Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Marion, Termoochrona, Serum chroniące włosy przed działaniem wysokiej temperatury

Cena już od 6,85 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Serum ułatwia prostowanie oraz chroni włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem wysokiej temperatury. Do stosowania zarówno z prostownica jak i suszarką.

termoochrona
termoochronne, wygładzające
zapachowa
w butelce
Struktura
bogate
olejek

Bardzo dobry

Używam tego serum od kilku lat, po każdym myciu włosów kiedy zamierzam je suszyć. Mam wrażenie, że ładnie nabłyszcza włosy i faktycznie je chroni. Wiadomo jak to z takimi produktami, bardzo łatwo przesadzić z ilością, dlatego trzeba nauczyć się ile nasze włosy go potrzebują. Produkt jest bardzo wydajny, jedna buteleczka starcza mi na co najmniej pół roku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1528976].usefull || 0 }}% pomocna.

Super super super!

Kupiłam kiedyś to serum po dobrych recenzjach w internecie i naprawdę byłam bardzo zadowolona.. Włosy są po nim bardzo błyszczące i gładkie. Chyba najlepsze serum chroniące włosy od wszystkich jakie są w drogeriach :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1516456].usefull || 0 }}% pomocna.

Przydatne :)

Działanie ma wspaniałe, sprawia że końcówki włosów dają rade funkcjonować mimo regularnego prostowania i pozwala odłożyć wizytę u fryzjera na później. Zdarzyło mi się kilka razy jednak przesadzić i włosy lekko się strączkowały, przez co zrezygnowałam z tego serum na rzecz mgiełki z tej samej serii. Mimo wszystko naprawdę warto używać, bo efekty są widoczne. Udało mi się w końcu zapuścić włosy mimo prostownicy, bez większych uszczerbków na ich zdrowiu. :-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1515016].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

Mój HIT!

Produktu tego używam już dobre kilka lat. Używałam różnych innych ochraniaczy, ale zawsze wracam do tego.
Serum nakładam na suche włosy przed prostowaniem.

Plusy:
*chroni włosy przed prostowaniem (kiedy nie używałam tego typu produktów moje włosy były w wyraźnie gorszej kondycji)
*po wyprostowaniu włosy są miękkie, lśniące i wygładzone
*włosy zdecydowanie dłużej zostają proste i mniej się puszą np. pod wpływem wilgoci
*prostownica łatwiej sunie po włosach
*opakowanie – można manipulować dozownikiem w celu wypuszczenia takiej ilości produktu jakiej potrzebujemy, dozownik nie zacina się (dopiero pod koniec, kiedy kończy się produkt – znak, że trzeba zmienić butelkę :) )
*zapach
*cena – w internecie płacę ok. 6 zł na buteleczkę
*wydajność

Minusy:
*trochę obciąża moje włosy, ale biorąc pod uwagę to, że prostuję włosy w weekendy jestem w stanie to wybaczyć :)
*dostępność – ja kupuję w internecie, ale widziałam, że pojawiały się przez jakiś czas w Biedronce (nie wiem czy w stałej ofercie).

Z pewnością trzeba umieć nałożyć odpowiednią ilość na włosy – jeśli da się za dużo produktu na włosy wyglądają one na przetłuszczone i nieświeże.

Prześwietny produkt, który powinna wypróbować każda suszarko – i prostownicomaniaczka :)

Moje KWC – jestem wierna i wierna pozostaję!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1504396].usefull || 0 }}% pomocna.

sprawdza się

Uwielbiam to serum. Używam je przede wszystkim przy prostowaniu włosków. Po jego zastosowaniu włoski są wygładzone i wyglądają lepiej. Sądzę, że dzięki stosowaniu tego serum moje końcówki w ogóle się nie rozdwajają a ponadto jakość włosów po rozjaśnianiu wkońcu się znacznie polepszyła. Produkt mimo niewielkiej buteleczki niezwykle wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1496216].usefull || 0 }}% pomocna.

