16Hrs Active Moist Make - Up SPF 30 (Podkład ochronno - nawilżający)

16Hrs Active Moist Make - Up SPF 30 (Podkład ochronno - nawilżający)

Cena już od 68,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

IsaDora 16Hrs Active Moist Make - Up SPF 30 to wyjątkowo trwały podkład, który zapewnia skórze nawilżanie i ochronę przez 16 godzin. Dzięki składnikom aktywnym podkład wygładza i rozświetla skórę twarzy.
Podkład posiada delikatną, lekką konsystencję, która łatwo rozprowadza się na twarzy i idealnie stapia się ze skórą. Zapewnia średni efekt kryjący, korygując niedoskonałości cery.
Polecany dla aktywnych kobiet wymagających trwałego, ochronnego i nawilżającego podkładu. Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.
Nieperfumowany, testowany klinicznie. Dostępny w 6 kolorach.

Nigdy więcej.

Szukałam fajnego podkładu, niestety trafiłam na bubel(niestety inaczej nie nazwę tego produktu). Nie mam problematycznej cery więc podkład wydawał się jak najbardziej odpowiedni dla mnie, szczególnie w okresie wiosenno- letnim. W moim przypadku podkład bardzo szybko się utleniał, przez co moja twarz robiła się pomarańczowa , o kryciu nawet delikatnym nie ma co mówić, tak samo jak z trwałością. Po 2 godzinach od nałożenia twarz była pomarańczowa, świecącą się i oczywiście podkład rolował się w najlepsze. Później mieszałam go głównie w Wake Me Up z Rimmel'a bo szkoda było wyrzucać skoro był z tej "lepszej półki". To był drugi podkład jaki miałam możliwość testować z tej marki i niestety drugi okazał się beznadziejny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1257991].usefull || 0 }}% pomocna.

Cieniutko...

Zacznę od minusów, bo jest ich więcej
- kolory, z których jeden na siłę na mocną opaleniznę mogę nałożyć
- za tłusty jak na mieszaną cerę
- szybko zaczyna się błyszczeć
- mnie zapychał
- opakowanie szybko się ściera i mocno brudzi

Z plusów można wymienić:
+ kryje!
+ pompka

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[848987].usefull || 0 }}% pomocna.

tylko do suchych skór !

Podklad rzeczywiscie nawilza ale przy mojej tlustej cerze za bardzo ją obciąża i powoduje nie estetyczny blysk. Ogólnie nie jest to zly produkt ale zdecydowanie nie dla tlustych skór. Duzy wybor kolorow sprawi ze kazda znajdzie cos dla siebie. Moj kolor to creamy beige - super naturalny kolorek dobrze stapia sie z moją cerą. Polecam posiadaczką cer suchych i normalnych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[828479].usefull || 0 }}% pomocna.

dzienny smoky eyes

bardzo przecietny

Posiadam odcien 32 Cream Beige,ladny,sredni bez z zoltymi tonami.Podklad jak dla mnie jest przecietny,jak za te cene to moglby byc lepszy.Cale szczescie ze kupilam go za jedyne 5 e.
Hmm..mam go juz jakis czas i zadko go uzywam.Przede wszstkim zapach ,jakis taki paskudny,mimo lekkiej i plynnej konsystencji ciezko sie go naklada,jest jakis taki tepy,klejacy i srednio mi to odpowiada.Czasmi nalozony na twarz wyglada super,niezle wspolpracuje,a innego dnia jest toporny i taki mazisty.Jednak po jakims czasie potrafi sie niezle stopic i wygladac ladnie,na twarzy pozostaje jakies 8 h ,czeste poprawki nie sa potrzebne,choc czasmi nos sie zaswieci ;) no i ciemnieje o jakies pol tonu.Krycie bardzo nikle,nawet nalozenie dwoch warstw nie daje mi dostatecznego krycia.Podklad tak jaby barwi skore,nawilza i nie wysusza;)nie schodzi tez plackowato.znam lepsze tansze podklady,ten mnie nie zachwycil i najgorsze ze nie mam ochoty go uzywac.No i na moje nie jest wart tych 19,90 euro:( za te 5 e moglam sprobowac ale nigdy wiecej.
Opakowanie srednie,mocno sie brudzi i rysuje ta butelka,pompka bez zarzutu.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[759705].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem dobry

Całkiem przyzwoity podkład, chociaż jak na tę cenę, można oczekiwać więcej. Podoba mi się jego piankowa formula, wspaniale się aplikuje, nie pozostawia smug, nie wchodzi w załamania. Mam cerę suchą i u mnie sprawdza się idealnie. Dobrze kryje, nie muszę używać korektora pod oczy, ale mam wrażenie, że tworzy maskę na twarzy i ma tępy wygląd. Poza tym świeci się, trzeba go koniecznie przypudrować. Nie jest trwały i dość nieestetycznie ściera się z twarzy. Nie odpowiada mi też jego chemiczny zapach.

