Mydlnica Lekarska, Szampon ziołowy do włosów suchych i normalnych

Mydlnica Lekarska, Szampon ziołowy do włosów suchych i normalnych

Cena już od 9,53 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Środkiem myjącym w szamponach są saponiny uzyskane z korzenia mydlnicy lekarskiej. Szampon wytwarza lekką, swoistą dla mydlnicy pianę, zmiękcza wodę i nadaje włosom połysk. Poza mydlnicą w skład szamponu wchodzą wyciągi z: skrzypu, szyszek chmielu, lipy, pokrzywy. Naturalne substancje łagodzące zmniejszają łamliwość włosów, przywracają im witalność i zdrowy wygląd. Poprzez właściwy dobór ziół ustępuje łuszczenie skóry oraz świąd, wzmacniają się cebulki włosowe.
Do skóry wrażliwej na mydła i detergenty.

• Aqua,
  • Methylchloroisothiazolinone

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 20

Idealny szampon :)_

Mam bardzo wrażliwą skórę głowy, zazwyczaj niemal każdy szampon mi ją podrażnia, wywołuje swędzenie i łupież. Ten jest jednak całkowicie bezpieczny. Nie dość, że myje bardzo dokładnie, to także nie powoduje podrażnień. Jestem nim zachwycona :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1201178].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Najlepszy ziołowy szampon

Jestem miłośniczką naturalnych kosmetyków. Ten produkt nie tylko świetnie się pieni,ale również świetnie myje włosy.
Nie plącze,nie podrażnia,nie powoduje łupieżu.
Kosztuje grosze,a spisuje się genialnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1156781].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 22

Doskonały

Szampon znajduję się w wygodnej, przeźroczystej buteleczce dzięki czemu możemy kontrolować ile produktu Nam zostało.
Komsystencja jest dość gęsta, ale z łatwością rozprowadza się na włosach i doskonale pieni. Przez te cechy produkt ma dużą wydajność!
Zapach delikatnie ziołowy.
Działanie oceniam wyśmienicie. Po szamponie włosy są nawilżone, gładkie i sypkie. Ponad to produkt z łatwością zmywa olejki i nie obciąża nawet cienkich włosów.
Dotychczas ziołowe szampony sklejały i plątały moje mocno kręcone włosy. Ten szampon jest inny, a włosy po myciu nie potrzebują odżywki ponieważ z taką łatwością je rozczesuje.
Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1145926].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka objętość

Napisanych recenzji: 58

przetłuszcza

Kiedyś używałam tego szamponu i wydawało mi się, że jestem z niego zadowolona. Później poddałam moje włosy rozjaśnianiu z bardzo ciemnego brązu do blondu i moje włosy potrzebowały szamponu, który bedzie je ratował od przesuszeń. Wróciłam więc z podkulonym ogonem do szamponu drogeryjnego. Teraz moje włosy wróciły do normy więc i ja mogłam wrócić do tego szamponu, który wydawał mi się dla nich taki zbawienny i tu zonk!
Oczywiście dobry skład itd ale to wszystkie wiemy, natomiast tragedia to jest stan moich włosów po tym szamponie. Nie wytrzymują one nawet 24 h. Po umyciu już następnego dnia wyglądają tragicznie jakbym nie myła ich z tydzień. Myje włosy rano i jeśli poszłabym na siłownię to nie ma mowy o wieczornym wyjściu bez ponownego umycia włosów.
Nie wiem czy włosy za bardzo przyzwyczaiły mi się do drogeryjnego szamponu ( mycie co 2 -3 dni i było ok) czy po prostu ten szampon przestał mi służyć.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1138401].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 31

bardzo delikatny

Moje włosy są bardzo zniszczone na skutek farbowania, prostowania itd. Odżywienie jest im niezbędne, jednak oprócz o włosach należy pamiętać o skórze głowy, bo zdrowa skóra to początek zdrowych włosów. Ale zaczynając od mycia, to nie mam zastrzeżeń. Szampon jest dość wydajny, w miarę się pienie, zmywa wszystkie inne kosmetyki. Po umyciu włosy są mniej splątane niż jego przyjaciela do włosów farbowanych. Są bardzo dobrze oczyszczone, sypkie, nie obciąża ich. Ładnie się układają, są delikatnie miękkie. Problemów skórnych za bardzo nie mam, jednak lepiej zapobiegać niż leczyć. Za to zauważyłam, że cebulki są wzmocnione i włosy mniej wypadają. Oczywiście taki skład zapewnia brak jakichkolwiek podrażnień czy alergii.

Plusy:
-delikatny zapach,
-dobrze się pieni,
-delikatny dla skóry głowy,
-nie podrażnia,
-dobrze oczyszcza,
-włosy są delikatnie miękkie.

