Spa Energie Vegetale, Krem ujędrniający do ciała 3 w 1

Spa Energie Vegetale, Krem ujędrniający do ciała 3 w 1

Krem o potrójnym działaniu -ujędrnia, nawilża i wygładza skórę. Już po 7 dniach uzycia nadaje skórze gładkość, czyni ją sprężystą i aksamitną w dotyku. Po miesiącu skóra jest wyraźnie ujędrniona.

Super ujędrnienie

Dostałam ten balsam za punkty już wiele miesięcy temu. Nie był mi wtedy potrzebny i tak przeleżał zapomniany w szafce, aż go odkryłam :) Sprawdziłam datę ważności i jeszcze się nadawał, więc postanowiłam go zużyć.
Nakładałam codziennie na pośladki i brzuch, a opakowanie starczyło mi na ok. miesiąc, więc wydajność średnia. Kolorek bardzo zachęcający - taka ciepła brzoskwinka, zapach też przyjemny, gęsta konsystencja, która szybko się wchłania.
Efekty - świetne! Skóra idealnie ujędrniona! Mam wrażenie, że się "zagęściła". Różnicę zauważył nawet mój TŻ :D
Genialny produkt, szkoda że już go nie ma w ofercie YR (jedyne czego nie lubię w YR to to, że często wycofują dobre produkty). Na pewno bym go nie kupiła, bo cenę miał z kosmosu, ale na prezent za pieczątki bym się skusiła drugi raz :) Właśnie za cenę odejmuję gwiazdkę.

widać efekt,a co za zapach!

Krem wyraźnie ujędrnia i napina skórę.Przepięknie pachnie. Tubka niewielka-ale jest bardzo wydajny.Idealna konsystencja. Wchłania się dość szybko,ale wystarcza na chwilę masażu- co też lubię.Byłby to mój ulubiony balsam, gdyby nie cena-kupiłam za ok.39 zł(normalnie już ok.57zł).Z powodu ceny przyznaję 4 a nie 5*.

Używam tego produktu od:1 ms

balsam jak balsam

Dostałam za punkty, gdyby nie to, na pewno bym nie kupiła. Nie tylko ze względu na cenę, ale i dlatego, że nie wierzę w działanie antycellulitowe kosmetyków. Do tego mojego uprzedzenia dochodzi fakt, że raczej takie działanie jest mi niepotrzebne, więc jesli ktoś szuka kosmetyku pod tym kątem, moja recenzja będzie zupełnie nieprzydatna.

Balsam ma niezwykle przyjemną konsystencję, świetnie się wchłania, czym zaskarbił sobie moją wdzięczność, bo ostatnio używane balsamy miały z tym poważne problemy. Jest nadspodziewanie wydajny, w związku z czym pojemność 150 ml nie wydaje mi się już taka bandycka ;). Nawilża bardzo dobrze, na pewno napina i wygładza skórę, co oznacza, że spełnił moje oczekiwania. Zapach akurat mi raczej nie odpowiada, ale widzę, że zdania są podzielone. Za to podoba mi się przezroczysta tubka.

ilość zużytych opakowań: jedno

Serum na zmarszczki

godny polecenia

ja byłam z niego naprawde zadowolona i własnie zamierzam nabyc go ponownie. konsystencję ma w sam raz, nie za tłusta i nie za wodnista, szybko sie wchłania i pozstawia skórę miekka w dotyku i rzeczywiście gładsza. zapach w porzadku, bo choć za owocowymi nie przepadam, ten mi odpowiada.

udany

moje wrazenia z produktami antycellulitisowymi yves rocher sa raczej pozytywne. i tu sie nie zawiodlam. tego kremu mialam juz kilka tubek, mysle, ze warto go kupic. pachnie wspaniale, dobrze sie wchlania no i przede wszystkim sa efekty. ja osobiscie jeszcze nie natknelam sie na kosmetyk, ktory by cellulitis zwalczal kompletnie, co najwyzej w miare regularnego uzywania skora sie staje zdecydowanie gladsza, bardziej napieta i jest zludzenie, ze cellulit prawie poszedl sobie w cholere:) niestety jak przestanie sie uzywac to skora wraca do stanu wyjsciowego... ale tak juz jest u mnie ze wszystkimi kosmetykami tego typu. na ich tle YR zdecydowanie sie wybija. naprawde godny polecenia.

polecam

Balsam bardzo dobrze ujędrnia, wygładza i napina skórę. Uwielbiam jego zapach. Korzystna jakość w stosunku do ceny o ile kupi się w promocji ;)

przyjemny

kupiłam go w promocji "2 w cenie 1", wiec wynióslmnie całkiem tanio. krem ma przyjemny zapach - to moim zdaniem jego najwieksza zaleta. lubie takie, owocowo - cytrusowe aromaty!!! ma przyjemny różowy kolor. szybko sie wchłania, nie zostawia tłustej warstwy. napina skórę i ja ujedrnia ( efekt widac tak po miesiacu używania).

