Garnier, Ambre Solaire, No Trace Bronzeur Spray

Garnier, Ambre Solaire, No Trace Bronzeur Spray

Obrotowy spray samoopalający z naturalnym wyciągiem z moreli i witaminą E nadaje skórze złocistą, równomierną i naturalną opaleniznę widoczną już po 1h od zastosowania.

Cena: 37 zł / 125 ml

Nie jest to wybitne

Zeszłego lata używałam tego spreju i musiałam oddać go siostrze, u której nie widać smug na ciemnych nogach:D
MINUSY-
- pomijając nawet mój brak wprawy w aplikacji to się rozkłada poprostu nierówno jak diabli
-zaciekiXD
-długie wchłanianie
-za mocny kolor
-schodziło też w łaty haha prawie że komicznie

PLUSY+
+ja tam plusów nie widzę, na pewno NIE cena i NIE wydajność, bo 1/3 została na podłodze w łazience i na stopach wszystkich domowników korzystających z tej łazienki.... Jedynie tyle, że siostrze sie podobał.. pewnie dlatego, że za darmo:D

słaby

Mimo że samoopalacze stosuje regularnie - tego równomiernie zaaplikować nie potrafię. Jest wodnisty. Spryskany bez rozsmarowywania jest nierówny i niedokładnie nałożony, rozsmarowany ręką zostawia smugi. Jest wodnisty przez co źle się nakłada i wchłania.

Używam tego produktu od: nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Tagedia!

Jeden z najgorszych jaki miałam wątpliwą przyjemność używać. Kupiłam go na wiosnę chyba 3 lata temu by zbrązowić nóżki przed latem. Wtedy jeszcze bałam się samoopalaczy które trzeba wsmarowywać rękami. Zachęcona formą aplikacji postanowiłam jednak użyć go na ciało.

+efekt jest szybki
+opalenizna na mojej z natury nie bladej karnacji ma ładny kolor
+wydajny

-cena - ja kupiłam go w promocji za mniej niż 20 zł, gdybym wyrzuciła 40 zł na taki bubel to byłabym jeszcze bardziej wściekła
-atomizer - gdy rozpylimy go na skórze mimo usilnych starań użycia odpowiedniej ilości itd powstają zacieki, gdy przy aplikacji wspomożemy się drugą ręką mimo dokładnego wsmarowywania w skórę powstają smugi - mówiąc w skrócie NIE DA SIĘ GO ZAAPLIKOWAĆ RÓWNOMIERNIE
-po kilku dniach wyglądamy jak strusie jajo vel lampart bo nasza piękna złota opalenizna zaczyna schodzić płatami
-śmierdzi, ale przyjęłam to jako stały minus przy tego typu kosmetykach

Zaznaczam, że wiem jak się używa samoopalacza. Zawsze dzień przed wykonuję piling i wcieram głęboko nawilżający balsam. Na codzień dbam o odpowiednie nawilżenie skóry.

Kolejny produkt, który śmiało możecie polecić znienawidzonej koleżance ;) Po recenzjach widzę, że nie tylko ja mam takie odczucia. Zadowoleni konsumenci stanowią ułąmek ;)

Podobny produkt możecie dostać w rossmannie z serii SUNOZON - 5 razy tańszy i 1000 razy lepszy:)

Używam tego produktu od: kilka lat temu

O botoksie mity

nieudany

Rzadko korzystam z samoopalaczy ale jeśli to robię, to robię to dokładnie. Z tego produktu nie jestem zadowolona. Ma kilka plusów - aplikacja (sprejem łatwo psikać i równomiernie nałożyć produkt), znośny zapach, wygodne opakowanie, jest wydajny. Na mojej dość jasnej skórze opalenizna jest szybko widoczna i to od razu w intensywnym kolorze. Tutaj jednak zaczynają się minusy. Kolor u mnie wychodzi z mocnym pomarańczowym akcentem a tego wprost nie cierpię. Co prawda udało mi się nałożyć kosmetyk równomiernie i opalenizna wyszła bez smug - jednak utrzymało się to do pierwszego prysznica, opalenizna schodzi płatami, wygląda to brzydko, jedyne wyjście - spilingować wszystko od razu. Dużą wadą tego kosmetyku jest to, że mocno wysusza skórę, staje się szorstka i łaknie nawilżenia. Generalnie jestem niezadowolona, muszę zużyć resztkę na nogi i już nie kupię tego produktu.