Minusy:
brak.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1132681].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

pierwszy dobry szampon moim życiu

Polecam szampon razem z odżywką z tej samej serii.
Kupiłam dlatego że miałam już chyba wszystkie szampony dostępne w marketach i żaden na dłuższą metę się nie sprawdził. Gdzies wyczytałam że szampon ten zmiękcza twardą wodę. Moje włosy nie lubiły ziołowych kosemtyków dlatego że były za bardzo nafaszerowane chemią. To się zmieniło bo zakupie FITOMEDU :) Raz awaryjnie musiałam umyc włosy moim starym szamponem z marketu, tragedia - taka sama jak kiedyś myjąc ciągle chemią umyłam raz pokrzywą :) Z tym że teraz włosy mają zioła, witaminy i bardzo lubią ten szampon oraz szybciej rosną- nie wiem może to dzięki odżywce? Włosy myje codziennie i są takie jak powiiny być ani nie przesuszone ani nie obiciążone, dobrze się układają. Polecam gorąco.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1122996].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

bardzo dobry

Stworzony jest do włosów suchych oraz normalnych.
Niezwykle ziołowy, pachnie prześlicznie. Po zastosowaniu jednak należy użyć odżywkę, ponieważ ze względu na naturalne składniki włosy są delikatnie szorstkie i bałabym się zostawić je w takim stanie :)

Plusy:
1. ziołowy (naturalny)
2. tani
3. dostępny w sklepach ziołowych lub na stronie producenta

Używam tego produktu od: 8 grudnia 2015
Ilość zużytych opakowań: 2 po 250 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1088706].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Bardzo dobry szampon

Wcześniej przez około 2 lata używałam Fitomedu do włosów tłustych i przetłuszczających się. Zdecydowałam się na zmianę ze względu na to, że zaczął mi wysuszać skórę głowy. Ten do włosów normalnych i suchych jest delikatniejszy dla skóry, ale równie dobrze domywa włosy. Jestem z niego zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: 4 butelki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1087106].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

-nie pieni się
-wysusza włosy
-utrudnia rozczesywanie
-pogarsza wygląd włosów

Szampon do włosów suchych się nie nadaje, bo jeszcze bardziej je wysusza, a szkoda, bo dobrze je oczyszcza.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1/3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1080521].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Cudo!

Jak przy większości produktów Fitomedu pozachwycam się trochę składem, który w tym przypadku składa się przede wszystkim z ekstraktów i choć posiada SLS to całkowicie mi to nie przeszkadza.
Postanowiłam go wypróbować ze względu na kilka pozytywnych opinii innych Blogerek. Chciałam sprawdzić jak poradzi sobie z moimi wymagającymi włosami. Fitomed zaopatrzył mnie, więc w 250 ml butelkę, która kosztuje niecałe 12 zł.
Opakowanie w swojej prostocie jest bardzo praktyczne i nie posiada żadnych wad. Właśnie coś takiego lubię i cenię.
Szampon w swojej konsystencji jest dość rzadki oraz zabarwiony na bursztynowy kolor. Jego delikatny jakby ziołowo-cytrusowy zapach umila każde mycie głowy, a i można wyczuć go później na włosach.
Jest to najwydajniejszy szampon, jaki kiedykolwiek posiadałam. Minimalna ilość wystarcza, aby wytworzyła się gęsta, cudowna piana. Jest ze mną około 1,5 miesiąca a zużyłam niewiele ponad połowę opakowania przy myciu łepetyny, co drugi dzień, więc jestem zachwycona takim obrotem spraw.
Delikatnie, ale dogłębnie oczyszcza nasze włosy ze wszelkich zanieczyszczeń. Radzi sobie również z ciężkimi tłustymi produktami, za każdym razem odciążając skórę głowy. Jestem niesamowicie zaskoczona jak produkt fantastycznie nawilża włosy, eliminując konieczność korzystania z odżywki. Włosy są po nim miękkie, gładkie oraz przyjemne w dotyku. Emanują zdrowym blaskiem. Może nie do końca niweluje u mnie puszące się kosmyki, ale fakt, że nie plącze włosów a pomaga przy rozczesywaniu, rekompensuje mi wszystko.
Pisałam Wam, że dorobiłam się łupieżu innym produktem, ale dzisiejszy bohater załagodził objawy, choć nie do końca. Delikatny łupież pozostał, ale swędzenie i nadmierne złuszczanie zniknęło. Poza tym nie wyrządził żadnej innej krzywdy mojej skórze głowy.
Wpływa korzystnie na kondycję włosa, ponieważ myślałam że po 4 miesiąca od ostatniego podcięcia będą one wręcz wołały o pomstę do nożyczek, ale pierwszy raz od dawna sięgnę po nie tylko z kwestii estetycznych, a nie z przymusu.
W kwestii wypadania włosów pozwólcie, że się nie ustosunkuję, ponieważ zawsze wypadała mi spora ilość włosów, a teraz, gdy biorę witaminy i próbuję to złagodzić nie zwracam uwagi czy kosmetyki potrafią jakoś temu zaradzić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1059416].usefull || 0 }}% pomocna.