Marion, Termoochrona, Serum chroniące włosy przed działaniem wysokiej temperatury

Serum ułatwia prostowanie oraz chroni włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem wysokiej temperatury. Do stosowania zarówno z prostownica jak i suszarką.

termoochrona
termoochronne, wygładzające
zapachowa
w butelce
Struktura
bogate
olejek

skuteczne

skuteczne serum które rzeczywiście chroni przed wysoką temperaturą, bardzo ładnie pachnie cena według mnie nie jest zbyt wygórowana, warto tez zwrócic uwagę że nie zabezpiecza włosów tylko przed wyoką temperaturą ale też codziennym przetłuszczaniem

Ochrona

Bardzo dobrze się sprawdza a wygląda nie pozornie. Małe opakowanie, które w rzeczywistości wystarcza na bardzo długo. Przyjemna konsystencja, nie klei się, ładnie rozprowadza na włosach i co najważniejsze nie przetłuszcza ! Codziennie myje włosy i je susze, dlatego kupiłam ten produkt i nie żałuje. Nakładam na wilgotne włosy, które później susze. Efekt jest odrazu widoczny, włosy są lekkie, gładkie nie puszą się i widać, że odżywiają przesuszone końcówki ! Polecam

Mój ulubiony

U mnie to serum super sie sprawdziło :) Aplikowałam go na prawie suche włosy, później mogłam bezpiecznie prostować moje włosy. Produkt jest bardzo wydajny - wystarczą 2-3 pompki w zależności od długości prostowanych włosów aby je pokryć ochronną warstwą. Zapach ma bardzo przyjemny. Jego jedynym minusem jest to, że łatwo z nim przesadzić i obciążyć włosy.

Marion, ochrona dla włosów.

Jest to mgiełka bez spłukiwania o bardzo przyjemnym zapachu stworzona dla osób które prostują włosy choć ja używam jej nawet gdy są wysokie temperatury. Mgiełka Marion daje zdrowy wygląd włosom, są gładkie, błyszczące, nie obciąża włosów i nie ma problemu z modelowaniem ich po użyciu kosmetyku. Idealny dla osób które mają problem z puszeniem się włosów oraz elektryzowaniem.

Idealny

Moje włosy go po prostu kochają, idealnie wygładza i nadaję włosom blasku. Po jego użyciu włosy sie nie puszą, nie sterczą w każdą możliwą stronę. Użyty przed prostowaniem daje jeszcze bardziej spektakularny efekt. Moich włosów nawet użyty w nadmiarze nie przetłuszcza i nie obciąża.
Za taką cene to naprawdę grenialny produkt

Genialna taniocha

Chyba nigdy nie miałam tak genialnego produktu do pielęgnacji włosów w takiej cenie! Serum kupiłam podczas spożywczych zakupów w biedronce, bo leżał sobie taki tani przy kasie. Jestem jedną z osób, które najwięcej pieniędzy wydają na rzeczy znajdujące się przy kasach.
To był naprawdę jeden z najlepszych zakupów pielęgnacyjnych. Chroni włosy, sprawia, że podczas stylizacji nie czuć tego nieprzyjemnego zapachu spalenizny. Efekt kręcenia czy prostowania utrzymuje się dłużej z zastosowaniem tego serum niż bez! To dla mnie naprawdę szok. Włosy po użyciu są gładkie, sypkie, mniej się strączkują, puszyste w dobrym tego słowa znaczeniu. Kupuje go zawsze, a jak jest promocja to kilka opakowań na zaś, bo jedyną wadą jest (ale taką malutką), że dość szybko się kończy. No, ale ja lubię się smarować, to może dlatego :D

Działa

Kupiłam przypadkiem, robiąc zakupy w drogerii internetowej. Nie sądziłam, że będzie jakiś efekt. Gdy zobaczyłam wysoką ocenę na wizaz.pl i użyłam pierwszy raz, zmieniłam zdanie. Teraz używam tego serum przy każdym suszeniu suszarką.

Mam zniszczone włosy, które się ciągle łamią i kruszą. Zrezygnowałam z prostownicy, ale bez suszarki się nie mogę obejść, bo dzięki niej moje włosy są ujarzmione, a nie jak po naturalnym schnięciu, powywijane każdy w inną stronę.

Za pierwszym razem użyłam 3 pompki tego serum i byłam pewna, że produkt obciąży moje włosy. Za drugim razem użyłam 2 pompki i w obu przypadkach włosy nie były oklapnięte czy obciążone.

Serum sprawia, że włosy są mięciutkie, bardziej wygładzone, błyszczące. Nawet cienkie, zniszczone włosy wyglądają na zdrowsze. Jestem pod wrażeniem. Mam nadzieję, że to serum pomoże mi nie zniszczyć jeszcze bardziej włosów, a może nawet je odbudować.

Opakowanie to czerwona mini buteleczka 30 ml, czyli tyle ile podkład do twarzy. Super, że zawiera pompkę, nie zmarnujemy żadnej kropli produktu i zawsze wyciśniemy odpowiednią ilość.

Kosztuje grosze, jest wydajne, chroni włosy i poprawia ich wygląd. Na pewno kupię jeszcze wiele opakowań.

Jestem na tak,

Jak dla mnie jest całkiem spoko.Ma delikatny zapach.Idealnie chroni włosy przed gorącą prostownicą czy suszarką bardzo,szybko się wchłania .Jest bardzo wydajny,wystarczą 2-3 psiknięcia.Ma bardzo poręczną pompkę dzięki czemu aplikacja jest dużo łatwiejsza.

Opis Produktu:

U mnie to serum super sie sprawdziło :) Aplikowałam go na prawie suche włosy. Gdy włosy były już całkowicie suche nakładałam na końcówki włosów dosłownie jedna kroplę a następnie mogłam bezpiecznie o końcówki prostować lub kręcić włosy :)

Duży plus

Kupiłam z ciekawości zachęcona ceną, jako że dosyć często prostuję włosy i końcówki szybko się niszczą. Produkt jest bardzo wydajny - wystarczą 2-3 pompki w zależności od długości prostowanych włosów aby je pokryć ochronną warstwą. Zapach delikatny.

Bardzo dobry produkt !

Kupiłam to serum w Naturze, akurat była promocja, więc kosztowało ono nie całe 5 zł. Muszę przyznać, że na początku byłam dość sceptycznie nastawiona do tego produktu, ponieważ nie przepadam za marką Marion, a poza tym czy serum za 5 zł może być dobre? Otóż może być ! Jest to jedno z najlepszych produktów do termoochrony, używam go przed prostowaniem włosów, nakładając na całą długość. Jest bardzo wydajne, ma pompkę, więc zaledwie dwa naciśnięcia wystarczą (w przypadku włosów średniej długości). Zapach jest w miarę ładny. Co najważniejsze serum zapobiega puszeniu się włosów i zabezpiecza końcówki przed nadmiernymi zniszczeniami :-)

Dobry

Dobry, niedrogi produkt chroniący włosy przed działaniem wysokiej temperatury podczas stylizacji. Jego jedynym minusem jest to, że łatwo z nim przesadzić i obciążyć włosy. Dla cienkich i delikatnych, może być za ciężki.