Fitomed, Mydlnica Lekarska, Szampon ziołowy do włosów suchych i normalnych

Fitomed, Mydlnica Lekarska, Szampon ziołowy do włosów suchych i normalnych

Cena już od 9,53 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Środkiem myjącym w szamponach są saponiny uzyskane z korzenia mydlnicy lekarskiej. Szampon wytwarza lekką, swoistą dla mydlnicy pianę, zmiękcza wodę i nadaje włosom połysk. Poza mydlnicą w skład szamponu wchodzą wyciągi z: skrzypu, szyszek chmielu, lipy, pokrzywy. Naturalne substancje łagodzące zmniejszają łamliwość włosów, przywracają im witalność i zdrowy wygląd. Poprzez właściwy dobór ziół ustępuje łuszczenie skóry oraz świąd, wzmacniają się cebulki włosowe.
Do skóry wrażliwej na mydła i detergenty.

Bardzo dobry

Mimo posiadania włosów mieszanych używam tego szamponu i jestem bardzo zadowolona. Dobrze myje, nie pieni się bardzo, nie podrażnia skóry głowy. Spokojnie mogę rozczesać po nim włosy.

Jest trudno dostępny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1437091].usefull || 0 }}% pomocna.

Stanowczo tak!

Produkt ma moim zdaniem bardzo delikatny i przyjemny zapach. Podczas całego okresu stosowania, kosmetyk utrzymał moje włosy w bardzo dobrej kondycji, co wskazuje m.in., że szampon faktycznie nawilża, przywraca włosom miękkość, zapobiega łamliwości, a także nadmiernemu wypadaniu. Dodatkowo błyskawicznie pomógł mi pozbyć się łupieżu. Ponadto szampon zmniejszył swędzenie skóry mojej głowy, a podczas jego używania nie zauważyłam, aby moje włosy zaczęły szybciej się przetłuszczać.
Polecam!
Dokładna recenzja na moim blogu: http://gloryhaul.blogspot.com/2017/01/gloryhaul-poleca-recenzja-kosmetykow-do.html

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1420976].usefull || 0 }}% pomocna.

naprawdę dobry

Często zmieniam szampony i nie mam jedynego ulubionego. Tym razem wpadł w moje ręce szampon z mydlnicą lekarską, która mnie zaintrygowała. Za pierwszym razem nie pieni się jakoś nadzwyczajnie ale być moze to kwestia ilości szamponu wylanej na dłoń. Drugie mycie to idealna piana jaką lubię bo czuję, że moje włosy będą czyste. Nie podrażnia skóry co niektóre szampony wywołują. Dobrze się spłukuje. Zapach nie każdemu może odpowiadać ale dla mnie w porządku tak jak i cały szampon. Myślę, że po zużyciu opakowania i kolejnych doświadczeniach z innymi ponownie sięgnę po mydlnicę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1394161].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka

szampon-baza

Dobrze doczyszcza (zmywam nim oleje), dobrze się pieni, nie podrażnia, nie obciąża. Taki mój neutralny szampon-baza o prostym, ziołowym składzie, do którego mogę zawsze wrócić z podkulonym ogonem, jak jakaś włosowa nowość, którą testuję mi te włosy obciąży, postrączkuje czy cokolwiek innego.
Moje włosy plącze bez odżywki, ale to nie jest problem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1236736].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny szampon :)_

Mam bardzo wrażliwą skórę głowy, zazwyczaj niemal każdy szampon mi ją podrażnia, wywołuje swędzenie i łupież. Ten jest jednak całkowicie bezpieczny. Nie dość, że myje bardzo dokładnie, to także nie powoduje podrażnień. Jestem nim zachwycona :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1201178].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy ziołowy szampon

Jestem miłośniczką naturalnych kosmetyków. Ten produkt nie tylko świetnie się pieni,ale również świetnie myje włosy.
Nie plącze,nie podrażnia,nie powoduje łupieżu.
Kosztuje grosze,a spisuje się genialnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1156781].usefull || 0 }}% pomocna.

