Bioptimale, Mleczko nawilżające do ciała w piance

Bioptimale, Mleczko nawilżające do ciała w piance

Bardzo dobre mleczko - ładnie pachnąca pianka jest ma mocno nawilżające właściwości, po zastosowaniu wieczorem, rano skóra sprawia wciąż wrażenie wilgotnej, przez to, że otula ciało cieniutkim filmem, choć nie wiem czy każdy to lubi - ja lubię. Pianka kosztuje w promocji ok. 25 zł, bez promocji 36,50 zł i jest bardzo wydajna. Jak dotąd jest to najlepsze mleczko jakie znalazłam.

Bardzo sie klei.

Idea balsamu w piance jest świetna: szybkie rozprowadzanie i wchłanianie kosmetyku to duży plus. Szkoda, że pianka za słabo nawilża i odżywia moją suchą skórę. I jeszcze jeden minus: po nałożeniu tego specyfiku, zauważyłam, że cała się lepię, a tego nie znoszę. Lepienie się nie ustaępuje nawet, kiedy pianka sie wchłonie. Reasumując: pomysł fajny, ale gorzej z jakością.

DOSKONAŁY!!!

Poczętkowo nie byłam przekonana do idei balsamu w piance, ale namówiła mnie na niego koleżanka. Ku mojemu zaskoczeniu okazał się to być mój ulubiony kosmetyk do ciała. Wchłania się idealnie, jest wydajny, delikatnie i trwale pachnie, nawilża rewelacyjnie, i rzeczywiście zosatwai cieniutki, niezauważalny filmik na skórze, przez co wydaje się być gładszą i zabezpieczoną przed środowiskiem zewnętrznym. Super po porannym prysznicu, bo pianka rozprowadza się błyskawicznie (w tej kategorii jest bezkonkurencyjna w stosunku do balsamów do ciała) i wchania szybciutko. Mimo ceny, polecam, bo moim zdaniem jest warta tych pieniędzy.

Oceniam na 4.00

Też lubię tą piankę. Nawilża naprawde dobrze, wchłania się też OK. Nie jest "maziasta" jak niektóre, nawet skuteczne balsamy.Plusem jest też ładny i dyskretny zapach.

depilacja brwi

Oceniam na 5.00

Ładne opakowanie, ładny zapach, bardzo skuteczny produkt i do tego wydajny. Nie mam zastrzeżeń, dla mnie najlepszy ze wszystkich jakie znam.