TREsemme, Heat Defence, Smooth Styling Spray (Spray termoochronny)

TREsemme, Heat Defence, Smooth Styling Spray (Spray termoochronny)

Zapewnia ochronę przed wysokimi temperaturami, jednocześnie zapewniając lepszy efekt stylizacji. Wygładza i nabłyszcza włosy. Bez dodatku alkoholu.

termoochrona
zapachowa
w sprayu
Struktura
lekkie

Chyba dobry.

Moje włosy po prostowaniu są miękkie i nawilżone, ale raczej wiążę to z ogólną kondycją moich włosów. Pozostaje mi mieć nadzieję, że ten produkt je ochrania, bo nic złego się z nimi nie dzieje. Zapach mi się jakoś szczególnie nie podoba, ale nie jest zły. Jedna rzecz mi przeszkadza. Mam gęste włosy i muszę użyć sporo środku, aby je całe pokryć. I gdy w jakimś miejscu trochę przesadzę, spray minimalnie skleja włosy.

Numer 1!

Mój, jak dotychczas, ulubiony produkt tego typu. Kiedyś wręcz nałogowo prostowałam włosy i chyba tylko dzięki Heat Defence były w znośnej kondycji ;-).
Stosuję go po dziś dzień - świetnie sprawdza się przy układaniu włosów na szczotkę, lokówkę, czy przy już wspomnianym prostowaniu. Produkt naprawdę chroni włosy przed wysokimi temperaturami. Są miękkie w dotyku, lejące, wręcz da się odczuć, że czują się zadbane i wyglądają zdrowo :-). A w dodatku przepięknie pachnie! Jest ogromna różnica, gdy nie użyję spray'u, włosy są wtedy pozbawione blasku i zwyczajnie "nijakie" - właśnie dzięki temu wiem, że produkt świetnie spełnia swoje zadanie. Bardzo wydajny, każde opakowanie - ku mojej uciesze - zdaje się nie kończyć. Zdecydowanie wart swojej ceny i mój absolutny must have!

fajny

Używałam tego sprayu przez kilka lat. Wydaje się być odpowiedni do mojego typu włosów - cienkich i łamliwych. Dobrze współpracuje z prostownicą - mimo, że niewiele mam objętości do prostowania, ten spray ładnie otulał włosy, przez co stawały się miększe i podatniejsze na ten zabieg. Ładnie pachniał, wypuszczał odpowiednią chmurkę płynu. Wydajny - wystarczał na ok 2 miesiące. Nie powodował uczucia mokrych włosów.

Katarzyna Warnke zdradza szybki sposób na imrezowy look

Ideał!

Doskonały spray termoochronny. Sprawdza się nie tylko podczas prostowania włosów, ale także przy użyciu suszarki.
Włosy po zastosowaniu są miękkie, nie puszą się. Dość szybko wysycha co jest jego atutem. Ochronne działanie jest takie jak obiecuje producent. Nie zauważyłam zniszczeń na mojej głowie, pomimo stosowania prostownicy. Ładny zapach i praktyczna butelka jest kolejną zaletą.
Wady? Dostępność :(

Super

Szkoda, że niedostępny w Polsce, ale można dostać na Allegro. Bardzo wygodne opakowanie, jest przycisk żeby zablokować by się nic nie wydostało, więc wygodne do podróży. Wydobywa się przyjemna mgiełka, która nie obciąża, nie powoduje też puszenia się włosów, miło je otula i ochrania przed działaniem wysokiej temperatury. Bardzo polecam.

Wart każdej złotówki

Nie jest to tani produkt ale wart każdej wydanej na niego złotówki.
Po jego zastosowaniu włosy są delikatne, nawilżone, lekkie, jedwabiście gładkie i proste bez większego układania ich.
Produkt jest bardzo wydajny, ma wygodne opakowanie z dobrym atomizerem, widać że jest to profesjonalny produkt.
Próbowałam znaleźć tańszy zamiennik dla tego cudeńka ale żaden nie dawał tych efektów więc zawsze wracam do Tresemme.

Jestem jej wielką i wierną fanką! KOCHAM

1 buteleczkę kupiłam na allegro była trochę droga, ale co do wydajności opłaca się wydać trochę więcej pieniędzy. Kiedy do mnie dotarła zakochałam się w jej zapachu, jest cuuudownyy! Opakowanie też niczego sobie, łatwo się rozprowadza produkt na włosy, przycisk blokujący jest super jeśli ktoś zabiera butelkę w podróż. Po kilku msc stosowania zauważyłam, że pomaga w ochronie przed temperaturą jeśli ktoś oczywiście nie katuje swoich włosów prostując ich codziennie po 230stopni, wtedy nawet i to cudo nie pomoże :) Włosy są po niej mięciutkie, ładnie lśnią, dobrze się układają. Zauważyłam, że dzięki niej dłużej trzymają mi się proste włosy i nie muszę używać lakieru. Jedyny minus to dostępność. 1 butelkę zużyłam w 8msc, do suszenia i prostowania (nie codziennie, ale tak co 2-3 dni), 2 kolejne butelki dostałam od wujka z UK (na moja własną prośbę :P) na święta, mięły 3 msc i pierwsza buteleczka jest 3/4 pełna, druga jeszcze sobie poleży zanim ją użyję :)

Byłam średnio nastawiona, ale...

