Marion, Termoochrona, Serum chroniące włosy przed działaniem wysokiej temperatury

Serum ułatwia prostowanie oraz chroni włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem wysokiej temperatury. Do stosowania zarówno z prostownica jak i suszarką.

termoochrona
termoochronne, wygładzające
zapachowa
w butelce
Struktura
bogate
olejek

Działa

Kupiłam przypadkiem, robiąc zakupy w drogerii internetowej. Nie sądziłam, że będzie jakiś efekt. Gdy zobaczyłam wysoką ocenę na wizaz.pl i użyłam pierwszy raz, zmieniłam zdanie. Teraz używam tego serum przy każdym suszeniu suszarką.

Mam zniszczone włosy, które się ciągle łamią i kruszą. Zrezygnowałam z prostownicy, ale bez suszarki się nie mogę obejść, bo dzięki niej moje włosy są ujarzmione, a nie jak po naturalnym schnięciu, powywijane każdy w inną stronę.

Za pierwszym razem użyłam 3 pompki tego serum i byłam pewna, że produkt obciąży moje włosy. Za drugim razem użyłam 2 pompki i w obu przypadkach włosy nie były oklapnięte czy obciążone.

Serum sprawia, że włosy są mięciutkie, bardziej wygładzone, błyszczące. Nawet cienkie, zniszczone włosy wyglądają na zdrowsze. Jestem pod wrażeniem. Mam nadzieję, że to serum pomoże mi nie zniszczyć jeszcze bardziej włosów, a może nawet je odbudować.

Opakowanie to czerwona mini buteleczka 30 ml, czyli tyle ile podkład do twarzy. Super, że zawiera pompkę, nie zmarnujemy żadnej kropli produktu i zawsze wyciśniemy odpowiednią ilość.

Kosztuje grosze, jest wydajne, chroni włosy i poprawia ich wygląd. Na pewno kupię jeszcze wiele opakowań.

Jestem na tak,

Jak dla mnie jest całkiem spoko.Ma delikatny zapach.Idealnie chroni włosy przed gorącą prostownicą czy suszarką bardzo,szybko się wchłania .Jest bardzo wydajny,wystarczą 2-3 psiknięcia.Ma bardzo poręczną pompkę dzięki czemu aplikacja jest dużo łatwiejsza.

Opis Produktu:

U mnie to serum super sie sprawdziło :) Aplikowałam go na prawie suche włosy. Gdy włosy były już całkowicie suche nakładałam na końcówki włosów dosłownie jedna kroplę a następnie mogłam bezpiecznie o końcówki prostować lub kręcić włosy :)

Duży plus

Kupiłam z ciekawości zachęcona ceną, jako że dosyć często prostuję włosy i końcówki szybko się niszczą. Produkt jest bardzo wydajny - wystarczą 2-3 pompki w zależności od długości prostowanych włosów aby je pokryć ochronną warstwą. Zapach delikatny.

Bardzo dobry produkt !

Kupiłam to serum w Naturze, akurat była promocja, więc kosztowało ono nie całe 5 zł. Muszę przyznać, że na początku byłam dość sceptycznie nastawiona do tego produktu, ponieważ nie przepadam za marką Marion, a poza tym czy serum za 5 zł może być dobre? Otóż może być ! Jest to jedno z najlepszych produktów do termoochrony, używam go przed prostowaniem włosów, nakładając na całą długość. Jest bardzo wydajne, ma pompkę, więc zaledwie dwa naciśnięcia wystarczą (w przypadku włosów średniej długości). Zapach jest w miarę ładny. Co najważniejsze serum zapobiega puszeniu się włosów i zabezpiecza końcówki przed nadmiernymi zniszczeniami :-)

Dobry

Dobry, niedrogi produkt chroniący włosy przed działaniem wysokiej temperatury podczas stylizacji. Jego jedynym minusem jest to, że łatwo z nim przesadzić i obciążyć włosy. Dla cienkich i delikatnych, może być za ciężki.

Jest naprawdę super!

Serum bardzo dobrze chroni włosy przed działaniem wysokiej temperatury z suszarki lub z prostownicy. Jest bardzo gęste i wydajne. Taka mała buteleczka (która ma pompkę, przez co aplikacja jest bardzo wygodna) wystarcza mi na kilka tygodni. Dodatkowo można dostać je w bardzo korzystnej cenie :). Warto wypróbować.

Działa

Używam tego serum na długości włosów przy każdym prostowaniu i jestem bardzo zadowolona.
Moje włosy falują się i puszczą, więc od kilku lat regularnie je prostuje. Przez to, jeszcze nie tak dawno musiałam regularnie podcinać zniszczone końcówki, nawet co 3/4 miesiące. Odpowiednia pielęgnacja i stosowanie kosmetyków termoochronnych zminimalizowało tę konieczność i teraz spokojnie mogę zapuścić dłuższe włosy.
Serum jest dość gęste, dlatego zawsze dokladnie rozcieram je w dłoniach i starannie rozprowadzam na włosach. Wystarczy niewielka ilość nałożona na całą fryzurę.
Dzięki niemu włosy łatwiej się prostują, są miękkie i gładkie oraz zyskują piękny połysk. Końcówki są w dobrej kondycji, a proste włosy utrzymują się nawet mimo wilgotnej pogody. Bardzo dobry produkt w świetnej cenie.

Działa

Serum faktycznie chroni włosy przed wysokimi temperaturami. Bardzo ładnie się rozprowadza i pachnie. Włosy ładnie błyszczą po nałożeniu serum jest wydajne, tanie i w wygodnym opakowaniu polecam ;)

W porządku...

Mam to serum razem z trzema innymi, również z Marion, ale jakoś używam najrzadziej. Nie mówię, że jest złe, ale wolę bardziej "olejki orientalne" zwłaszcza żółty oraz "kuracje z olejkiem arganowym - 7 efektów".
O serum termoochronnym mogę powiedzieć, że dobrze działa na włosy, ale pachnie mniej ładnie od wyżej wymienionych. Największy plus tego serum to , to że zapobiega elektyzowaniu się włosów, a to u mnie bardzo ważne.
Polecam wypróbować, na pewno nie zaszkodzi. Poza tym jest diabelski wydajne.

Ekstra

Produkt ten sprawdził się u mnie w 100%. Doskonale ochronił włosy przed działaniem gorąca, a dodatkowo odżywił włosy. Gdybym miała go kupić jeszcze raz, to zrobiłabym to.

Dobry

Robi to co ma za zadanie- czyli chroni włosy przed działaniem wysokiej temperatury. Włosy po zastosowaniu produktu są bardzo mięciutkie. Nie obciąża włosów. Nie sprawia że włosy wyglądają na tłuste (zdarzyło mi się to przy niektórych produktach termoochronnych).