Couleurs Nature, Cils Vertige Mascara (tusz wydłużający i pogrubiający)

Couleurs Nature, Cils Vertige Mascara (tusz wydłużający i pogrubiający)

Bardzo lubię ten tusz - nie daje teatralnego efektu, ale ładnie je wydłuża i pogrubia. Nie osypuje się, nie rozmazuje, jest trwały i nie stawia oporu przy zmywaniu. Szkoda, że jest go tylko 5 ml - szybko się kończy.

Naturalny

Tusz kupiłam zachęcona ładnym opakowaniem;) Zawartość jest przeciętna. Efekt naturalny- rzęsy owszem, są pomalowane, ale bardzo delikatnie, pogrubienia nie zauważyłam. Na moich jasnych rzęsach kolor widać zawsze, ale ten nie pokrywa ich w całości. Nie osypuje się, łatwo się zmywa. Ma suchą konsystencję, dlatego jest średnio wydajny i zużył się szybciej niż inne tusze.

Więcej go nie kupię, jest tyle nowości do testowania, a ten nie jest aż tak dobry, żeby do niego wrócić.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś

super!

Sam tusz świetnie podkręca, lekko pogrubia. Jednak najbardziej zachwyciła mnie szczoteczka :) Jest świetna: nie za duża, nie za mała, świetnie łapie wszystkie rzęsy.
Polecam.

Używam tego produktu od:miesiąca

z zachwytem ;)

Tusz z natury gęsty, ale efekt jaki można nim osiągnąć jest po prostu fantastyczny!
Pierwszy tusz, który tak cudownie podkręca moje rzęsy. Lekko pogrubia, ładnie wydłuża. I te kolory - szaleństwo! Takiej zieleni dawno nie widziałam (bo o Celii mogę już chyba zapomnieć, od roku nie ma dostaw!!!).
Fakt - tani nie jest i dość szybko wysycha, ale i tak go uwielbiam :D

depilacja czego nie wolno

kiepski

Kiedy używałam tego tuszu, mogłam go jednocześnie nie używać. Efekt byłby taki sam, a jaka oszczędność czasu przeznaczonego codziennie na malowanie i pieniędzy...Jego jedynym jak dla mnie plusem było to,że dobrze rozdzielał rzęsy.A poza tym? Nawet po dwukrotnym pomalowaniu nie było go praktycznie widać,bo kilku godzinach,na rzęsach nie było poprostu nic! Kolor czarny jakiś taki mało czarny,w żaden sposób nie podkreślał rzęs. Nie pogrubiał, nie wydłużał,nie podkreślał, dawał więc efekt baaaaaardzo naturalny (jakby go nie było). Nie polecam więc, bo po co używać czegoś,jeśli nie ma tego efektu? Dla sprawiedliwości dodam, że dobrze się zmywał i ma ładne opakowanie. Ale i tak nie polecam.

nie!

Ja na pewno go nie kupie i z ciężkim sercem polecałabym go komukolwiek... no chyba że komuś kogo bardzo nie lubię:) Jedyne co mogłoby przejść to szczoteczka to by uszło, ale reszta porażka...:( Konsystencja gęsta przez co szybko wysycha i powoduje to kruszenie sie i obsypywanie tuszu. Niby superpogrubiający... ale takiego efektu nie daje, no chyba że przy 5 warstwach:( Tylko 5ml za taką cenę... nie warto... naprawde! Nie dam 1* tylko dlatego że mam sentyment do YR... ale taki tusz mogliby sobie darować!

bez zachwytu

Mam wersję pogrubiającą - takie maskary są najlepsze do moich rzęs- długich i podwiniętych, ale niezbyt gęstych.
Opakowanie ładne, wygodny uchwyt. Szczoteczka niezbyt duża, bez zastrzeżeń. Tusz jest raczej suchy, nie ma obawy, że nabierze się go za duzo, ale też wymaga kilkakrotnego zanurzania - co na pewno skróci trwałość. Kolor czarny - jak to czerń. Intensywnego pogrubienia się nie dopatrzyłam - pierwsza warstwa dała efekt raczej naturalny, druga ciut lepiej ale juz zaczęły sie owadzie łapki. Koniec konców - 3 warstwy, pracowite rozdzielanie sklejonych rzęs i delikatne zmywanie smug na powiece górnej - dało całkiem ładne i pogrubione ( choc bez przesady!) rzęsy. Za duzo roboty jak dla mnie...:(

paskudny

Dostałam go w prezencie, kolor fajny- granatowy.Poza tym nie ma żadnych zalet. Od razu mnie uczulił, po godzinie oczy mi łzawiły.Kilka razy go użyłam i za każdym razem jest tak samo.Nie wydłużył rzęs, nie pogrubił.Nie polecam.

ilość zużytych opakowań: kilkakrotna aplikacja

Jeden z lepszych

Mam te mascare w brazie. Tusz latwo sie naklada, nie skleja za bardzo, jest dosc trwaly i daje ladny, naturalny efekt. Wlasnie takich cech mascary szukam, dlatego tez tusz mi odpowiada i bardzo go lubie. Do tego ma ladne opakowanie i dobra szczoteczke.

