Balsam do ciała z kompleksem nawilżającym i ekstraktem z płatków róży (stara wersja)

Balsam przeznaczony do codziennej pielęgnacji całego ciała. Zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżanie skóry. Odświeża i tonizuje skórę, regulując jej stopień nawilżenia i nawodnienia. Regularne stosowanie balsamu sprawia, że skóra staje się miękka, gładka i elastyczna.
Aktywne składniki balsamu to ekstrakty z:
- płatków róży
- ogórka
- traganka
- lubczyka ogrodowego

Stary znajomy.. :)

Ojj pamiętam ten balsam jeszcze z dawnych lat, to był chyba mój pierwszy balsam do ciała zwego czasu bardzo tani i dobry..
ten zapach róży, uwielbiam!
jakbym go gdzieś znalazła to od razu kupuję! :)

Używam tego produktu od: kiedyś długoo
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Spoko

Używałam go dość dawno, jakieś 3 lata temu ale pamiętam że dawał radę ;)

Miał ładny zapach, dobrze nawilżał, niska cena to też atut. Produkty z tej firmy są dobre, warto je kupić.

Zapach utrzymywał się bardzo długo. Skóra była po nim jędrna długi czas.

Używam tego produktu od: 3 lata temu

Nie najgorszy

Kupiłam go na prawde dawno temu. Ale dobrze go pamiętam, bo to był jeden z moim pierwszych balsamów do ciała. Nawilżał porządnie, cena wręcz śmieszna. Jednak strasznie długo się wchłania. I to jest jak dla mnie duży mankament.

Używam tego produktu od: obecnie nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 300 ml

Manicure - marynarskie paski

badziewie

Mialam go kilka lat temu. Nie wspominam go za dobrze. Zapach zbyt pudrowy mnie nie pasowal. Nawilzenie bardzo slabe, po paru minutach skora byla sucha. Cena nie zawsze swiadczy o jakosci, ale w tym przypadku akurat tak.

Używam tego produktu od: dawno temu mialam
Ilość zużytych opakowań: 1op

mój pierwszy balsam...

To był pierwszy balsam do ciała jaki w swoim życiu kupiłam i bardzo dobrze go wspominam :D Dobrze nawilżał skórę po całym dniu pływania w jeziorze i opalaniu. Pachniał dość intensywnie ale mnie to nie przeszkadza, po zastosowaniu na noc łóżko pachniało różami...moim zdaniem fajnie :) Jak wpadnie mi w oko w najbliższym czasie pewnie kupię w imię dawnych dobrych czasów.

Używam tego produktu od:jakieś 9 lat temu
Ilość zużytych opakowań:1 lub 2

dobry

Balsam bardzo w porządku, a jak za tę cenę to wręcz super. Dobry skład, nawilżanie niezłe, konsystencja nieco mazista. Zapach różany, ładny ale mnie po pewnym czasie zmęczył. Nie wiem czy nadal dostępny więc zaznaczyłam że nie wiem czy kupię ponownie.

Używam tego produktu od: używałam przez ok 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

Bardzo dobry!

Bardzo dobry balsam za niska cenę.
Świetny dla suchej skóry gdyż ma gęsta, trochę ciężką konsystencję, jest tłustawy i pozostawia na skórze tłusta warstwę - czyli wszystko to, co lubię. Do tego świetnie nawilża u natłuszcza skórę, odżywia, wygładza. Skóra staje się miękka, miła w dotyka a kolor ujednolicony.
Balsam pachnie dość intensywnie, woń jest różano-kremowa; wielbicielkom różanych zapachów spodoba się na pewno, zapach przenika na ubrania i pościel i utrzymuje się dość długo.
Tuba jest wygodna w użyciu, stoi na zakrętce więc łatwo wydobyć balsam ze środka.
Balsam jest bardzo tani i wydajny

Używam tego produktu od: 2 razy w przeciągu kilka miesięcy

jestem na tak

podoba mi się ten balsam. Mówią, że każda cera jest inna i może w coś tym jest, bo moja bardzo lubi ten balsam. Cera po nim jest ładnie nawilżona, przyjemnie pachnie, konsystencja balsamu ok, aczkolwiek troszeczkę rzadka no i troszke lepka, ale da się przeżyć. No i cena niziutka! Używam tego produktu od: 3 miesięcy

lubię go

Balsam bardzo dobrze nawilża :)
jego zapach jest za intensywny ;/ po tygodniu stosowania przyzwyczaiłam się jednak.
Balsam jest bardzo wydajny.
jedynym poważnym jego defektem jest opakowanie :(
Wygląda jak gigantyczny krem do rąk :D ale jest mało trwałe, po kilku dniach używania odpadło mi zamknięcie :(

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

dobry

Nie zachwyciło mnie opakowanie, kojarzy mi się z kremem do rąk. Balsam ładnie pachnie, ale nie każdemu może się podobać. Ma gęstą konsystencję, trzeba poświęcić mu odrobinę czasu, aby rozsmarować kosmetyk, bo inaczej długo będzie się wchłaniał. Pozostawia skórę gładką, nawilżoną i delikatnie pachnącą.

Używam tego produktu od: obecnie nie używam

smierdzi

Zaczne od tego ze kupilam go w rossmanie w "cenie na dowidzenia" za 1.79zl Uzywalam juz sporo balsamow i musze powiedziec ze ten jest calkiem ok, dobrze nawilza, a tylko to jest jego zadaniem. Kupilam go bo bardzo szybko zuzywam wszystkie moje balsmay a za taka cene nie bede musiala oszczedzac. Jezeli znajdzieciec go jeszcze w w tej cenie, choc w normalnej tez jest bardzo tani, to szczerze polecam

ps jednak po kilku dniach musze powiedziec ze zapach jest nie do wytrzymania i nigdy juz tego paslamu nie kupie nawet jakby dawali za darmo:)

Używam tego produktu od: ok 2 mies
Ilość zużytych opakowań: mam praiwe cala 1 tube

Warto kupić!

Jego funkcją miałoby być nawilżanie i dobrze spełnia swoją rolę. Jest gęsty, więc się nie rozlewa. Dobrze się rozprowadza i dobrze wchłania po dość szybkim czasie. Pozostawia lekki film na skórze (nie wiem czy to zaleta, bo skóra ładnie wygląda, czy wada - zależy co kto lubi). Zapach jest miły, ale nie zachwycający. Balsam jest tani.

Nie używam go na codzień, bo nie mam zbyt dużo czasu (nie wchłania sie natychmiastowo) a jednoczesnie moja skóra nie jest sucha (no może trochę na nogach) i ładnie wygląda również bez balsamu.

Ogólnie bardzo dobrze oceniam produkt pod względem działania, ale pewnie bedę jeszcze szukała czegoś innego.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu