Bourjois, Smoky Eyes, Trio Eyeshadow (Potrójne cienie do powiek)

Bourjois, Smoky Eyes, Trio Eyeshadow (Potrójne cienie do powiek)

Pojemność 4,5 g

Każdy z kolorów Smoky Eyes Trio Eyeshadow Bourjois wypiekany jest w foremkach według technologii Bourjois. Metoda ta pozwala osiągnąć świetlistość kolorów i delikatne tekstury. Dzięki formule zawierającej mikro cząsteczki, Bourjois Smoky Eyes Trio Eyeshadow charakteryzuje się zdolnością przenikania kolorów oraz 8 godzinną trwałością makijażu na skórze. Formuła cieni zawiera macicę perłową i puder mineralny. Dodatkowo zostały przebadane oftalmologicznie. Potrójne cienie do powiek Bourjois są odpowiednie dla osób o wrażliwych oczach i noszących szkła kontaktowe.

e tam

Bardzo lubię firmę Bourjois, chociaż tak naprawdę nie wiem czemu, mało tego - nie potrafiłabym wymienić chociaż jednego produktu absulotnie super z ich oferty. Podkład Healthy mix? No niech im będzie.
Cienie kupiłam z ciekawości, w 50% obniżce w Rossmanie. I dobrze, bo w przeciwnym razie by mi było przykro.
Cienie owe mimo ładnego opakowania i miłego koloru (12 Gris Lilac) są nad wyraz średnie. Konsystencją przypominają mi róż do policzków z tejże firmy. Nie sposób nalożyć cieni na powiekę. Pędzelkiem zapomnijce, dołączoną pacynką lepiej, palcem najlepiej, ale dalej to nie jest to. Wypadają nomen omen -blado. Nie trzymają się powieki, chętnie rolują i tracą barwę w czasie noszenia. Z bazą tylko trochę pomaga. Przy odpowiednim wysiłku rano prezentują się na oku przyzwoicie, jednak potem czar pryska i nie tylko wyglądam jak zwykle, ale nawet wyglądam gorzej, bo ze zrolowanym cieniem w załamaniu. Dobrze, że moja naturalna uroda (i skromność, oczywiście) jest niebywała, inaczej ludzie niechybnie by ode mnie uciekali. Wyobrażacie sobie człowieka ze zrolowanymi cieniami na powiece? No właśnie.
Podsumowanie: niby trio takie fajne, a tu nie do końca. Spróbować można, ja jakoś nie pieję z zachwytu.
40 złotych można zainwestować jakoś pożyteczniej, do czego gorąco zachęcam.

Używam tego produktu od: około roku

Bez szału

plusy:
+ intensywne kolory
+ nie osypują się

minusy:
- trzeba sporo się nawachlować pędzelkiem

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- za wysoka cena
- niewygodne opakowanie
- słaba dostępność

Takie sobie

Kolory cieni nie są bardzo intensywne. Nawet najciemniejszy z kolorów na powiece wygląda bardzo delikatnie. Aby uzyskać wyraźniejszy efekt trzeba nakładać je na mokro, inaczej prawie wcale ich nie widać. Plus za dobrze dobrane trio kolorów.

Używam tego produktu od: zeszłego roku

Słabe

Cienie kupiłam w promocji w Rossmanie 1+1 gratis, z ego też powodu nie żal mi straconych pieniędzy.
Cienie są po prostu słabe. Ciężko jest mi się nimi rozsądnie umalować a co gorsze - uczulają mnie jak mało co! Po umalowaniu od razu czuję szczypanie oczu. Po jakimś czasie oczy zaczynają robić się czerwone i zamiast efektu pięknie pomalowanych oczu wyglądam jakbym się naćpała;/

Plusy:
+ dobre połączenie trzech odcieni

Minusy:
- cena
- uczulają
- ciężkie w nakładaniu

Używam tego produktu od: listopad 2014

Hipnotyzujące spojrzenie

Używałam cieni wielu firm i moim zdaniem te są fenomenalne. Każda paletka ma piękne, żywe kolory. Cudownie mienią się na powiekach, są przy tym bardzo trwałe. Nie osypują się (oczywiście warto pamiętać, żeby przed nałożeniem strzepnąć lekko pędzelek od nadmiaru cienia).

Opakowanie jest stylowe, solidne i bardzo wygodne w użyciu. Ja aplikuję cienie swoimi pędzelkami, ale zdarzyło mi się niejednokrotnie korzystać z aplikatora dołączonego do cieni. Przy jego pomocy również nie miałam żadnych trudności ze zrobieniem makijażu.

To były moje pierwsze cienie i mimo braku wprawy, usłyszałam wiele komplementów (w większości od mężczyzn), że mam pięknie podkreślone oczy.

Bardzo wydajne i wysokiej jakości. Godne polecenia. :)

Miałam odcienie Gris dandy, Violet romantic, Gris lilac. Przede mną jeszcze kilka paletek do nabycia.

Używam tego produktu od: czterech lat
Ilość zużytych opakowań: cztery

nie umiem z nimi współpracować

Coś mi w tych cieniach nie pasuje. Ogólnie z wypiekanymi cieniami do powiek mi pracuje się cieżko ale te stawiają wybitny opór :-P

+ ładne opakowanie i dobre zestawienie kolorów (mam wersję 03 mordore chick i 04 nude ingenu)
+kolory dość dobrze napigmentowane, z dużą (jak dla mnie) ilością błyszczących drobinek

i na tym moje plusy się kończą...