Godne polecenia

Bardzo fajny produkt.
Serum ma konsystencję jak jedwab do włosów i dzięki temu po jego zastosowaniu włosy są gładkie, jedwabiste, nie puszą się, są łatwe do ułożenia i pięknie błyszczą.
Trzeba tylko uważać podczas aplikacji żeby nie przesadzić z ilością, zwłaszcza na początku używania tego produktu jeśli nie ma się wyczucia ile można go użyć, bo można obciążyć włosy i będą wyglądały na tłuste po godzinie od umycia i wysuszenia.
Nie jestem pewna jak to jest z tą termoochroną ale odnoszę wrażenie że po kilku miesiącach stosowania widzę różnice i włosy mniej się łamią.
Produkt jest bardzo wydajny ze względy na to że nie potrzeba go wiele a cena jest bardzo przystępna.
Opakowanie z pompką ułatwia dozowanie odpowiedniej ilości produktu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1494811].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki sobie

W porównaniu ze sprayem z tej serii, olejek odpada w przedbiegach. Bardzo obciąża włosy nawet przy niewielkiej ilości, wyglądają na sklejone, a nie zadbane. Co do ochrony przed temperaturą to wiadomo, że nie ma co spodziewać się cudów, ale po prostu efekt po jego zastosowaniu mi się nie podoba - włosy są zbyt obciążone, krótko zachowują świeżość. Przy bardzo małej ilości nie ma efektu, a przesadzić też jest łatwo. Jak dla mnie kiepski, choć może przy bardzo niesfornych włosach się sprawdzi.
Plus za zapach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1492901].usefull || 0 }}% pomocna.

Zasłużony KWC

To chyba jedyny produkt Marion do włosów, któremu jestem w stanie wystawić z ręką na sercu 5 gwiazdek.

Działanie: Silikonowe serum chroniące włosy przed wpływem wysokiej temperatury. U mnie wysoka temperatura to szczególnie prostownica rozgrzana do 150oC-170oC, której używam do prostowania i kręcenia luźnych loków (ok. raz-dwa razy w miesiącu). Niestety, mam włosy wysokoporowate, suche i tak podatne na zniszczenia, że i to mogłoby je zniszczyć. Długo szukałam dobrego produktu termoochronnego i zużyłam sporo odlewek. Bardzo nie lubię produktów typu kremy i mleczka, które pozostawiają włosy szorstkie i zabierają im połysk (u mnie całkiem niszczy to efekt stylizacji). To serum takie nie jest! Włosy są po nim miękkie, wygładzone i błyszczące. Użyty w małej ilości sam z siebie nieco ujarzmia pasma i zmniejsza puszenie. Nie mogę zbyt wiele powiedzieć o utrwalaniu fryzury, bo u mnie fryzura zrobiona w wysokiej temperaturze zawsze jest trwała (jeden z niewielu plus wysokoporowatych włosów).

Na plus:
-nie zmienia włosów w sztywne i matowe
-chroni przed zniszczeniami
-po użyciu nie muszę nawet czyścić po nim prostownicy, bo nic na niej nie pozostaje
-dociąża i wygładza włosy
-pompka dozuje odpowiednią ilość na moje włosy (długie, wysokoporowate, raczej rzadkie, chociaż pojedynczy włos dość gruby)
-jest wydajny
-super cena

Na minus:
- jak zawsze w przypadku Marion, zbyt intensywny, sztuczny zapach

Moja uraza do marki poszła na bok ;) Poważnie, polecam zacząć poszukiwania produktu termoochronnego od tego serum. Miażdży dużo droższą konkurencję.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1485171].usefull || 0 }}% pomocna.

Extra produkt!!

Kupiłam ten produkt, ponieważ codziennie suszę i prostuję włosy. Idealnie chroni włosy przed wysoką temperaturą. Jest rewelacyjny! Niska cena, łatwa aplikacja i do tego bardzo wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1466387].usefull || 0 }}% pomocna.

Chroni.

Marion to POLSKA marka, dlatego zwróciła uwagę na ten produkt.
Opinie w Internecie zachęcające, cena tym bardziej. Kupiłam i kupię ponownie :)

Zalety
+ chroni włosy przed zniszczeniem
+ ławo się rozprowadza
+ ładnie pachnie
+ dostępność
+ wydajność
+ cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1448556].usefull || 0 }}% pomocna.