Global Cosmed, Bobini - Szampon dla dzieci od 1 roku życia

Global Cosmed, Bobini - Szampon dla dzieci od 1 roku życia

Delikatny szampon pielęgnacyjny dla dzieci powyżej 1 roku życia opracowany ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb milusińskich. Doskonały również dla taty i mamy.

Zawiera wyciąg z rumianku i lecytynę oraz dodatek ułatwiający rozczesywanie włosów. Dzięki odpowiednio dobranym substancjom myjącym i pielęgnującym, nadaje włosom jedwabisty połysk, miękkość i piękny zdrowy wygląd. Nie drażni oczu, nie zawiera barwników, pachnie świeżym, soczystym ananasem.

Skład: aqua, sodium laureth sulfate, cocamide dea, coco glucoside and glyceryl oleate, cocamidopropyl betaine, chamomilla recituta, sodium chloride, lanolin alcohol, lecithin, parfum, citric acid, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, methyldibromo glutaronitrile

Cena: ok. 6 zł / 400 ml

Lepszy niż inne, ale to jeszcze nie to

Rok temu szukalam szamponow deliaktniejszych dla moich wlosow, bez silikonow i parabenow. Szampony dla dzieci wydawaly sie idealne, ale maja pewne wady. Kupilam 2 z tej wersji (czerwony i pomaranczowy) ale nie jestem do konca z nichz adowolona.

+ dobrze sie pieni
+ dpobrze oczyszca
+ wlosy sa miekkie w dotyku
+ ladnie pachnie
+ wydajny
+ tani
+ oglnodostepny

- okropnie placze wlosy

Ilość zużytych opakowań: 2 prawie całe

nie

Kurde jak to możliwe że w dzieciństwie tak go kochałam :(

+zapach - przypomina dzieciństwo, a szczególnie wersja malinowa :D
+dobry jako żel pod prysznic :)
+zapach
+cena
+wydajność

-SLES w składzie.... a szampon dla dzieci :(
-plącze włosy podczas mycia
-stają się twarde jak druty - konieczna mocna maska lub odżywka
-szczypie w oczy - niemiłosiernie ;/
-włosy trudne do rozczesania

już nigdy nie kupię - chyba że do mycia ciała :)

Produkt niezły, ale skład pozostawia wiele do życzenia

Pomimo ogromnych zapasów szamponow do włosów, skusiłam się na kolejny, ponieważ był w promocji- za 2,50. Pierwsze rozczarowanie przyszło, gdy spojrzałam na skład- SLS, sól... w szamponie dla dzieci nie powinno tego być. Zapach- przyjemny, cytrusowy choć nieco chemiczny. Konsystencja delikatnie perłowa, niezbyt gesta. Opakowanie bardzo ładne... oczywiście dla dzieci :) jako dziecko uwielbiałam ten szampon. Co do działania- lubię tą jedwabistą pianę, która w dodatku łatwo i dobrze się splukuje. Szampon może plątać- ale to nic nowego, zawiera SLS i inne detergenty. Nie wiem czy kupię ponownie.

WŁOSY lokówka objętość

ładny zapach, atrakcyjna cena

Produkt wydajny, bardzo ładny zapach- chce się go zjeść;) Nie uczulił mojego dziecka, stosowałam malinowy i kokosowy. Można znaleźć go w niezłych promocjach w 2 pakach wtedy wychodzi na prawdę tanio. Płyn do kąpieli z szamponem nie szczypie w oczki przy czym kąpiel staje się znacznie przyjemniejsza. Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: 6 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

średnio

Fajnie się pieni, ładnie pachnie. Używałam go dosyć długo i nie miałam do niego zastrzerzeń. Ale po pewnym czasie popsuł się. Konkretnie, to podrażniał skórę głowy mojego dziecka i musiałam go zmienić na łagodniejszy.

owocowy szamponik nie tylko dla dzieci

Lubie ten szampon ze względu na to,że jest łatwo dostępny,ma owocowy zapach i nie jest drogi.Kupuje go w różnych sklepach (nawetnie w drogeriach),np.w Tesco,Realu,albo Stokrotce.Ostatnio na rynku pojawia się coraz mniej wocowych szamponów,a pojawiają się jakieś szampony nadające połysk,prostujące itd.Więc typowy fan szamponów owocowych musi się zadowolić takim dla dzieci.Efekty sa fenomenalne.Szampon nie obciąża moich włosów jak typowe damskie szampony.Po umyciu moje włosy są miękkie i błyszczą.Zapach ma superowy truskawkowy zapach,który długo się utrzymuje.Lecz kiedy skończy mi się taki damski szampon,to zostawiam sobie po nim butelkę,i kiedy wyjeżdżam na obóz,to przelewam Bobiniego do owej butelki.Odejmuje pół gwiazdki,bo zawiera SLS,a tego nie powinny zawierac szampony dla maluchów :(.

Używam tego produktu od: Dosyć długiego czasu, z przerwami na \'\'normalne\'\'szampony.
Ilość zużytych opakowań: pogubiłam sie,ale jedno na pewno będzie :D

soczysta truskawka, mmm.

Produkt kupiłam głównie dla zapachu, ponieważ zimą zawsze tęsknię za wszystkim co truskawkowe.
SLS w składzie nie wróżył nawilżania i pielęgnacji, zresztą nie oczekuję tego typu gratisów od preparatów myjących, bo jakie by nie były i tak nie spełnią tego w 100% dobrze.
Żel lekko wysusza skórę, tak samo jak wiele innych.
Pachnie pięknie, truskawkowo, zapach roztacza się w całej łazience, jednak po zakończeniu kąpieli znika. Nie stosowałabym go do włosów, bo przypuszczam, że mógłby za mocno wysuszyć skórę głowy. Są łagodniejsze dziecięce szampony.
Jako żel pod prysznic / płyn do kąpieli się sprawdza. Czasem myję nim pędzle, np. do podkładu i też nie mają nic przeciwko ;-)
Ot, przyjemny zapachowy gadżet :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

dla dzieci?-hm

Kupiłam go kiedyś, gdy nie miałam pojęcia o składach i myślałam, że kosmetyki dla dzieci są łagodne...no cóż do łagodnych to on nie należy (sls); dostałam po nim łupieżu alergicznego, do mycia ciała też się nie sprawdził – za bardzo wysuszał, jedyny plus – śliczny zapach; kiedy będę miała dzieci, na pewno nie kupię tego, raczej szampon Rossmana

Używam tego produktu od:rok temu

gruszkowy obłęd

Przede wszystkim ktoś źle podał nazwę kosmetyku zgłaszając produkt. To jest szampon i żel pod prysznic dla dzieci.

Do rzeczy: dzieckiem co prawda już od jakiegoś czasu nie jestem, ale skusiłam się na ten kosmetyk ze względu na zapach i docelowo mając zamiar używać go jako żel pod prysznic.
Żel pachnie soczystą gruszką. To miły akcent zimą. Pieni się dobrze, myje dobrze i spłukuje się także dobrze :) Nie wysusza skóry, czasami daruję sobie nawet balsam do ciała.
Stylistyka opakowania wymarzona dla dzieci - żywe i zdecydowane kolory, jakiś stworek na etykiecie. Za to także + O dzieciaki trzeba dbać :)
Wydajny i tani. Butlę 400 ml kupiłam za 5 czy 6 zł.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące zamiennie z innym

Dla bardzo młodych kilentów

Osobiście jestem podejrzliwa względem tego płynu, jednak w epoce, kiedy dzieci coraz częściej same chcą podejmować decyzje, nie mam wiele do powiedzenia w tej kwestii.
Mój syn go lubi. Nie pomagają tłumaczenia, że są inne, lepsze, ładniej pachnące. Ma być ten i kropka.
Włoski myjemy innym szamponikiem, ale jako płyn do kąpieli Bobini sprawdza się doskonale.
Zapachy ma ładne (teraz mamy truskawkę), piana jest na tyle trwała, że dziecko zdąży się pobawić, ale też znika na tyle szybko, że mały amator kąpieli nie tkwi w nieskończoność w stygnącej wodzie...
Nie przesusza skóry i ogólnie nie czyni żadnych szkód, a zabawa przednia. I tania.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: sporo

Niezły...=)

Miałam truskawkowy i o zapachu oranżady. Oba zapachy bardzo mi się podobały. =) Takie słodkie! Fajnie się pieniły :) i nie podrażniały oczu. Po truskawkowym miałam łupież :( i musiałam przerwać jego stosowanie! Dla malutkich dzieciaczków może będą i dobre, ale ja mam za bardzo wymagające włosy...

mandarynkowy,mmm.....

Ja o wersji w kolorze pomaranczowym-zapach mandarynkowy.Jestem od niego uzalezniona, kupilam 3 opakowanie i na pewno beda kolejne... Inne zapachy,choc sa teraz jakies wisniowe,truskawki i inne,juz nie sa takie prawdziwe,jakas sztucznosc mi tam pobrzmiewa... Wlosy mam po nim bardzo ladne-ale jedna uwaga- pisza na opakowaniu,ze nie podraznia oczu.A szczypie. Skoro szczypie mnie,to z myciem glowy dziecku bardzo bym uwazala...