Yves Rocher, Bio-Vitalia, szampon przeciwłupieżowy

Yves Rocher, Bio-Vitalia, szampon przeciwłupieżowy

Szampon zawiera 2,5 % wyciąg z liścia miłorzębu japońskiego, który:
- wzmacnia strukturę mieszka włosowego i zapewnia włosom naturalną ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych
- poprawia krążenie w naczyniach krwionośnych skóry, ułatwiając dostęp niezbędnych substancji odżywczych do cebulek włosa
- chroni włosy przed uszkodzeniami i wzmacnia cebulki włosowe dzięki czemu odzyskują piękno, połysk i zdrowy wygląd.
Dodatkowo wzbogacony w wit. E (0,005%) o właściwościach antyutleniających, zmniejszających łupież i podrażniania skóry głowy oraz czynnik przeciwłupieżowy 0,4 % o właściwościach przeciwgrzybicznych. Eliminuje łupież, zapobiega jego powstawaniu i odkaża skórę głowy. Przeznaczony do każdego rodzaju włosów.

tere fere

Na temat działania przeciwłupieżowego wypowiedział się mój mąż, po to dla niego ten szampon został kupiony. Nie działa w ogóle, już na następny dzień swędzi skóra głowy, nie zwalcza ani przyczyn ani objawów :( Później szampon przypadł mi, nie chciałam żeby się zmarnował. Musze stwierdzić że jakościowo jest podobnu do zwykłych ziołowych szamponów z hipermarketów, ma taki sam zapach, nie wiem dlaczego on w promocji kosztuje tyle co niejeden skuteczny szampon. Nic mi sie po nim nie stało, włosy się nienajlepiej rozczesywały, ale przeciwłupieżowy to on nie jest.