Marion, Termoochrona, Serum chroniące włosy przed działaniem wysokiej temperatury

Serum ułatwia prostowanie oraz chroni włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem wysokiej temperatury. Do stosowania zarówno z prostownica jak i suszarką.

termoochrona
termoochronne, wygładzające
zapachowa
w butelce
Struktura
bogate
olejek

Bardzo dobry.

Skusiłam się na ten produkt na promocji w popularnym supermarkecie. Nie zawiodłam się na nim. :)
Najważniejsze, że robi to, co musi - chroni włosy przed wysokimi temperaturami. Dodatkowo nawilża włosy i sprawia, że są pełne blasku.

Świetny !

Świetnie nabłyszcza i nawilża włosy. Włosy są miękkie i bardzo zdrowo wyglądają, czego nie spełnia każdy produkt przy rozjaśnionych końcówkach i włosach długości prawie do pasa :)

Ok

Powiem szczerze, że produkty Marion to jedne z moich ulubionych, jeżeli chodzi o stylizację włosów. Dosyć, że dobre to na dodatek w rozsądnej cenie.
Co do zastosowania, to serum cudów nie zdziała. Niestety przy częstej stylizacji włosy i tak się niszą. Ale wierzę, że mimo wszystko w dużym stopniu zabezpiecza włosy :)
Polecam bardzo przyjemny produkt.

Studio fryzur kucyk Beyonce

Efekt niewielki ale przydatna rzecz

Plusy:
:) skład, który chroni włosy
:) delikatnie nabłyszcza
:) ułatwia rozczesywanie w niewielkim stopniu
:) produkt w sprayu ułatwia nakładanie
:) estetyczne opakowanie
:) przystępna cena
:) łatwa dostępność produktu w wielu drogeriach

Minusy:
:( w produktach typu "ochrona przed wysoka temperatura" trudno zauważyć skuteczność jednak wierze, ze cos pomaga:) a minus daje za mały efekt na włosach ponieważ produkty tego typu często odżywiają włosy czego nie zauważyłam przy tym produkcie

Cudowny prdukt

Serum kupiłam w Biedronce, za grosze bo kosztował coś ok 5 zł, a jestem nim zachwycona. Dobrze chroni moje włosy przed wysoką temperaturą, a że codziennie prostuję włosy jest to dla mnie bardzo ważne. Po użyciu włosy są bardzo miękkie i ładnie pachną, w dodatku mam wrażenie jakby po użyciu włosy szybciej i łatwiej poddawały się prostowaniu.

bardzo lubię

Kiedyś stosowałam serum jako ochronę przed ciepłem podczas prostowania włosów. Obecnie już nie prostuję, ale serum używam nadal do zabezpieczania końcówek i tutaj też sprawdza się super. Wystarczy kropla-dwie i moje włosy są ładnie dociążone, a przy okazji zabezpieczone.

Mały przyjaciel :)

Na początku sceptycznie podchodziłam do kosmetyków tej firmy bo szczerze zawiodłam się parę razy. Te serum sprawiło że zmieniłam zdanie :)
Wystarczy odrobina by ochronić włosy przed szkodliwym działaniem suszarki czy prostownicy. Nie obciąża włosów i nie powoduje że wyglądają na przetłuszczone. Włosy po nim wyglądają na zdrowsze :)
Jestem mega zadowolona i za ta cenę jest to na prawdę cudeńko które podratowuje moje włosy :)

Tanie i dobre.

Fajny mały pomocnik.
Produkt wyraźnie zabezpiecza włosy przed wysoką temperaturą. Kosmyki są sypkie i błyszczące, jak po jedwabiu.
Produkt wydajny, ponieważ trzeba go nałożyć naprawdę niewiele, żeby nie doprowadzić do nieestetycznego efektu przetłuszczenia.
Opakowanie sprzyja podróżom; jest małe, poręczne, zajmuje niewiele miejsca.
Gdy namiętnie używam prostownicy, to zauważam różnicę pomiędzy stosowaniem produktu a jego brakiem. Włosy są w dużo lepszej kondycji.
Polecam.

Dobre i bez alkoholu

Przyjemne serum bez alkoholu w składzie. Mam długie, długo schnące włosy więc w większości przypadków bez suszarki się nie obywa wiec ten produkt troche ratuje moje włosy przed zniszczeniem od suszarki. Ma przyjemną konsystencję, przy suszeniu włosy miło się rozczesują i zuskują sypkości, zdecydowanie polecam.

mały pomocnik

takie niby nic, a różnica na włosach naprawdę spora. Po stosowaniu go przed użyciem suszarki lub prostownicy widać, że włosy lepiej pracują i ładniej wyglądają bo nie są przesuszane. Dodatkowo dodawał moim włosom lekkiej objętości, nie sklejał ich, a ten zapach - świetny, salonowy! Tak dobry produkt, a kosztuje grosze.

Świetny produkt

Używam tego serum już kilka lat i mimo ,że czasem mam ochote na zmiany ,zawsze mam je w domu.Oczywiscie nie uchroni nas przed zniszczeniami,poniewaz,żaden kosmetyk nie wygra z prostownica czy lokówka ,ale zniweluje skutki ich niszczycielskiego działania

Dobry, ale włosy nadal się puszą

Moje włosy mocno reagują na wilgotną temperaturę. Kupiłam to serum żeby trzymały się po prostowaniu nieco dłużej. Cóż, na pewno były wygładzone i bardziej śliskie, co ułatwiło prostowanie. Jednak po wyjściu na dwór i tak zaczęły się puszyć i wywijać. Co do podstawowego zadania, czyli ochrony włosów, myślę że jest w porządku, choć mogę to ocenić dopiero po dłuższym stosowaniu. Na pewno dobrze zabezpiecza końcówki, bo ma taką śliską konsystencję, więc lubię go użyć w tym celu od czasu do czasu. W tej cenie warto spróbować, choć czasem nie mogę na niego trafić w sklepie - widziałam go tylko w Biedronce, a w innych sklepach raczej spotykam tylko wersję w sprayu.
Do plusów poza działaniem, można zaliczyć także wydajność, do zabezpieczenia swoich włosów używam dwóch pompek i opakowanie mimo ze jest małe wystarcza na długo.