- ciężko się je nakłada, o blendowaniu nie wspominając
- okropnie się świecą więc zostawiam je tylko na większe wyjścia
- trwałość bardzo średnia ok 3-4h potem mam je zrolowane w załamaniach powieki
-cena regularna jest nieproporcjonalna do jakości

Generalnie jestem pewna że nie skuszę się więcej.

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Nietrwałe

Mam No.03- Mordore Chic (jasne brązy).

Plusy:
- łatwo rozprowadzają się na powiece i wybaczają błędy w porannym szybkim makijażu ;-),
- fajny efekt na mokro;
- kolory współgrają ze sobą,
- bardzo wydajne.

Minusy:
- trwałość- po 3 godzinach nie widać ich na powiekach,
- noszę soczewki- trochę podrażniają oczy,
- dołączony aplikator jest bezużyteczny,
- tanie pudełko plastikowe, bardzo szybko starły się napisy.

Rozczarowały mnie. Wibo dostepne w Rossmannie mają podobną jakość, a kosztują 3x mniej.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: w polowie pierwszego

bardzo dobre cienie

Dziwia mnie negatywne opinie na temat tych cienie.Ja je uwielbiam.Cienie tej firmy sa moimi ulubionymi od 5 lat.Sa trwale.Mimo mojej tlustej cery utrzymuja sie kilka godzin bez bazy i o dziwo nie walkuja sie sie wiekszosc cienie, tylko bl;ekna powoli na powiece.Moze te rolowanie zalezy tez od kolorow, nie wiem.Ja mam kilka pojedynczych i paletke gris lilac.
Cienie sa :
-jedwabiste
-latwe w aplikacji
-idealne do codziennego, lekkiego makijazu
-promienne kolory
-mozliwosc stosowania ich na sucho i na mokro
-wygodne pudeleczka, w przypadku pojedynczych cieni z lustereczkiem.Kocham te opakowania
-bez parabenow i zapachu(dla mnie to plus w przypadku moich bardzo wrazliwych oczu)
-duzy wybor kolorow
Dla roznych efektow na skorze....z drobinkami, rozswietlajace, modelujace powieke, intensywne.
Bardzo wydajne.
Czytam inne opinie ze sie osypuja, co mnie zdziwilo bo ja tego u siebie nie widze.
Minus to dolaczony aplikator ktory odrazu mozna wyrzucic.Ciezko nim dobrze pomalowac powieki i pozostawia dziwne roztarcia.Polecam pedzelek.

Używam tego produktu od: od 5 lat
Ilość zużytych opakowań: 2 i reszta w uzyciu

Nie za taką kasę!

Ocenia wersję 04 nude ingenu. Dostałam te cienie na urodziny. Fajnie, ucieszyłam się, bo Bourois to dość dobra marka i myślałam, że w końcu będę miała solidne cienie. No cóż, zawiodłam się baaaardzo

Plusy:
- Fajne kolory

Minusy:
- średnio trwałe, jak na taką cenę
- cienie po kilku razach stosowania osypały się na całym pudełku, pomieszały się, no słabo
- beznadziejne opakowanie, cienie się mieszają
- cena
- osypują się pod okiem
- średnio napigmenotwane

NIE POLECAM
Warto zainwestować w coś innego. Inne o wiele tańsze cienie są lepsze, niż te.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

nic ciekawego

Nie specjalnie urzekły mnie te cienie. Dostałam w prezencie więc nie wiem ile kosztują, ale zdaje się, że kosmetyki Bourjois są w tym srodkowym segmencie, także cena na pewno nie z tych najniższych.
Sama nie zdecydowałabym się na ich zakup.
Trwałość faktycznie nie powala, znikają po jakimś czasie, konieczne są poprawki, tak by przez cały dzień wyglądać efektownie.
Trochę się obsypują. Najgorsze jednak to efekt zbierania się w załamaniu powieki.
Zestawienie kolorów fajne. Zaraz po nałożeniu oko wygląda dobrze, ale tak jak wspomnialam wcześniej ten efekt nie utrzymuje się długo.

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Całkiem ok

Hmm generalnie trudno jednoznacznie ocenić te cienie. Z jednej strony sa bardzo ładne - mam kolor fioletowy i do moich zielonych oczu pasują idealnie. Łatwo się rozprowadzają, można uzyskać zarówno łagodny romantyczny efekt jak i wieczorowy makijaż. Ogromnym plusem jest też to że są bardzo wydajne. Używam ich od raru miesięcy prawie codziennie a wyglądają jak nieużywane.

Minusem jest to że niestety nie sa zbyt trwałe. Po 3 godzinach albo znikają albo przenosza się w jedno miejsce na powiece + ZAWSZE zbierają się w załamaniu.

wiem że wiele cieni zbiera się w załamaniu powieki i nie wszystkie są wieczne jednak za taką cene można oczekiwać dużo więcej.

Jak dla mnie wychodza raczej pół na pół chociaż naprawdę podoba mi się kolor i to ze się nie osypują.

taki sobie

Cienie mają ładne zestawienie kolorystyczne, rzeczywiście nie podrażniają oczu ale niestety są kiepsko widoczne i krótko się trzymają. Nakładam je na mokro bo inaczej się osypują i wypadają blado. Wersja "sucha" znika w mgnieniu oka o ile w ogóle jest widoczna.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie