Pro-Rétinol 100% Végétal, Baume protecteur Soin des levres (Ochronny balsam do ust)

Zupełne rozczarowanie - pachnie nienajlepszej jakości wazeliną, nie nawilża ani trochę, do tego ma w sobie coś jakby mąkę, co doprowadza mnie do szału, bo nie cierpię żadnych grudek na ustach. Nigdy więcej go nie kupię. Aha, sztyft złamał mi się przy nasadzie po tygodniu :(

było minęło

Ja ją wspominam bardzo dobrze. szkoda, że już ją wycofali z oferty, bo na mrozy i na zabawę w śniegu była naprawdę fajna. Kiedyś rozsmarowalam ja trochę na policzkach po tym jak mnie natarto śniegiem ;) i od razuodczułam ulgę .

taka sobie

pachnie cytrusami czego nie lubi, niby wystarczajaco natlusza usta ale szybko sie zlamala a staralam sie jej za duzo nie wysuwac z opakowania. Raczej jej same nie kupie bo nie lubie zapachu cytrusowego w kosmetykach

może być

Niepozorne opakowanie, a zawartość całkiem niezła.

Delikatnie nawilża, nie świeci się, nie klei. Dobry zwłaszcza na wiosnę/lato. Jedyny zarzut - zapach warzywno-syntetyczny, ale można to przeżyć :)

Ogólnie jestem na tak, choć jeszcze nie wiem, czy sięgnę po 100% Vegetal ponownie.

Konturowanie Smashbox

a ja lubię

sztyft bardzo mi podpasował. dla mnie nie jest za tłusty, mimo to zadawalająco nawilża i natłuszcza usteczka.staja sie mieciutkie i gladkie. duzym plusem jest to, ze nie "przykleja" sie do wlosow podczas powiewu wiatru :d. sztyft faktycznie - troche sie giba :P i trzeba uwazac zeby go nie złamać. swietnie sprawdza sie tez jako "podkład" pod szminke.

Przyjemna

Bardzo mi sie ta pomadka podoba :) Opakowanie w porzadku, zapach dziwaczny, ale tez OK, ma lekki posmak cytrusowy :) Jest dosc miekka dzieki czemu swietnie sie rozprowadza, wystarczy 1 pociagniecie, ale trzeba uwazac, by sztyft sie nie zlamal... Genialnie nawilza usta, sa mieciutkie, jedwabiste, gladkie. Ale mam wrazenie, ze przed zimnem to ta pomadka nijak nie chroni wiec stosuje ja tylko latem i wtedy sprawdza sie w porzadku :) Dosc wydajna, nie nadaje ustom koloru, ale lekko je nablyszcza. Polecam dla malo wymagajacych i nie spierzchnietych ust :) Ilość zużytych opakowań: 1

ok

Pachnie roslinami, bardzo naturalnie. Ladnie nawilza, choc jak to u mnie zwykle bywa, musze czesto powtarzac aplikacje. Szybko mi sie zlamal sztyft.

A mi sie podoba. :-)

Moze jakas dziwna jestem, ale dla mnie on jest doskonaly. :-) Tzn. prawie doskonaly. :-) Lubie nim malowac usta, bo po uzyciu go usta sa takie "fajne". :-) Zapach tez mi sie podoba, choc przyznam, ze jest troche dziwny...

Nigdy więcej

No niestety, porażka na całej linii.Jedna gwiazdka za opakowanie, ktore jest całkiem fajne ale mało wytrzymałe.Sztyft się wyłamał po kilku dniach używania.Fatalny zapach, jakaś dziwna konsystencja tego mazidła, bardzo miękka i lepka. Okropność.Nigdy więcej...

totalna porazka

Nieprzyjemny zapach, ohydny smak, jakies dziwne drobinki placza sie po ustach... Na dodatek nie natluszcza, nie nawilza, po prostu beznadzieja! :-(Najbardziej fatalny produkt YRIlość zużytych opakowań: jedna trzecia, a jak sie zbiore w sobie to w koncu reszte wyrzuce

100% niczego;)

mialam obie wersje-bezbarwna i pomaranczowa. Obie fatalne, ale pomaranczowa to juz wogole makabra. Barwila usta i skore wokol niej, wygladalam jakbym miala jeszcze bardziej spierzchniete usta. Zapach i smak straszny w obu wersjach. I tak jak moim przedmowczyniom-zlamaly sie bardzo szybko. Napewno zlamaniu "pomogla" twardosc pomadki. fatalne.Ilość zużytych opakowań: 2

jest OK

Dobry, chociaz zlamal sie po tygodniu. Swietmnie nawilza i natluszcz usta, do smaku mozna sie przyzwyczaic. Bardzo miekki - jesli sie ma chude paluszki to mozna zuzyc go naprwde do konca. Polecam na zime.

słaby

Zapach ma rzeczywiście nienajlepszy, taki ziołowy, ale może się komuś podobać no i lepsze to niż chemia. Nakłada się fatalnie, bo ma dość twardy sztyft. W dodatku błyskawicznie się złamał... Działania nie zauważyłam, usta nie były nawilżone ani odżywione, a wysuszone. Nie chroni też od wiatru, słońca i mrozu. Błyskawicznie wysycha na ustach.