Nie warty swojej ceny

Jest przyjemny i bardzo szybko się wchłania, co jest powodem jego koszmarnej niewydajności. Jednak nadaje się moim zdaniem tylko do zapobiegania. Za tę cenę można kupić naprawdę dużo lepsze balsamy.

slicznie pachnie

pachnie brzoskwinia i taki ma kolor, spelnia wszystkie te zadania co zwykly balsam ujedrniajacy, czyli przy malým celulicie da sobie rade, przy normalnym poprawi kondycje skory, ale tak wlasciwie ogolnie ujedrniajace balsamy sa do tego zeby zapobiegac wiotczeniu skory. Jak dla mnie to troche male opakowanie przyzwyczailam sie do pojemnosci 400 ml, ale w promocji mozna wyprobowac no i taka pojemnosc nadaje sie w podroz ...

cudów nie czyni

Gęsty, niezbyt ładnie pachnie. Dobrze się rozprowadza i szybko wchłania, nie zostawia tłustej warstwy. Efekty są, choć cudów nie czyni, ale przy regularnym stosowaniu lekko wygładza i napina, nieźle nawilża, lekko rozjaśnia, skóra wygląda ładniej. Dobry raczej dla bezproblemowej skóry, z kłopotami sobie nie poradzi, ale sprawi, że wygląda ciut ładniej. Wydajny.

cudów nie ma, ale jest ok

No więc tak: za wydajność pała - mam go od półtora tygodnia, i starczy mi go jeszcze na jedną, góra dwie aplikacje - no, a balsam na niecałe dwa tygodnie za 50 PLN to odrobinę przesada. Co do konsystencji, zapachu, opakowania - bardzo dobrze. Podoba mi się, że jest lekki, ale treściwy. Trochę słabo się wchłania, trzeba odczekać, ale nie jest to jakoś drażniące. Zapach dla mnie super, już tylko dla niego mogę go używać, ale to indywidualna sprawa :). Baaardzo podoba mi się tubka: to, że jest kolorowa, ale przjżysta, i widzę, jak balsamu ubywa (no, przy tym tempie to może nie najlepszy pomysł :) ), oraz jak się fajnie w tubce rozkłada (hehehe). Tubka jest wykonana z oryginalnego, niebłyszczącego palstiku (jeżeli mogę użyć porównania do papieru fotograficznego), co jest super, bo dzięki temu nie wyślizguje się z tłustych od balsamu łapek.Co do działania: jest całkiem, całkiem. Nie potrzebowałam jakiegoś super-antycelulit-wynalazku, pozatym, i tak w takowe nie wierzę (bo mnie tu tylko sport może pomóc), więc byłam całkiem zadowolona. Skóra była znacząco wygładzona, nieco jędrniejsza, jaśniejsza jakby (to chyba dlatego, że, wydaje mi się, ma jakiś nabłyszczacz w składzie - tak się skubany ślicznie błyska, zaraz po wyciśnięciu z tubki, i już sam jego łososiowy kolorek mógłby coś takiego sugerować).Słowem: do skóry z problemami może być nienajlepszy, dla mnie był ok, mógłby tylko bardziej nawilżać, dostałby wtedy 4 gwiazdki.

sa lepsze

Wzielam krem za uzbierane punkty w YR. Uzywalam serum z tej serii i bylam zachwycona- a to -klapa na calej liniUjedrnianie zadne. troche wygladzil skore i ladnie pachnial, za to 2 gwiazdki. Generalnie w uzyciu jest bardzo mily, szkoda ze efekty takie niewielkie. bardzo malo wydajnyGeneralnie nie warto. Tylko serum z tej lini jest fajneIlość zużytych opakowań: 1 i wiecej juz nigdy