Marion, Termoochrona, Serum chroniące włosy przed działaniem wysokiej temperatury

Serum ułatwia prostowanie oraz chroni włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem wysokiej temperatury. Do stosowania zarówno z prostownica jak i suszarką.

termoochrona
termoochronne, wygładzające
zapachowa
w butelce
Struktura
bogate
olejek

sama nie wiem

produkt dobrze dziala na koncowki, prawdopodobnie chroni przy prostowaniu wlosow. jest dosc tlusty. trzeba uwazac aby nie nalozyc go za duzo poniewaz przetlusci wlosy. zapach przecietny, wydajnosc w porzadku

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1628021].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetne do moich włosów

Serum sprawdza się u mnie świetnie. Przede wszystkim doceniam w nim to, że jako produkt termoochronny mogę nałożyć je na całe włosy, nie tylko końcówki, a nie powoduje ich sklejania ani przetłuszczenia. W przypadku innych preparatów tego typu, o podobnej konsystencji, niemożliwe było nałożenie ich na całe długości włosów - tu mogę to zrobić bez obaw, oczywiście w rozsądnej ilości (jednorazowo nakładam około dwóch (małych!) pompek, włosy długie za ramiona).

Serum ma postać jakby żelowo - olejkową (często spotykamy taką formułę w przypadku serum np. na końcówki). Dobrze się rozprowadza, nie zostawia na włosach tłustej powłoki. Nie obciąża ani nie usztywnia włosów.
Wydajne - dwie pompki starczają na jeden raz, przy krótkich włosach wystarczy pewnie jedna.

Działanie: świetnie wygładza włosy, ułatwia stylizację (ja prostuję włosy na dużej, okrągłej szczotce). Po wysuszeniu wyglądają pięknie, są gładkie i lśniące.
Trudno ocenić termooaktywne działanie - mogę je dostrzec po prostu po efektach stylizacji, po tym, że włosy nie są zniszczone czy suche, ale po użyciu suszarki czy prostownicy ładnie lśnią i wyglądają na zdrowe. W mojej opinii serum działa bardzo skutecznie, jestem z niego zadowolona.

Produkt za parę złotych wart polecenia, naprawdę dobrej jakości. Mam wrażenie, że działa skuteczniej niż termoochronne mgiełki w sprayu, pokrywa włosy niewidoczną powłoką (mniej się plączą i są też bardziej odporne na wilgoć w powietrzu). Jednocześnie nie jest tłusto - silikonowy.
Nie wyobrażam sobie codziennego układania włosów bez ochrony przed wysoką temperaturą - to serum to dla mnie must have, świetnie chroni włosy, nadaje gładkość i blask. Jak najbardziej, warto!

(moje włosy: cienkie, delikatne, rozjaśniane)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1604391].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Serum w moim przypadku w ogóle się nie sprawdziło,po użyciu włosy były posklejane i dziwne w dotyku.
Miałam problem z ich ułożeniem.Po dwóch godzinach wyglądały na tłuste jakbym nie myła ich przez trzy dni . Podchodziłam do niego kilka razy na różne sposoby i efekt był taki sam niestety.
Omijam go już szerokim łukiem

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1594536].usefull || 0 }}% pomocna.
Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Dobry produkt za grosze

Kupiłam razem ze sprejem termoochronnym, który niespecjalnie polubiłam za obciążanie moich włosów. Za to, to maleństwo pięknie wygładza włosy. Wiem, bo moje kłaczki po dekoloryzacji odrobinę się puszą po umyciu. Nakładam serum na umyte, wyodżywkowane włosy, suszę i delikatnie prostuje. Nie trzeba ich lakierować - są proste caaaały dzień:D Nawet deszczyk im nie straszny:D
Dodatkowo włosy ładnie pachną i mam poczucie, że rzeczywiście są chronione przed wysoką temperaturą suszarki i prostownicy:D

Za grosze mamy dobrą ochronę:D

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1571971].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo lubię

Serum kupiłam zachęcona tyloma pozytywnymi opiniami. Nie żałuję. Ostatnio dosyć często używam szczotki obrotowej do suszenia i zawsze zabezpieczam włosy przed modelowaniem . Włosy nie są spalone , są wygładzone i zdyscyplinowane . A do tego ładnie pachną

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1568831].usefull || 0 }}% pomocna.

Skuteczna ochrona za małe pieniądze

Serum ma prześliczny zapach, który utrzymuje się długo na włosach. Stosuję je, gdy mam zamiar suszyć bądź kręcić włosy. Działa rewelacyjnie! Chroni włosy przed działaniem wszelkich czynników zarówno temperatury jak i wiatru. Moje włosy mają tendencję do zbijania się w nieestetyczne "strąki" na wietrze. Po użyciu tego produktu przed wyjściem problem znika! Jak najbardziej polecam, za taką cenę kupić to cudeńko.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1567566].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie wiem co ma wspólnego z termoochroną..

Ale.. produkt i tak fajny i przyjemny.
Mała poręczna buteleczka, spoko dozownik.
Zapach też lekki i przyjemny. Cena niska.
Przy długich włosach szybko się kończy, włosy lepiej się po nim rozczesują. Nie zauważyłam, żeby jakoś specjalnie dodatkowo je chronił.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1559051].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Używam tego serum od kilku lat, po każdym myciu włosów kiedy zamierzam je suszyć. Mam wrażenie, że ładnie nabłyszcza włosy i faktycznie je chroni. Wiadomo jak to z takimi produktami, bardzo łatwo przesadzić z ilością, dlatego trzeba nauczyć się ile nasze włosy go potrzebują. Produkt jest bardzo wydajny, jedna buteleczka starcza mi na co najmniej pół roku.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1528976].usefull || 0 }}% pomocna.

Super super super!

Kupiłam kiedyś to serum po dobrych recenzjach w internecie i naprawdę byłam bardzo zadowolona.. Włosy są po nim bardzo błyszczące i gładkie. Chyba najlepsze serum chroniące włosy od wszystkich jakie są w drogeriach :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1516456].usefull || 0 }}% pomocna.

Przydatne :)

Działanie ma wspaniałe, sprawia że końcówki włosów dają rade funkcjonować mimo regularnego prostowania i pozwala odłożyć wizytę u fryzjera na później. Zdarzyło mi się kilka razy jednak przesadzić i włosy lekko się strączkowały, przez co zrezygnowałam z tego serum na rzecz mgiełki z tej samej serii. Mimo wszystko naprawdę warto używać, bo efekty są widoczne. Udało mi się w końcu zapuścić włosy mimo prostownicy, bez większych uszczerbków na ich zdrowiu. :-)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1515016].usefull || 0 }}% pomocna.