Ilość zużytych opakowań: jdno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[687928].usefull || 0 }}% pomocna.

Podkład przypadł mi do gustu, ale wolałabym, żeby bardziej kryjący, trwały i nie świecił się po czas

PLUSY:
- konsystencja
- skóra po nim jest gładka i miękka
- nie wysusza
- dobrze się rozprowadza
- w miarę dobrze kryje niedoskonałości

MINUSY:
- zapach (kojarzy mi się z chlorem)
- w moim przypadku - muszę przypudrować skórę
- średnio trwały
- cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[671789].usefull || 0 }}% pomocna.

Po kilku godzinach splywa z twarzy....

Podklad ten na poczatku robi super wrazenie, buzia po nalozeniu jest super gladka jak z filmu, jednak czar pryska po kilku godzinach bo podklad zaczyna sie swiecic i splywa z twarzy, praktycznie nie ma nic!!!
Za ta cene i ze wzgledu na firme spodziewalam sie czegos duzo lepszego. Nidgy wiecej...!!! 1 gwiazdke daje za 1 wrazenie wiecej nie zasluguje.

Używam tego produktu od: 1 roku i nie moge zuzyc.
Ilość zużytych opakowań: 1 -jeszcze polowa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[651147].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry produkt, ale w tej cenie można kupić lepsze

PLUSY:
+ praktyczne opakowanie z pompką zapewnia higienę i komfort użycia
+ podkład dobrze się rozprowadza na twarzy
+ miła konsystencja produktu
+ ładnie stapia się z cerą
+ nie robi plam, nie ciemnieje
ALE (MINUSY):
- słabo kryje
- czasem zbierał się w zmarszczkach mimicznych, brzydko podkreślając je
- drogi!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[558597].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacja!

Rewelacyjny podkład nawilzający! Przepięknie stapia się ze skórą, odcień idealnie współgra z naturalnym kolorytem cery. Jest lekki, nie podkreśla suchych skórek, nie zatyka porów. Delikatnie się błyszczy, nie mozna jednak uznać tego za wadę poniewaz jest to normalne u podkładów nawilzających. Wygląda cudownie zarówno sam, jak i przyprószony pudrem:) Sam podkład rewelacyjny natomiast brakuje jasnych odcieni więc za to odejmuję jedną gwiazdkę.

Używam tego produktu od: roku, tylko latem
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[558270].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety nie spełnia oczekiwań.

Posiadam podkład w kolorze nr 30 Opal Beige, niestety mimo wielkich oczekiwań i przeznaczenia teoretycznie dla mnie (mam skórę suchą), nie odpowiada mi.

Podkład ma lekką konsystencję, dobrze się rozprowadza, ujednolica koloryt, nie podrażnia i nie zapycha porów, nie ciemnieje w ciągu dnia - i z zalet to by było na tyle.
Niestety ma też tendencję do wchodzenia w pory, podkreslania suchych skórek i ważenia się, jeżeli nałoży się go na krem o bogatszej konsystencji (a o taki moja skóra się pod tym podkładem domaga). Sam w sobie skóry nie wysusza, ale jej suchość bezlitośnie uwidacznia i podkresla.

Podkład jest wydajny, niewielka ilość wystarczy na całą twarz, ma okropny zapach - połączenie smrodku, który miał też nieodżałowany podkład ID w piance i mimozowej nuty znanej z perfum Champs Elysees. Buteleczka solidna i wygodna, szkoda że nieprzezroczysta, pompka funkcjonalna. Regularna cena moim zdaniem jest o wiele zbyt wysoka, ale do tego niestety ID mnie już przyzwyczaiła.

Używam tego produktu od: kwietnia 2011

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[552510].usefull || 0 }}% pomocna.