Oriflame, Professional Hair Care System, Energetyzująca maseczka do włosów suchych i zniszczonych

Doskonale odżywia i regeneruje włosy. Zawiera prowitaminę B5 oraz minerały, które przywracają suchym, zniszczonym włosom piękny i zdrowy wygląd.
Należy nakładać na włosy na 5 minut.

Nie działa :|

Ta " maseczka" wogole ne działa na moje włosy. Na szczęście dostałam ją gratis przy zamówieniu. Jest bardzo gęsta,w opakowaniu jest jej dużo. Dziwnie pachnie, jakoś tak nieprzyjemnie, chemicznie strasznie. Trudno rozprowadza się na włosach. Włosy po niej są jakies szorstkie, twarde, tak jakby je wysuszyła a nie nawilżyła. Sprawiają po prostu sprawienie zniszczonych, okrutnie się elektryzują i wogole nie dają rozczesać. Na szczęście jej nie kupiłam. Poza tym jej cena jest i tak za wysoka jak na takiej jakosci odżywkę (ukrytą pod nazwą maseczka) i to do tego starczającej na 1 raz.

koszmar!

nie wiem jak u innych.. ALE DLA MNIE TA ODZYWKA NIE ODZYWIA, A WPROST PRZECIWNIE-NISZCZY! kiedy pierwszy raz uzylam tego "cuda" mialam nadzieje, ze to wina czegos innego, za drugim razem okazalo sie, ze jednak NIE! moje wlosy po niej zamiast gladkie i blyszczace, staly sie szorstkie, nie do ulozenia,wprost OKROPNE!kupilam cala butelke tego swinstewka i teraz kompletnie nie wiem co mam z nim zrobic. w dodatku pachnie jak jakas woda kolonska marnej jakosci.. co tu duzo mowic-odradzam!

zwykła odżywka

Nie działa nic lepiej niz zwykła odżywka. Włosy są niby bez zarzutu, ale wcale nie jakoś dogłębnie nawilzone i odżywione, ot taka sobie odżywka, żeby łatwiej było rozczesać włosy. Mam naprawdę bardzo suche włosy, potrzeba im czegoś solidnego. Nie opłaca się jeśli chodzi o cenę, saszetka starcza na dwa razy, ale i tak wolę butelkę innej odżywki.Ilość zużytych opakowań: 2

Oriflame tutorial 2 konwertowany

bardzo dobra

Szybki zastrzyk energii.Naprawdę te 5 minut wystarcza, by włosy odzyskały kondycję, ładnie się układały, były nawilżone i nabrały połysku.Jedyny minus to cena - nawet w promocji.3 zł to jednak dużo jak na jednorazową maseczkę. :(Ilość zużytych opakowań: 20