Średnio chciałam wierzyć w opinie o produkcie, który ma chronić przed wysoką temperaturą. Ok, zrobiłam podejście i... postaram się więcej nie grzeszyć!
Produkt jest świetny, super pachnie, jest wydajny i przede wszystkim rzeczywiście chroni włosy. Brak dostępności stacjonarnie nie przeszkadza mi. Używam przed suszeniem i prostowaniem. Włosy super się błyszczą, są miękkie i zadbane. Daję plusa!

super

Używam go codziennie od 2 lat. Przywiozłam go z urlopu w UK. Moje włosy są średniej długości, z natury proste, ale codziennie muszę je myć i robię to wieczorem , Bardzo często kładę się spać z mokrymi i nawet nie rozczesanymi włosami. Rano wyglądają "artystycznie". Nie umiem modelować włosów na szczotce więc używam codziennie rano prostownicy do ich ujarzmienia. Najpierw używam sprayu, dosłownie 3 psiknięcia na całe włosy - więcej powoduje, że szybciej się przetłuszczają . Przeczesuję włosy i je prostuję. Efekt jest rewelacyjny i długo się utrzymuje, nawet jak jest wilgoć. Moje włosy mimo ciągłego prostowania nie są zniszczone, są błyszczące i zdrowo wyglądają. Używam dopiero drugiej butelki, pierwsza wystarczyła mi na ponad rok. Drugą kupiłam na allegro. Opakowanie ma blokadę do wciśnięcia, można zabezpieczyć np przy przewożeniu, żeby nic nie wyleciało przez przypadek.

Warty zachodu ;)

Świetny produkt, który doskonale spełnia swoją rolę:)
Chroni włosy, łatwo go rozprowadzić na włosach i ładnie pachnie:)
Opakowanie jest poręczne więc aplikacja jest łatwa:)
Mój był zakupiony na allegro i sprowadzany - ale na naszym rynku ciężko o lepszy kosmetyk chroniący włosy przed skutkami wysokiej temperatury:)
Jedno opakowanie starcza na ok 6 miesięcy - więc jest wydajny:)
Nie widzę minusów:)

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Rewelacja!

Najlepszy produkt do stylizacji włosów tego typu jaki miała.
Posiadam cienkie, farbowane na blond włosy. Niemal zawsze po umyciu używam suszarki. Końcówki podcinam regularnie ale nie ukrywam farbowanie włosów osłabia je, niszczy, przesusza. Wcześniej zrezygnowałam nawet z używania prostownicy aby nie nadwyrężać włosów.
Dopiero posiadając ten produkt pozwoliłam sobie na ponowne prostowanie (oczywiście nie za każdym razem po umyciu).
Spray działa cuda, naprawdę chroni przed ciepłem urządzeń do stylizacji. Włosy są ładne, sprężyste, wyglądają zdrowo. Końcówki nie rozdwajają się już niemal wogóle (podcinam co 2 miesiące). Przedłuża efekt prostowania, nie mam już suchych drutów po użyciu prostownicy. Jest niezwykle wydajny, nie jest drogi ale minusem jest jego dostępność. Akurat mam szczęście bo mam koleżankę w Anglii ale zapewne produkt kupowany przez internet wychodzi drożej. Ułatwia również rozczesywanie włosów i ich nie obciąża.
Nie wiem kiedy się skończy ale na pewno zakupię go ponownie.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Im mniej zniszczone włosy tym lepszy efekt

To mój pierwszy produkt chroniący włosy przed gorącem i jak do tej pory jestem mu wierna. Bardzo lubię jego zapach (daje uczucie świeżości) i to że delikatnie osiada na włosach, nie skleja ich (tylko należy go nakładać w granicach rozsądku, zresztą jak większość kosmetyków). Pamiętam,że kiedy moje włosy były w trochę lepszej kondycji (nie rozjaśniałam ich tak często jak teraz) to naprawdę po spryskaniu ich przed użyciem prostownicy i już po jej użyciu włosy były jakby bardziej wygładzone i dłużej utrzymywały się proste. Teraz nie widzę takiego efektu ale może moje włosy po prostu są już zbyt zniszczone.

Używam tego produktu od: kilku lat