Doskonały

Szampon znajduję się w wygodnej, przeźroczystej buteleczce dzięki czemu możemy kontrolować ile produktu Nam zostało.
Komsystencja jest dość gęsta, ale z łatwością rozprowadza się na włosach i doskonale pieni. Przez te cechy produkt ma dużą wydajność!
Zapach delikatnie ziołowy.
Działanie oceniam wyśmienicie. Po szamponie włosy są nawilżone, gładkie i sypkie. Ponad to produkt z łatwością zmywa olejki i nie obciąża nawet cienkich włosów.
Dotychczas ziołowe szampony sklejały i plątały moje mocno kręcone włosy. Ten szampon jest inny, a włosy po myciu nie potrzebują odżywki ponieważ z taką łatwością je rozczesuje.
Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1145926].usefull || 0 }}% pomocna.

przetłuszcza

Kiedyś używałam tego szamponu i wydawało mi się, że jestem z niego zadowolona. Później poddałam moje włosy rozjaśnianiu z bardzo ciemnego brązu do blondu i moje włosy potrzebowały szamponu, który bedzie je ratował od przesuszeń. Wróciłam więc z podkulonym ogonem do szamponu drogeryjnego. Teraz moje włosy wróciły do normy więc i ja mogłam wrócić do tego szamponu, który wydawał mi się dla nich taki zbawienny i tu zonk!
Oczywiście dobry skład itd ale to wszystkie wiemy, natomiast tragedia to jest stan moich włosów po tym szamponie. Nie wytrzymują one nawet 24 h. Po umyciu już następnego dnia wyglądają tragicznie jakbym nie myła ich z tydzień. Myje włosy rano i jeśli poszłabym na siłownię to nie ma mowy o wieczornym wyjściu bez ponownego umycia włosów.
Nie wiem czy włosy za bardzo przyzwyczaiły mi się do drogeryjnego szamponu ( mycie co 2 -3 dni i było ok) czy po prostu ten szampon przestał mi służyć.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1138401].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo delikatny

Moje włosy są bardzo zniszczone na skutek farbowania, prostowania itd. Odżywienie jest im niezbędne, jednak oprócz o włosach należy pamiętać o skórze głowy, bo zdrowa skóra to początek zdrowych włosów. Ale zaczynając od mycia, to nie mam zastrzeżeń. Szampon jest dość wydajny, w miarę się pienie, zmywa wszystkie inne kosmetyki. Po umyciu włosy są mniej splątane niż jego przyjaciela do włosów farbowanych. Są bardzo dobrze oczyszczone, sypkie, nie obciąża ich. Ładnie się układają, są delikatnie miękkie. Problemów skórnych za bardzo nie mam, jednak lepiej zapobiegać niż leczyć. Za to zauważyłam, że cebulki są wzmocnione i włosy mniej wypadają. Oczywiście taki skład zapewnia brak jakichkolwiek podrażnień czy alergii.

Plusy:
-delikatny zapach,
-dobrze się pieni,
-delikatny dla skóry głowy,
-nie podrażnia,
-dobrze oczyszcza,
-włosy są delikatnie miękkie.

Minusy:
brak.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1132681].usefull || 0 }}% pomocna.

pierwszy dobry szampon moim życiu

Polecam szampon razem z odżywką z tej samej serii.
Kupiłam dlatego że miałam już chyba wszystkie szampony dostępne w marketach i żaden na dłuższą metę się nie sprawdził. Gdzies wyczytałam że szampon ten zmiękcza twardą wodę. Moje włosy nie lubiły ziołowych kosemtyków dlatego że były za bardzo nafaszerowane chemią. To się zmieniło bo zakupie FITOMEDU :) Raz awaryjnie musiałam umyc włosy moim starym szamponem z marketu, tragedia - taka sama jak kiedyś myjąc ciągle chemią umyłam raz pokrzywą :) Z tym że teraz włosy mają zioła, witaminy i bardzo lubią ten szampon oraz szybciej rosną- nie wiem może to dzięki odżywce? Włosy myje codziennie i są takie jak powiiny być ani nie przesuszone ani nie obiciążone, dobrze się układają. Polecam gorąco.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1122996].usefull || 0 }}% pomocna.