Fitomed, Mydlnica Lekarska, Szampon ziołowy do włosów suchych i normalnych

Fitomed, Mydlnica Lekarska, Szampon ziołowy do włosów suchych i normalnych

Cena już od 9,53 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Środkiem myjącym w szamponach są saponiny uzyskane z korzenia mydlnicy lekarskiej. Szampon wytwarza lekką, swoistą dla mydlnicy pianę, zmiękcza wodę i nadaje włosom połysk. Poza mydlnicą w skład szamponu wchodzą wyciągi z: skrzypu, szyszek chmielu, lipy, pokrzywy. Naturalne substancje łagodzące zmniejszają łamliwość włosów, przywracają im witalność i zdrowy wygląd. Poprzez właściwy dobór ziół ustępuje łuszczenie skóry oraz świąd, wzmacniają się cebulki włosowe.
Do skóry wrażliwej na mydła i detergenty.

szampon-baza

Dobrze doczyszcza (zmywam nim oleje), dobrze się pieni, nie podrażnia, nie obciąża. Taki mój neutralny szampon-baza o prostym, ziołowym składzie, do którego mogę zawsze wrócić z podkulonym ogonem, jak jakaś włosowa nowość, którą testuję mi te włosy obciąży, postrączkuje czy cokolwiek innego.
Moje włosy plącze bez odżywki, ale to nie jest problem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1236736].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny szampon :)_

Mam bardzo wrażliwą skórę głowy, zazwyczaj niemal każdy szampon mi ją podrażnia, wywołuje swędzenie i łupież. Ten jest jednak całkowicie bezpieczny. Nie dość, że myje bardzo dokładnie, to także nie powoduje podrażnień. Jestem nim zachwycona :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1201178].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy ziołowy szampon

Jestem miłośniczką naturalnych kosmetyków. Ten produkt nie tylko świetnie się pieni,ale również świetnie myje włosy.
Nie plącze,nie podrażnia,nie powoduje łupieżu.
Kosztuje grosze,a spisuje się genialnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1156781].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Doskonały

Szampon znajduję się w wygodnej, przeźroczystej buteleczce dzięki czemu możemy kontrolować ile produktu Nam zostało.
Komsystencja jest dość gęsta, ale z łatwością rozprowadza się na włosach i doskonale pieni. Przez te cechy produkt ma dużą wydajność!
Zapach delikatnie ziołowy.
Działanie oceniam wyśmienicie. Po szamponie włosy są nawilżone, gładkie i sypkie. Ponad to produkt z łatwością zmywa olejki i nie obciąża nawet cienkich włosów.
Dotychczas ziołowe szampony sklejały i plątały moje mocno kręcone włosy. Ten szampon jest inny, a włosy po myciu nie potrzebują odżywki ponieważ z taką łatwością je rozczesuje.
Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1145926].usefull || 0 }}% pomocna.

przetłuszcza

Kiedyś używałam tego szamponu i wydawało mi się, że jestem z niego zadowolona. Później poddałam moje włosy rozjaśnianiu z bardzo ciemnego brązu do blondu i moje włosy potrzebowały szamponu, który bedzie je ratował od przesuszeń. Wróciłam więc z podkulonym ogonem do szamponu drogeryjnego. Teraz moje włosy wróciły do normy więc i ja mogłam wrócić do tego szamponu, który wydawał mi się dla nich taki zbawienny i tu zonk!
Oczywiście dobry skład itd ale to wszystkie wiemy, natomiast tragedia to jest stan moich włosów po tym szamponie. Nie wytrzymują one nawet 24 h. Po umyciu już następnego dnia wyglądają tragicznie jakbym nie myła ich z tydzień. Myje włosy rano i jeśli poszłabym na siłownię to nie ma mowy o wieczornym wyjściu bez ponownego umycia włosów.
Nie wiem czy włosy za bardzo przyzwyczaiły mi się do drogeryjnego szamponu ( mycie co 2 -3 dni i było ok) czy po prostu ten szampon przestał mi służyć.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1138401].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo delikatny

Moje włosy są bardzo zniszczone na skutek farbowania, prostowania itd. Odżywienie jest im niezbędne, jednak oprócz o włosach należy pamiętać o skórze głowy, bo zdrowa skóra to początek zdrowych włosów. Ale zaczynając od mycia, to nie mam zastrzeżeń. Szampon jest dość wydajny, w miarę się pienie, zmywa wszystkie inne kosmetyki. Po umyciu włosy są mniej splątane niż jego przyjaciela do włosów farbowanych. Są bardzo dobrze oczyszczone, sypkie, nie obciąża ich. Ładnie się układają, są delikatnie miękkie. Problemów skórnych za bardzo nie mam, jednak lepiej zapobiegać niż leczyć. Za to zauważyłam, że cebulki są wzmocnione i włosy mniej wypadają. Oczywiście taki skład zapewnia brak jakichkolwiek podrażnień czy alergii.

Plusy:
-delikatny zapach,
-dobrze się pieni,
-delikatny dla skóry głowy,
-nie podrażnia,
-dobrze oczyszcza,
-włosy są delikatnie miękkie.

Minusy:
brak.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1132681].usefull || 0 }}% pomocna.

pierwszy dobry szampon moim życiu

Polecam szampon razem z odżywką z tej samej serii.
Kupiłam dlatego że miałam już chyba wszystkie szampony dostępne w marketach i żaden na dłuższą metę się nie sprawdził. Gdzies wyczytałam że szampon ten zmiękcza twardą wodę. Moje włosy nie lubiły ziołowych kosemtyków dlatego że były za bardzo nafaszerowane chemią. To się zmieniło bo zakupie FITOMEDU :) Raz awaryjnie musiałam umyc włosy moim starym szamponem z marketu, tragedia - taka sama jak kiedyś myjąc ciągle chemią umyłam raz pokrzywą :) Z tym że teraz włosy mają zioła, witaminy i bardzo lubią ten szampon oraz szybciej rosną- nie wiem może to dzięki odżywce? Włosy myje codziennie i są takie jak powiiny być ani nie przesuszone ani nie obiciążone, dobrze się układają. Polecam gorąco.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1122996].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

Stworzony jest do włosów suchych oraz normalnych.
Niezwykle ziołowy, pachnie prześlicznie. Po zastosowaniu jednak należy użyć odżywkę, ponieważ ze względu na naturalne składniki włosy są delikatnie szorstkie i bałabym się zostawić je w takim stanie :)

Plusy:
1. ziołowy (naturalny)
2. tani
3. dostępny w sklepach ziołowych lub na stronie producenta

Używam tego produktu od: 8 grudnia 2015
Ilość zużytych opakowań: 2 po 250 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1088706].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry szampon

Wcześniej przez około 2 lata używałam Fitomedu do włosów tłustych i przetłuszczających się. Zdecydowałam się na zmianę ze względu na to, że zaczął mi wysuszać skórę głowy. Ten do włosów normalnych i suchych jest delikatniejszy dla skóry, ale równie dobrze domywa włosy. Jestem z niego zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: 4 butelki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1087106].usefull || 0 }}% pomocna.

słaby

-nie pieni się
-wysusza włosy
-utrudnia rozczesywanie
-pogarsza wygląd włosów

Szampon do włosów suchych się nie nadaje, bo jeszcze bardziej je wysusza, a szkoda, bo dobrze je oczyszcza.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1/3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1080521].usefull || 0 }}% pomocna.