AA Face Przeciwzmarszczkowa, Krem nawilżający z algami niebieskimi i wit. A, B, C, E

Krem o lekkiej konsystencji zawiera sok Aloe Vera bogaty w witaminy A, B, C, E oraz czynnik głęboko i intensywnie nawilżający. Ponadto receptura została wzbogacona o witaminę E i ekstrakt z alg niebieskich Spirulina, które opóźniają powstawanie zmarszczek. Alantolina łagodzi podrażnienia i regeneruje naskórek. Krem chroni skórę przed negatywnymi skutkami działania zanieczyszczonego środowiska, nadaje jej świeżość i zdrowy koloryt. Stanowi idealny podkład pod makijaż. Nie powoduje podrażnienia spojówek.

Nie dla mieszanej cery

Kupiłam go z ciekawości i z chęci spróbowania jakiegoś kremu przeciwzmarszczkowego, bo już jakiś czas temu skończyłam magiczne 25 lat. Chociaż zmarszczek jako takich jeszcze nie posiadam, ale stawiam na profilaktykę Padło na ten krem. Wydawał się idealny – nawilżający przeciwzmarszczkowy dla cery po 25 roku życia.

Niestety trochę się rozczarowałam. W drogerii pan mi powiedział, że z całej serii ten krem jest najlżejszy, ale i tak okazał się dla mnie zbyt ciężki. Na mojej mieszanej buźce nie chciał się dobrze wchłaniać. Do tego jak się nim smarował to się tak mazał co mnie denerwowało. Długo trwało za nim się wchłonąl a i tak twarz mi się błyszczała jakbym się jakimś smalcem posmarowała. Specjalnie mnie to nie przerażało bo i tak kupiłam go z myślą o stosowaniu na noc. Nawet przeżyłabym to toporne wchłanianie się i mazanie na twarzy, ale wyskoczyły mi po nim dwie olbrzymi gule – jedna na policzku a druga na brodzie. Zawsze zastanawiałam się jak to krem może zapchać pory. Nie przypominam sobie by wcześniej mi się coś takiego przydarzyło. Niestety teraz już wiem co znaczy, że krem zapycha W związku z tym krem zużyłam na szyję. I mogę powiedzieć, że jako nawilżacz krem się sprawdził. Jeszcze podczas wieczornego prysznica czułam, że zmywam resztki kremu. Działania przeciwzmarszczkowego nie zauważyłam chociaż na biochemii dowiedziałam się, że ten krem jest całkiem przyzwoity i po przez silne nawilżanie może działać na zmarszczki. Myślę, że do cery suchej byłby całkiem w porządku, do mieszanej już niespecjalnie.

w porządku

Całkiem przyzwoity krem jak za tą cenę. Dobrze nawilża i wygładza skórę ( działania przeciwzmarszczkowego jeszcze nie zdążyłam zauważyć). Gdyby miał nieco lżejszą konsystencję (jest nie tyle tłusta co gęsta) i gdyby szybciej się wchłaniał to na 100% kupiłabym go ponownie. Ale i tak warto spróbować.

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

dziwny

Krem jest nawilżający chyba tylko z nazwy. Właściwie w dotyku przypomina conajmniej półtłusty, który ja omijam szerokim łukiem. I to go już u mnie całkowicie dyskwalifikuje. Fatalnie się wchłania, długo pozostaje na skórze powodując że niemiłosiernie się ona świeci, absolutnie nie pod makijaż.
Daje 2 gwiazdki a nie jedna gdyz postanowiłam zużyć reszte opakowania na szyję i sprawdzić czy zadziała chociaż przeciwzmarszczkowo:)

Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego

fakty i mity depilacja

dobry dla wrażliwców

to moja ulubiona seria
kremik jest dobry,nie podrażnia, nie zatyka porów, nawilza tak pol/na pol, ale w koncu to dosc delikatny kremik,wiec nie wymagajmy cudow, nie uczula( a mnie uczulaja nawet kremy z apteki!:(), zostawia delikatny film na powierzchni buźki,dobrze sie rozprowadza
czyli jednym slowem fajny kremik jak sie na malo kasy i ma wrazliwa cere
moja mame mimo ze ma 55 lat nie uczulil, nie podraznil i byla bardzo zadowolona( a ma bardzo sucha cere)

Może być

Taki sobie. Konsystencja średnia, raczej lekka ale zarazem jakby nieco tłustawa.Nie pachnie. Dobrze się rozprowadza, ale bardzo wolno wchłania. Przez dłuższy czas na twarzy pozostaje błyszcząca lepka warstwa. Potem ona znika, ale o nałożeniu na nią makijażu nie może być mowy, trzeba odczekać. Dobrze nawilża i odżywia twarz, ale ze względu na błyszczenie się- nakładałam go tylko po domu, gdy nie musiałam się malować i nigdzie wychodzić.

bez zastrzeżeń

Warto spróbować. Dobrze nawilża i wygładza, twarz się zaczyna po pewnym czasie świecić, dlatego stosowałam go na noc. gdy jest ciepło wolę jednak kremy matujące, więc oddałam go koleżance. Ona też ma cerę mieszaną i jest zadowolona (równiez używa go na noc)