz jest w sprzedaży ulepszona wersja ampułek "Stimuliste GL".
Próbowałam tańszych zamienników z amiexilem (Vichy Dercos, Loreal Professionel) ale nie widziałam po nich żadnych efektów.

Używam tego produktu od: sporadycznie od 6 lat
Ilość zużytych opakowań: wiele ampułek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[916201].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 16

Napisanych recenzji: 60

Super ampulki

Kupilam zestaw, czyli ampulki 48 plus szampon przy kuracji i po kuracji.
Moje wlosy byly wtedy po dlugich wakacjach na Bali i po solnych kapielach i sloncu zaczely sie przerzedzac. Mialam profesjonalne badanie w salonie Mahogany i to byl jeden z produktow poleconych.
Cale szczescie ze sie skusilam. Caly proces wmasowywania itp zabiera duzo czasu, dlatego odejmuje gwiazdke, plus bylo drogo za wszystkie te produkty.
Cierpliwosc jednak odplacila i po zakonczeniu kuracji moje wlosy odbily jak szczypiorek na wiosne. Byly tez duzo mocniejsze i bardziej geste w dotyku, po prostu jak nowe.
Teraz mysle o zakupie tego zestawu jak sie urodzi maly, lub moze sprobuje Phyto.
Co moge powiedziec, to ze ampulki dzialaja!!

Używam tego produktu od: Uzyte raz 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: Jedno 48 ampulek z 2 szamponami

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[501098].usefull || 0 }}% pomocna.