Czysta Cera, Antybakteryjny reduktor wyprysków (żel punktowy)

Czysta Cera, Antybakteryjny reduktor wyprysków (żel punktowy)

Żel jest preparatem do pielęgnacji skóry łojotokowej skłonnej do czynnych wykwitów trądzikowych. Wyraźnie przyspiesza ustępowanie wyprysków oraz ogranicza ich dalszy rozwój. Łagodzi również lokalne podrażnienia i hamuje również rozwój stanów zapalnych.
Nie zatyka porów. Badany dermatologiczne, posiada atest PZH.

Cena: 7,00 zł / 20 ml

po co kupować?

Mozna kupic, ale po co ? Nie zauwazyłam zadnych efektow w redukcji wyprysków, a nawet jeszcze jak sie go nałozy, to skora w tym miejscu bardzo piecze, a nie ma zadnych efektow. I do tego, jak na swoja jakosc jest nietani.Nakłada sie tez nieprzyjemnie. Odradzam.

Najlepszy

Ten kosmetyk na mnie działa i już. A właściwie nie na mnie, a na moje wypryski:). Jest bezbarwny, można go stosować i na noc, i w dzień, co jest dużym plusem. Nie jest tłusty, za to czasem jakoś go dziwnie dużo wylatuje z tubki i się po prostu marnuje. I choć używam go od dłuższego czasu, jeszcze się nie uodporniłam, jak w przypadku innych tego typu kosmetyków.

widoczne efekty

Osobiscie mialam okazje nalozyc go raz albo dwa, bo nie mam problemow z wypryskami, ale naklada go moja kolezanka, ktorej ciagle cos wyskakuje i musze stwierdzic, ze efekty sa. Wypryski sie wysusasza i robia mniej widoczne. Ladny zapach i stosunkowo niedrogi produkt.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Swietny!

Mysle, ze za taka cene ten zel jest rewelacyjny! Zazwyczaj jak zobacze wieczorkiem na mojej buzi jakiegos niespodziewanego goscia :) to na noc klade na niego kosmetyk i razno juz nie ma po nim sladu! jestem pelna podziwu bo przewyzsza swoja skutecznoscia nawet inne, sprawdzone firmy.Super!

Mi bardzo odpowiada :)

Bardzo pozytywny :) Jeszcze mnie nie zawiódł. Używałam już wieeeele preparatów tego typu, ale ten chyba jest jednym z najlepszych :) Stosowałąm go pare miesięcy temu, ale teraz mam zamiar znowu do niego powrócić :)

ilość zużytych opakowań:1

dla mnie bdb

Trochę mnie zaskoczyły jego niskie oceny, no ale widocznie co kraj, to obyczaj i co skóra, to inne działanie ;). Dla mnie świetny, bardzo pomaga - goi pryszcze, nie pozwala im się rozwinąć. Szczególnie dobrze radzi sobie z tymi "aktywnymi". Jest duży, tani i wydajny. Przestałam go kupować, bo pryszcze się nie pojawiały :), a teraz, gdy wróciły :( używam Eris, zresztą pod wpływem ocen na KWC. Oba są w porządku, pewnie będę ich na zmianę używać. Ten jest bardziej opłacalny. Ja ze swojej strony polecam.

dobry i tani

Używałam tego żelu przez długi, długi czas łącznie z tonikiem z tej serii. Żel jest bezbarwny, szybko się wchłania i rzeczywiście przyspiesza gojenie się krostek. Początkowo działał baaaardzo szybko, ale im dłużej go używałam, tym działanie było coraz mniej korzystne (widocznie w końcu się uodporniłam). Ale do tego czasu był to mój nr 1 w walce z pryszczami, których wtedy trochę się u mnie pojawiało. Opakowanie może i duże, ale żel niezbyt wydajny, gdyż z uwagi na leistą konsystencję i zbyt dużą dziurkę w tubce, czasem trochę za dużo go wylatywało. Trzeba było po prostu uważać. Ale, że był tani, to mu to wybaczałam i kupowałam dalej.

Ilość zużytych opakowań: trzy

...

Kupiłam go jakiś czas temu i ostatnio wyrzuciłam, bo produkt ten tylko się plątał w szafce :) Cóż...nie wiem po co taki produkt skoro nie działa. Nic a nic :( Ta gwiazdka może być ewentualnie za gęstą konsystencje i fatwość aplikacji, ale to za mało...Użyłam tego produktu pare razy / Ilość zużytych opakowań: troche jednego opakowania

można wypróbować

Dość wydajny,nie od razu wysusza pryszcze ale po kilu dniach widać efekty ,nie podrażnia skóry....

szkoda pieniędzy!

Nie polecam bo niby czemu miałabym to zrobić? Nic nie pomaga, wylewa sie z tubki. Dla mnie beznadziejny, próbowałam się do niego przekonać, dać mu szansę ale nadal nic się nie działo. Nie szkodzi ale i nie pomaga. :( Więc czemu wogóle istnieje...? Ilość zużytych opakowań: 2

Nie działa

Bardzo bardzo wydajny i nic poza tym, z opakowania zawsze mi się wylało, konsystencja jest zbyt wodnista, myślałam że to będzie krem a jest to kremo-żel, w którym są jakby jakieś grudki, nie zaszkodził mi więc 3 gwiazdki.

Nie dziala

Niedrogi i bardzo wydajny, ale nie dziala. Nie zaszkodzi (bo nie podraznia i nie wysusza) ale i nie pomoze wiec nie ma sensu kupno tego preparatu. Nic dodac, nic ujac. Zuzylam ponad pol opakowania.