Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Marion, Termoochrona, Serum chroniące włosy przed działaniem wysokiej temperatury

Serum ułatwia prostowanie oraz chroni włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem wysokiej temperatury. Do stosowania zarówno z prostownica jak i suszarką.

termoochrona
termoochronne, wygładzające
zapachowa
w butelce
Struktura
bogate
olejek

WARTO JE MIEĆ

Fajne serum, które ułatwia rozczesywanie, nabłyszcza włosy i chroni je podczas suszenia/prostowania. Nie obciąża i nie skleja. A do tego jest bajecznie tanie ;)

Całkiem całkiem

Trochę bardziej wolę mgiełkę ale serum też jest okej. Zabezpiecza przed temperatura, trochę nabłyszcza włosy. Dość mocno je obciąża niestety tzn szybciej się przetluszczaja. Dostępność dość słaba - w moim przypadku trochę zajęło mi szukanie go (miałam nadzieję że znajdę w hebe ale nie było, ostatecznie znalazłam w jakimś supermarkecie)

Bomba !

Kupiłam nie dawno w biedronce, ponieważ mój dotychczasowy się skończył.. użyłam raptem kilka razy i już jestem zachwycona ! Mam puszące i sianowate włosy, w dodatku suszę suszarką i delikatnie przeprostowuję przód.. jedną pompkę nałożyłam jeszcze na wilgotnych włosach przed suszeniem zwłaszcza na końcówki. Po wysuszeniu już były inne, a przy prostowaniu ? Wystarczyło jedno pociągnięcie. Mega !

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Bardzo dobry.

Skusiłam się na ten produkt na promocji w popularnym supermarkecie. Nie zawiodłam się na nim. :)
Najważniejsze, że robi to, co musi - chroni włosy przed wysokimi temperaturami. Dodatkowo nawilża włosy i sprawia, że są pełne blasku.

Świetny !

Świetnie nabłyszcza i nawilża włosy. Włosy są miękkie i bardzo zdrowo wyglądają, czego nie spełnia każdy produkt przy rozjaśnionych końcówkach i włosach długości prawie do pasa :)

Ok

Powiem szczerze, że produkty Marion to jedne z moich ulubionych, jeżeli chodzi o stylizację włosów. Dosyć, że dobre to na dodatek w rozsądnej cenie.
Co do zastosowania, to serum cudów nie zdziała. Niestety przy częstej stylizacji włosy i tak się niszą. Ale wierzę, że mimo wszystko w dużym stopniu zabezpiecza włosy :)
Polecam bardzo przyjemny produkt.

Efekt niewielki ale przydatna rzecz

Plusy:
:) skład, który chroni włosy
:) delikatnie nabłyszcza
:) ułatwia rozczesywanie w niewielkim stopniu
:) produkt w sprayu ułatwia nakładanie
:) estetyczne opakowanie
:) przystępna cena
:) łatwa dostępność produktu w wielu drogeriach

Minusy:
:( w produktach typu "ochrona przed wysoka temperatura" trudno zauważyć skuteczność jednak wierze, ze cos pomaga:) a minus daje za mały efekt na włosach ponieważ produkty tego typu często odżywiają włosy czego nie zauważyłam przy tym produkcie

Cudowny prdukt

Serum kupiłam w Biedronce, za grosze bo kosztował coś ok 5 zł, a jestem nim zachwycona. Dobrze chroni moje włosy przed wysoką temperaturą, a że codziennie prostuję włosy jest to dla mnie bardzo ważne. Po użyciu włosy są bardzo miękkie i ładnie pachną, w dodatku mam wrażenie jakby po użyciu włosy szybciej i łatwiej poddawały się prostowaniu.

bardzo lubię

Kiedyś stosowałam serum jako ochronę przed ciepłem podczas prostowania włosów. Obecnie już nie prostuję, ale serum używam nadal do zabezpieczania końcówek i tutaj też sprawdza się super. Wystarczy kropla-dwie i moje włosy są ładnie dociążone, a przy okazji zabezpieczone.

Mały przyjaciel :)

Na początku sceptycznie podchodziłam do kosmetyków tej firmy bo szczerze zawiodłam się parę razy. Te serum sprawiło że zmieniłam zdanie :)
Wystarczy odrobina by ochronić włosy przed szkodliwym działaniem suszarki czy prostownicy. Nie obciąża włosów i nie powoduje że wyglądają na przetłuszczone. Włosy po nim wyglądają na zdrowsze :)
Jestem mega zadowolona i za ta cenę jest to na prawdę cudeńko które podratowuje moje włosy :)

Tanie i dobre.

Fajny mały pomocnik.
Produkt wyraźnie zabezpiecza włosy przed wysoką temperaturą. Kosmyki są sypkie i błyszczące, jak po jedwabiu.
Produkt wydajny, ponieważ trzeba go nałożyć naprawdę niewiele, żeby nie doprowadzić do nieestetycznego efektu przetłuszczenia.
Opakowanie sprzyja podróżom; jest małe, poręczne, zajmuje niewiele miejsca.
Gdy namiętnie używam prostownicy, to zauważam różnicę pomiędzy stosowaniem produktu a jego brakiem. Włosy są w dużo lepszej kondycji.
Polecam.

Dobre i bez alkoholu

Przyjemne serum bez alkoholu w składzie. Mam długie, długo schnące włosy więc w większości przypadków bez suszarki się nie obywa wiec ten produkt troche ratuje moje włosy przed zniszczeniem od suszarki. Ma przyjemną konsystencję, przy suszeniu włosy miło się rozczesują i zuskują sypkości, zdecydowanie polecam.