Średnia przyjemność

Zakupiłam go już jakiś rok, może półtora temu. I tu odrazu należy się plus, gdyż do tej pory tusz zachował swoją konsystencję i wciąż mogę go używać :) Kupiłam praktycznie tylko dla koloru (mam zielony) jednak przyznam, że byłam trochę zawiedziona. Liczyłam bardziej na zgnitą zieleń, a to takie jakieś nijakie jest :/ Ale jak już mam to ocenię :)
Tak więc plusy:
- ładnie wydłuża moje rzęsy, nie spektakularnie, ale ładnie
- nie skleja rzęs, wręcz moje nieźle rozczesuje
- trwałość przeciętna, pod koniec dnia się osypuje, ale można wytrzymać
- nie zasycha zbyt szybko, powiedziałabym nawet, że wcale nie zasycha :)

A teraz druga strona medalu:
- brzydki kolor, niestety :( jakiś taki wyblakły i nijaki
- spływa przy najmniejszym kontakcie z wodą
- zero pogrubienia

Używam go od czasu do czasu, bo szkoda mi wyrzucić :) Ostatecznie nie jest taki najgorszy, ale nie powtórzę tego zakupu, chyba że skuszę się na inny kolor, lecz wątpię.

BWC

Miałam zielony (pomijam już fakt, że nie do twarzy mi w tym kolorze na rzęsach).
Producent się nie popisał, ale od czasu do czasu zdarza mu się wyprodukować Bubel Wszech Czasów.
Ten tusz nie robi nic poza osypywaniem się. Fatalnie się nakłada, efekt nijaki, szybko wysycha - i tyle go było.
No ok, ładne opakowanie ma, ale to za mało.

w sam raz

Kupowałam go zawsze na promocji - nie uważam by był wart swojej ceny (niestety). Plusy:
- dobra konsystencja (nie za rzadki i nie za gęsty, długo utrzymuje świerzość, nie zbija się w grudki)
- nie obsypuje się, nie ziebira w grudki na rzęsach, raczej się nie odbija - jeśli już to łatwo poprawić
- szczotka w sam raz (no może ciut za długa ale włoski ma tak jak powinna - można dokładnie wytuszować i górne i dolne rzęsy)
- nie uczula (wyjątkowy plus bo regularnie uczulają mnie prawie wszystkie tusze - zawsze wracam do YR i nie ma niespodzianek)
- zupełnie nie czuję go na rzęsach (w tym jest podobny do maskar Lancome'a - zapominam że mam pomalowane rzęsy :D )

Minusy:
- kolory (czarny owszem jest czarny, brąz - brązowy ale pozostałe kolory nie są ani zdecydowanie mocne ani nie wpadają w czerń - sprawiają wrażenie "przybrudzonych" szarościa - może to komuś odpowiada ale nie mnie, po zaschnięciu wychodzą dość jasne na rzęsach)
- cena (są inne tusze tej samej jakości za połowę ceny tego tuszu)
- średnio wydajny

Inne:
- daje naturalny efekt (choć w przypadku wersji kolorowych trudno mówić o naturalności), rzęsy są ładnie podkreślone, lekko pogrubione i nieznacznie wydłużone

niezwykly kolor, zwykly tusz

kupilam dla koloru. Sliwkowy, tak tak :-). I jest sliwkowy a nie czarny. Sam tusz jest dosc przecietny, nie wydluza ani nie pogrubia (nie mam mu tego za zle) ale tez nie jest zbyt trwaly, to znaczy ze moze sie osypywac (w rozne dni jest roznie, nie wiem dlaczego czasem sie osypuje a czasem nie). Poza tym sie troche sciera. I nie podoba mi sie szczoteczka - jest jak na moj gust za duza. Zly nie jest ale poza kolorem nie ma dla mnie w nim nic zachecajacego.
27.01.2004 a jednak przemyslalam sobie i dodaje jedna gwiazdke, tuszy ktore daja sie uzywac a nie powalaja na kolana jest na rynku mnostwo, ale zaden nie ma tak ladnych kolorow, ktore nie czernieja po umalowaniu rzes. No i ta sliwka, prawdziwa sliwka a nie elektryczny fiolet (ktorego nie lubie a ktory jest najczesciej spotykanym foletem wsrod tuszy do rzes).
Poza tym jednak swietnie sie sprawdza w makijazu codziennym, podkresla oko ale go nie "maluje" ;-). I jakos nagle przestal sie osypywac ... Nie wykluczam ze don wroce, jako ze wiele tuszy drazni mi oczy i powoduje lzawienie, a tusze YR zdecydowanie tego nie czynia.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie, od ponad dwoch tygodni

10.05.2005 no i znow zabieram gwiazdke, tym razem ostatecznie, tusz zepsul sie po miesiacu z malym okladem, co moze by bylo do prezzycia gdybym uzywala go czesto, ale przy moim sporadycznym uzywaniu tusze wytrzymuja z reguly pol roku lub dluzej! A ten zaczal okrutnie smierdziec :-/.