Pharmaceris, Pharmaceris A, Sensireneal - intesywny krem przeciwzmarszczkowy

Pharmaceris, Pharmaceris A, Sensireneal - intesywny krem przeciwzmarszczkowy

Sensireneal to krem o silnym działaniu witalizujšcym przeznaczony dla cery szczególnie wrażliwej i alergicznej. Badania laboratoryjne dowiodły, że już po 3 tygodniach stosowania zmarszczki stajš się bardziej wygładzone. Krem okrywa skórę płaszczem ochronnym zabezpieczajšcym jš przed działaniem œrodowiska zewnętrznego, w tym m.in. przed skutkiem działania wolnych rodników. Specjalnie skomponowana receptura zapewnia intensywne działanie bez podrażniania skóry: Połšczenie witaminy A i jej prowitaminy beta-karotenu, przyspiesza metabolizm komórkowy i odnowę naskórka. Jednoczeœnie przeciwdziała nadmiernej szorstkoœci i łuszczeniu się skóry oraz powstawaniu przebarwień i plam. • Alantoina działa łagodzšco. • Naturalny czynnik nawilżajšcy NMF ma właœciwoœci uelastyczniajšce i wygładzajšce naskórek. Krem jest polecany do codziennej pielęgnacji cery dojrzałej. Do okresowej pielęgnacji jest polecany dla cery o zmęczonym wyglšdzie, zwłaszcza przy obniżonej kondycji skóry.

Cena: 25,50 zł / 30 ml

Dziwny...

Potwornie tłusty i świecący,wydawało by się że "zapcha" mi twarz ale co ciekawe,nic takiego sie nie wydarzyło.Nie ma szans,żeby z nich "chodzić" w dzień.Ciężko się rozprowadza,jest bardzo odczuwalny na twarzy,nie podrażnia,wygładza trochę twarz,jakby ją rozjaśnia,ale nie czyni żadnych cudów.Chyba nie jest przeznaczony dla mnie,tylko dla nieco bardziej dojżałych cer.Myslę,że za parę lat będzie jego działanie wyda mi się skuteczniejsze.

świetny

Trudno w to uwierzyć (długo nie mogłam się przekonać do tej firmy), ale jest dokładnie tak, jak producent obiecuje.
Naprawdę nie znajduję w nim wad.

Mam Sensireneal od października, od kiedy to zauważyłam, że tuż przed trzydziestką mojej skórze przydałaby się solidna kuracja - i to w kilku aspektach.
Kremik rzeczywiście walczy ze zmarszczkami, wygładził mi czoło.
Po nocy skóra jest wypoczęta, lekko rozjaśniona, jędrna, o równomiernym kolorycie. Ciągle nie mogę się nadziwić, jak szybko i skutecznie działa. Po jednorazowej aplikacji na noc widzę efekt rozjaśnienia, po tygodniu stosowania wyraźnie spłycone zmarchy.
Poradzi sobie nawet z przesuszoną, łuszczącą się skórą (np. na moim nosie i czole).
Nie podrażnił ani nie uczulił.
Bardzo wydajny, gęsty specyfik. Wg mnie najlepiej stosować go na noc, bo pozostawia błyszczącą warstewkę, co nie każdemu odpowiada. Jednakże pod podkład nadaje się jak najbardziej.
Bezzapachowy.
Higieniczne opakowanie z pompką.

Używam tego kosmetyku okresowo od kilku miesięcy/ ilość zużytych opakowań: nadal 1