Bourjois, Smoky Eyes, Trio Eyeshadow (Potrójne cienie do powiek)

Bourjois, Smoky Eyes, Trio Eyeshadow (Potrójne cienie do powiek)

Pojemność 4,5 g

Każdy z kolorów Smoky Eyes Trio Eyeshadow Bourjois wypiekany jest w foremkach według technologii Bourjois. Metoda ta pozwala osiągnąć świetlistość kolorów i delikatne tekstury. Dzięki formule zawierającej mikro cząsteczki, Bourjois Smoky Eyes Trio Eyeshadow charakteryzuje się zdolnością przenikania kolorów oraz 8 godzinną trwałością makijażu na skórze. Formuła cieni zawiera macicę perłową i puder mineralny. Dodatkowo zostały przebadane oftalmologicznie. Potrójne cienie do powiek Bourjois są odpowiednie dla osób o wrażliwych oczach i noszących szkła kontaktowe.

Eleganckie i trwałe

Miałam odcień 05 rose vintage. Piękne rożowe kolory idealnie do siebie dopasowane. Początkowo używałam cieni razem, na opakowaniu była propozycja jak je nakładać i sprawdzało mi się to. Jednak z uwagi, że było to czasochłonne, a same cienie bardzo mi się podobały zaczęłam używać je pojedynczo każdy kolor po kolei. Jedynie dołączony aplikator jest kiepski. Cienie ładnie się nakładają i budują głęboki kolor, wykończenie mi odpowiada. Są bardzo trwałe i wydajne. Nie ważą się, nie rolują i nie ścierają. Nie podrażniają powiek i nie powodują uczulenia. Odcienie są metaliczne, ale dają bardzo elegancki efekt na oku. Polecam!

Polecam!

Cienie bardzo ładnie współpracują z pędzlem, dobrze się rozprowadzają. Uważam, że ich przejścia tonalne są dobrze wyważone. Można uzyskać piękny makijaż oka. Mogłyby, być tylko trochę bardziej trwałe. Przy użyciu z bazą, trzymają się, ale wieczorem już efekt jest średni.

Takie "se"!

Kupiłam zestaw fioletów, który według makijażystki miał podkreślić moją tęczówkę. Zamiast tęczówki podkreślił since pod oczyami, a dzięki temu jak się osypywał już po aplikacji był to dosyć trwały efekt!
Ale nie o dobór koloru chodzi...
Cienie absolutnie się nie blendują, raczej nachodzą na siebie i tworzą bardzo śmieszny efekt. Osypują się pomimo użycia bazy pod cienie. Nie warte swojej ceny!

Całkiem fajne

Spodziewałam się po marce lepszej jakości cieni ale nie jest źle. Wydają się mieć lepszy pigment w opakowaniu - troszkę trzeba się napracować żeby wyglądały identycznie na powiece ale za to dobrze po niej rozprowadzają się.
Lepiej nakładają się na pacynke niż pędzelek - wynika to pewnie z ich konsystencji. Nie osypują się.Są też bardzo trwałe - po całym dniu nadal widoczne na powiece. Do tego opakowanie jest małe i praktyczne - łatwo zabrać np na wyjazd itp.

Fajne cienie

Jestem fankom kosmetyków bourjois zatem z chęcią miła skorzystałam z promocji w rossamnie kiedy można było nabyc cienie w promocyjnej cenie i faktycznie nie rozczarowałam sie, cienie sa w ładnym zgrabnym opakowaniu, śa wybrzuszone kulka co bardzo ułatwia nakładania i dozowanie ilosci produktu,nie obsypuja się na efekt błyszczenia jest akurat na moim poziomie estetyki, sa trwałe nie roluja sie i dobrze sie zmywaja, kolory też ładne więc każdy znajdzie cos dla siebie. Uważam ze to bardzo dobre cienie i po nastu nałozeniach nie wudac ubywajacego produktu zatem moze i bedą jak róże tej marki których mozna stosowac w nieskończoność

perełkowe powieki

Długo szukałam cieni do powiek, które nie obsypywałyby się podczas nakładania powodując marnowanie czasu poświęconego na nakładanie podkładu i znalazłam. W końcu mam trwały cień na powiekach, który lśni i nie ściera się nawet z upływem dnia.

Za tą cenę spodziewałam się WOW ale ...

Produkt kupiłam z ciekawości, gdyż akurat była promocja w Rossmanie. Spodziewałam się efektu Wow jak to w przypadku innych produktów ale okazało się totalną klapą. Pigmentacja to totalna porażka... Z bazą czy bez bazy no tragedia. Trzeba się mega natrudzić żeby coś było widać... chociaż i tak efekt marny. A pod koniec dnia już w ogóle zero widoczności. W opakowaniu zapowiadało się na fajne cienie. Dodatkowo osypują się na powiekę. Za tą cenę spodziewałam się dużo lepszego efektu... Ale to była kasa wydana w błoto.

Całkiem całkiem

Cienie zakupiłam w jakiejś promocji w sklepie Rossmann od dawna chciałam po nie sięgnąć ale stacjonarne ceny zwalały z nóg za opakowanie trzech cieni prawie 60 zł to było dla mnie za dużo...i trafiła się promocja. Bardzo przypadło mi do gustu małe opakowanie gdyż potrzebowałam do podrózy samolotem ograniczyć bagaż, dzięki fajnie dobranej kolorystyce mogłam cieszyć się dziennym oraz wieczornym makijażem.

Po prostu cienie

Od lat jestem fanką tej marki. Cień kupiłam na promocji więc nie szkoda mi było bo cień jak cień. Ładnie się rozprowadzały. Pigmentacja też dawała radę.

Rozczarowanie.

Cienie mają ładne opakowanie i dobrze się w nim prezentują, 3 kolory są dobrze do siebie dobrane. Na tym niestety kończą się plusy. Słaba pigmentacja - kolor jest intensywny na palcu, na powiece ledwo go widać, a mam wersję najciemniejszą. Jak już uda mi się cokolwiek na oko nałożyć, to roztarcie tych cieni graniczy z cudem. Dobrze, że w drogerii internetowej dałam za nie 11 zł, bo inaczej straszliwie plułabym sobie w brodę.

Bubel

Nie rozumiem zachwytów nad tymi cieniami są one beznadziejne, nie mam pojęcia co mnie podkusiło by je zakupić. Zestawienie kolorystyczne zapowiadało się bardzo obiecując. Pigment w tym przypadku to jakaś kpina. Próbowałam je nałożyć na kilka sposobów i niestety osiągnięcie jakiegoś fajnego efektu graniczy z cudem. Nie jestem osobą początkującą w kwestii makijażu, dlatego szkoda było mi odpuścić walkę z tym produktem. Jako cienie się nie nadają dlatego stwierdziłam, że wykorzystam je jako delikatny rozświetlacz, ale i w tym przypadku się zawiodła. Jedyny plus za opakowanie.

01 Gris Dandy

Cienie dobrej jakości, używam od kilku lat i 'krzywdy' nimi sobie nigdy nie zrobiłam. Ładnie się blendują i mają dobrą pigmentację. Cena mogła by być trochę niższa, ale za ich jakość i wydajność można sobie pozwolić na ten wydatek.