AA, Koncentrat z witaminą C

AA, Koncentrat z witaminą C

Koncentrat z witaminą C Thalasphere jest doskonałą bronią w walce ze zmęczoną , pozbawioną jędrności i świeżości skórą, gdyż witamina C:
- ma działanie wybielające i zapobiega powstawaniu przebarwień, redukuje je i rozjaśnia
- chroni skórę przed wolnymi rodnikami, powodującymi starzenie się skóry
- znacznie opóźnia zniszczenia skóry spowodowane działaniem promieni słonecznych
- wspomaga proces wytwarzania i regeneracji kolagenu.
- Preparat jest wzbogacony dodatkowo o roślinny odpowiednik kwasu hialuronowego, witaminę E, d-panthenol i alantolinę i składniki potęgujące i wspomagające korzystne działanie kremu. Koncentrat nie powoduje podrażnienia spojówek.

w prezencie może być

Dołączają go w tej chwili do mleczka i toniku przeciwzmarszczkowego, więc można spróbować. Nie zaszkodzi ani nie pomoże.
Poprawnie nawilża, lekko natłuszcza, jest delikatny, nie podrażnia oczu. Zostawia błyszczący film, ale na noc może być. U mnie pojawiło sie po nim kilka zdrowych pryszczy, stosuję więc w okolice przesuszone i koło oczu. Niestety żadnego rozjaśnienia czy rozświetlenia nie zauważyłam.
I ile jest w końcu w tym koncentracie witaminy C? Producent milczy. Coś mi się wydaje, że nie za wiele.

zastrzyk witamin :)

Skóra po nim była bardzo gładka i rano wyglądała bardzo ładnie i zdrowo. Używałam go na noc ze względu na moją tłustą cerę, gdyż - niestety - zostawia na twarzy cienki, tłusty film. Bezzapachowy - to może nawet lepiej. Ogólnie zastrzyk witaminowy dla skóry - dlaczego nie? :-)Używałam tego produktu przez 2 miesiące z hakiem / Ilość zużytych opakowań: jedno

pomógł

Mojej skóze pomógł w uzyskaniu zdrowego kolorytu po zimie. Tubka starcza na ok. miesiąc stosowania raz dziennie. Stosuję go na noc, na dzień próbowałam, ale dla mojej mieszanej skóry jest za ciężki. Nie wchłania się szybko, ale na noc to nie pprzeszkadza. Skóra jest wygładzona, a wraz z wiosennym słoneczkiem krem pomaga, skóra nie wygląda już tak szaro.