High Hair, Crystal Styling Lotion. Starker Halt. Multi-Aktiv-Schutz

High Hair, Crystal Styling Lotion. Starker Halt. Multi-Aktiv-Schutz

Jest to loton do stylingu, nadający fryzurze trwałość, objętość i połysk. Uwydatnia loki naturalne i po trwałej ondulacji. Zawiera aktywną formułę ochronną Multi-Aktiv-Schutz z prowitaminami i filtr UV.

Cena: ok. 44zł / 200 ml, w sklepach fryzjerskich.

już nie

No cóż miałam kiedyś w innym opakowaniu i wydaje mi sie że był zdecydowanie lepszy. Teraz okazuje się za "słaby" jak na włosy nie kręcone a poza tym co najgorsze włosy się po nim elektryzują . Lepszy jest zatem lotion z Loreala tecniart pli. 3 gwiazdki dlatego,że nie obciąża i nie skleja włosów

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:drugie ostatnie
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

ulubiony

Zdecydowanie najlepszy spośród dostępnych na naszym rynku tego rodzaju produktów. Nakładam go na wilgotne włosy i podsuszam "dyfuzorem". Włosy są błyszczące, zdefiniowane i jakby mocniej skręcone( a może tylko lepiej podkreślone)-w każdym razie wygladaja przeuroczo a jednocześnie nie jest to efekt tłustych,przylizanych loków gdyż płyn nadaje też objętości fryzurze. Poza tym przyjemny zapach i funkcjonalne, proste opakowanie. Wada jest cena i mała wydajność przy długuich włosach. Poza tym utrwalenie nie sprawdza sie przy większych wyjściach, chociaż na co dzień wystarczające.

żadnej rewelacji

Jestem posiadaczką długich gestych podatnych na kręcenie się włosów, mój problem polega na tym, ze ładny sprężysty skręt utrzymuje sie na włosaach 1-2 dni. Napaliłam sie na ten lotion....liczyłam na ładnie utrzymujacy się kilkudniowy skręt włosów. Oj, nameczyłam sie przy układaniu. Próbowalam spryskliwac włosy wysuszone ręcznikiem, bez efektu, na włosach podsuszonych, lekko wilgotnych, oraz na suchych też nie daje efektów. Lotion może nadaje sie do delikatniejszych włosów, przy moich niestety nie sprawdził się. Fakt, że włosy są po nim bardziej puszyste, miękkie, ale co do skrętu mam poważne zastrzeżenia.

ywam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Manicure - marynarskie paski

klasyk

Jeśli chodzi o płyny do stylingu włosów półdługich i długich to ten nie ma sobie równych. Od kilku lat jest moim ulubionym produktem. Nie obciąz włosów, nadaje im lekkość a jednocześnie pozwala je ujarzmić. Świetny do układania włosów na szczotce - efekt puszystości a jednocześnie połysk i elastyczność gwarantowane. Świetnie nadaje się do nakręcania włosów na wałki. Myslę, że nie znajdę nic lepszego. Mimo, że odkąd go używam kilka razy zmieniałam uczesanie to ten płyn radzi sobie z układaniem każdej fryzury. Niezastąpiony. Dość niewydajny - zwłaszcza przy długich włosach.

świetny :)

Rewelacyjny środek do stylingu dla długich i półdługich włosów. Dzięki niemu układanie włosów na szczotce, wałkach, wałkach gorących, lokówce to łatwizna i czysta przyjemność. Ja stosowałam go zawsze na umyte i leciutko wilgotne lub całkiem suche włosy ( w zależnośći od ich grubości, gęstości i sposobu stylingu). Lotion nie skleja włosów, nadaje im połysk i jedwabistość, włosy ładnie się układają i o wiele dłużej zachowują skręt czy fale. Jest rewelacyjny do tworzenia wszelkich koków i loków :)Jego jeszcze jedną zaletą jest cudowny zapach, jaki pozostaje na włosach.

Świetny

bardzo lubie ten lotion.mam kręcone włosy i próbowałam juz wielu ekskluzywnych produktów,pianek, kremów, lotionów itd.Wszystkie sklejały i wysuszały mi włosy.Po użyciu tego lotionu moje włosy łatwiej sie skrecają, optycznie jest ich wiecej, są mięciutkie i błyszczące :-) .Uzywam tego produktu od dwóch miesięcy i widzę, że jest bardzo wydajny, przy moich długich włosach zuzyłam dopiero 1/3 opakowania a stosuję go codziennie.

bardzo lubię

Bardzo lubię używać tego lotonu na włosy zamiast pianki. Włosy po jego użyciu są miękkie,nawilżone, dobrze się układają.Nie brak im tez połysku. Loton przyjemnie pachnie. Nie skleja włosów, nie są też one przylizane, ale puszyste, nie robią się po jego użyciu strąki, nie elektryzują się.Na dodatek ma bardzo dobry rozpylacz i ciekawą buteleczkę, która ma takie wgłębienie żeby się nie wyślizgnęła z ręki.Dosyć wydajny.