Ilość zużytych opakowań: 2/3

Świetny produkt

Jest to naprawdę świetny samoopalacz :) jestem nim zachwycona,opala równo i na ładny jasny brąz,zapach nie jest jakiś nieznośny,schnie bardzo szybko i jest bardzo ale to bardzo wydajny :).Mam też wersję w mleczku,ale ta w sprayu jest dużo lepsza.Chciałabym go jeszcze kupić na zapas,ale niestety rzadko go dostać :(Ogólnie polecam serdecznie :)

Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

bardzo dobry

Mimo ze mam jasna cere uzywam samoopalacza do ciemnej.-wychodzi sliczny,delikatny brazik.Kiedys mialam ten do jasnej karnacji i po uzyciu bylam zolta!! Podoba mi sie zapach i latwosc wchlaniania.Moja skora nabrala pieknego,zdrowego koloru.polecam:)

Używam tego produktu od:tydzien

nieporozumienie

Wodnisty. Źle się nakłada - na opakowaniu piszą żeby nie rozsmarowywać ręką ale niezależnie od tego czy się to zrobi czy nie - efekt jest taki sam - smugi!
Zapach mnie nie razi bo mało który samoopalacz pachnie, ale konsystencja i brak koloru samoopalacza powodują że bardzo cięzko jest go nałożyć tak, by po kilku godzinach nie szorowac się peelingiem. Zresztą sam w sobie schodzi z ciała dość opornie.

Potrafię nakładac samoopalacz, używam ich stale ale to jest jakaś pomyłka. Używam tego produktu od:3mce - leży i czeka aż skończą mi się lepsze samoopalacze.
Ilość zużytych opakowań:1 i ostatnie

Zawiedziona

Gdy użyłam produktu po raz pierwszy- byłam po prostu zaskoczona! przepiękny kolor i niby wszystko dobrze. ale.. po kilku kąpielach opalenizna zaczęła schodzić okropnymi smugami ;( do tego skóra zaczęła strasznie przesuszać się, a do tych czas nigdy nie miałam problemów ze skórą ciała! kremy,balsamy nawet rady sobie teraz nie dają :((( zapach nie zbyt przyjemny, ale da się znieść. ogólnie jestem zawiedziona..

Używam tego produktu od:1 miesiąc

świetny

Baaaardzo wygodna aplikacja - rozpyla się delikatną mgiełką jak dezodorant. O żadnych zaciekach czy smugach nie może być mowy - oczywiście jeśli spryskujemy ciało z odpowiedniej odległości. Fakt że nie jest przez to zbyt wydajny, ale trudno. Na solarium i tak wydałabym więcej ;) a samoopalacz zdrowszy :)
Kolor ładny, naturalny. Jedyna wada - zmywa się nierównomiernie, ale to jest chyba domeną WSZYSTKICH samoopalaczy.
Bardzo polecam!

Używam tego produktu od:1miesiąc

3,0

nie podoba mi sie ten samoopalacz ze wzgledu na okropny pomaranczowo-zolty kolor...troche robil zaciekow,ale moze zle go zaaplikowalam...ale ze wzgledu na kolor nie!

Używam tego produktu od: rok

Calkiem dobry samoopalacz

- dobrze kryje
- nie zostawiam smug, ale tylko jezeli rownomiernie sie go rozprowadzi tzn. z odpowiedniej odleglosci niekiedy trzeba go rozmasowac rekoma
- zapach troche duszacy jak dla mnie ale chyba nie o to chodzi
- do wyboru 2 odcienie: jasny i ciemny
- ja uzywam jasnego odcienia wyglada naturalniej
- trzyma przez ok 4 dni

Ogolnie jestem zadowolona spryskuje nim zawsze nogi zeby ladniej wygladaly.

Używam tego produktu od:Drugi sezon

Raczej nie polecam

Zużyłam tylko jedno opakowanie- pozostawia mugi, ma dziwny kolor. Wysusza skórę. Jedyna zaletą jest to, że opalenizna jest bardzo mocna, więc latem można go używać na nogi, jesli nie opalając się dobrze na słońcu.

Używam tego produktu: przez 3 miesiące