Spa Energie Vegetale, Musująca pianka wyszczuplająca w sprayu

Spa Energie Vegetale, Musująca pianka wyszczuplająca w sprayu

Orzeźwiająca i tonizująca pianka zlikwiduje zbędne krągłości. Dla kobiet żyjących w pośpiechu i poszukujących nowości.

Cena: 72 zł / 150 ml

Świetny kosmetyk

Osobiście nie rozumiem jak coś w sprayu może byc mało wydajne?
Preparat jest świetny! Idealne wsparcie przy odchudzaniu.
Świtnie jest w nim to, że aplikacja jest szybka (psikamy jak dezodorantem i odrobinę wmasowywujemy), a pianka błyskawicznie się wchłania.
Nie przepadam za efektem schłodzenia ciała, a ta pianka je daje i to mocno, co jest jedyną jej wadą dla mnie osobiście.
Wyszczupla (NAPRAWDĘ!), ujędrnia, wygładza.

Używam tego produktu od: ok. 3 tyg.

eeee....

Mnie to cudo też nie przekonało do siebie. Bardzo mi sie podoba uczucie chlodzenia skóry, preparat się przy tym fajnie rozprowadza i wchłania.
W sumie to tyle zalet...

To cudo według mnie jest bardzo mało wydajne, zdecydowanie najszybciej się zużywa z wszystkich kosmetyków o podobnym dzialaniu, które miałam.

Używałm tego produktu jakieś 3 lata temu

słaby

Kosmetyk ma jedną zaletę - szybko się wchłania, co jest ważne dla zabieganych. I...tyle. Ciekawa postac pianki znika błyskawicznie i z ciała i z opakowania. Efektów nie zauważyłam. Poza maniaczkami nowinek - inne osoby mogą to sobie darowac...

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Chcesz wyrzucić 50zł?

No właśnie, a ja dostałam ten specyfik w prezencie, bo samej nie przyszłoby mi do głowy wyrzucać pieniądze na puszkę i złudzenia w sprayu!
Ludzie, co to w ogóle za ciężkie oszustwo?!! :( Żadne wyszczuplenie oczywiście nie występuje, z resztą jak miałoby wystąpić, jeśli "kosmetyku" wystarcza na mniej więcej 2 tygodnie przy ultra-oszczędnym stosowaniu oraz jeśli większość ulatnia się do atmosfery bezpośrednio po aplikacji?? Spryskuję skórę i zanim zdążę odstawić puszkę i przełożyć dłoń na udo celem wklepania, już prawie nic tam nie ma, wyparowało!!!
Aż tak jawnej kpiny z klienta jeszcze nie widziałam :(, chyba zacznę puszkować wyziewy znad kuchenki jako dobroczynne opary odmładzające!!

zabawka

Ja ja lubie za zapach i konsystencje, fajnie sie ja naklada. Ladnie wygladza skore. Chlodzi i grzeje - to tez lubie. Poza tym nie lubie - ceny, braku innych efektow i niewydajnosci (uzywalam raz dziennie, nierozrzutnie i tylko na uda i starczylo toto na 10 dni). Ale zabawa jest przednia ;-) . Tylko - kto kupuje cos "ujedrniajacego" tylko dla zabawy?

Zuzylam jedno opakowanie i na pewno nie kupie po raz kolejny. Ale jesli ktos by mi sprezentowal to bym sie nie obrazila ;-)

cudów nie ma

Bardzo dziwny produkt. Nakłada się w nieprzyjemny, drastycznie chłodzący skórę sposób (rzeczywiście, zabawnie trzeszczy :)), po chwili grzeje jak nie wiem co (o ile zaraz po zasprejowaniu się go nie wklepie - przy natychmiastowym rozsmarowaniu nie ma efektu grzewczego, ale znowu jak się nie pomoże wchłanianiu, pianka spływa :) ). Aha, i nie wiem, czemu się to po polsku nazywa musująca pianka, skoro w innych jezykach występuje jako spray :)Bardzo ładnie pachnie (no, ale kosmetyków tego typu po zapachu się nie ocenia). Jest niesamowicie, niespotykanie niewydajny - wczoraj skończyłam opakowanie, a zaczęłam aplikować 1,5 tygodnia temu!!!! Używałam tylko na brzuszek i uda.Co do właściwego efektu, hmm, nie mogę powiedzieć, żeby dokonał jakichś cudów, zresztą, nie spodziewałam się nie wiadomo czego. Uda, mam wrażenie, nieco się zmniejszyły, natomiast brzuszek pozostał, może nieco bardziej ujędrniony. Na pewno produkt ten wygłądza skórę, ujędrnia i minimalnie wpływa na cellulit, ale nic wiecej. Nie wierzę zresztą, żeby jakikolwiek kosmetyk mógł zrobić więcej :). Co jest w nim dobrego, to to, że moja skóra zrobiła się taka, jak w nie tak odległych czasach, kiedy na sport poświęcałam więcej czasu, czyli jakaś dotleniona, jędrna, do tego stopnia, że pierwszy raz usłyszałam od mojego chłopaka komplement pod tym adresem :).

bez efektów

Kupiłam tę piankę w promocji, mimo wszystko za dosyć wygórowaną cenę (ok.50zł). Fajna w stosowaniu, śmiesznie trzeszczy po wyciśnięciu z pojemnika, zupełnie jak folia spożywcza ;) Jest zimna jak lód, ale jest to krótkotrwały efekt. Później jest lekkie rozgrzanie skóry, a później już nic... efektów też nie ma ;) mimo wszystko zamierzam wypróbować inne produkty z tej serii.