Joanna, Sensual (Krem do depilacji nóg)

Joanna, Sensual (Krem do depilacji nóg)

Nowoczesna formuła kremu zapewnia szybką, skuteczną i bezbolesną depilację nóg.
Zawiera ekstrakty z miodowego melona i rumianku, które działają kojąco i łagodząco, a przyjemny, niedrażniący zapach umila jego stosowanie. Kosmetyk jest bezbolesny i wygodny w użyciu.
Po zabiegu skóra pozostaje gładka i aksamitna w dotyku.
Do opakowania załączona jest emulsja nawilżająco-łagodząca oraz wygodna łopatka do rozprowadzania kremu.

Nie polecam.

Kupiłam z czystej przyjemności i tylko straciłam pieniądze. Krem ma okropny, duszący zapach, nawet po odczekaniu pół godziny z włoskami jedynie co się dzieje to dziwne łamanie się ich oraz nie obejdzie się bez zwykłej maszynki.

Strata pieniędzy

Ten krem bardzo mnie rozczarował. Za pierwszym podejściem, kiedy nałożyłam, go szpatułką i odczekałam 6-8 minut, jak zaleca producent, krem usunął raptem kilka włosków. Postanowiłam dać mu druga szansę,. Tym razem krem nałożyłam dłonią i o wiele grubszą warstwę niż poprzednio. Odczekałam 10 minut i tym razem krem usunął wszystkie włoski. Ale niestety bardzo nieprecyzyjnie- nie może tu być mowy o uczuciu gładkich nóg. Gdyż zaraz po depilacji wyczuwalny jest "jeżyk". Trzeba więc było i tak poprawiać maszynką.
Krem ma nieprzyjemny, chemiczny zapach. Jest niewydajny. Plusem jest tylko to, że nie podrażnia skóry.
Dołączony do opakowania balsam łagodzący nie przypadł mi także do gustu. Fakt, ma bardzo ładny zapach, ale ciężko się rozprowadza, zostawia białe smugi i bardzo wolno się wchłania. Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Rozczarowanie

Kupiłam ten krem dlatego, że podrażniała mnie maszyka. Miał być delikatny, nie podrażniać. Nie dość, że krem nie usunął większości włosków (mimo, że trzymałam go na nogach aż 8 minut a nie jak zaleca producent 3-5minut), to na dodatek krem mnie uczulił. Nie jest też zbytnio wydajny. Jedyna zaleta to w miarę niska cena i że nie śmierdzi jak większość kremów do depilacji.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pół

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

Szajs i tyle

Powiem tak. Wpadłam na pomysł z tym kremem, bo w sumie tani, zapłaciłam jakieś 8zł. Myślałam że skuteczny.A tu proszę.. Pierwszy raz spotkałam się z takim smrodziskiem, no coś niewyobrażalnego! Nałozyłam na nogę i nawet w duzej odległość od twarzy czułam jak cuchnie. Nie mam pojęcia do czego ten krem się nadaje.. bo do tego, co jest nadrukowane na opakowaniu, na pewno nie! Za kazdym razem gdy go użyłam- zero efektów, a może i klęska totalna, bo lepiej wziąć maszynkę i nie ma tyle zachodu. Krem po prostu urywa w połowie włoski i nic więcej nie robi,totalne NIC.

Użyty do nóg i do strefy bikini, efekt taki sam, gdzie by nie użyć- urywa włoski w polowie, czasem trzeba czekać dłużej niż jest napisane żeby w ogóle urwał te włoski! Śmiech na sali.
Pół gwiazdki za cenę, ale czego się można po niej spodziewać..
Nie wiem po, co produkować taki badziew..

Używam tego produktu od: Leży chyba ze 2lata, a użyłam może 4razy po trochu

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie pierwszego opakowania, w sumie to zostały juz resztki.

po co to komu

Krem kupiłam z nadzieją, że jak będę go używać, to nie będę mieć ciągłych podrażnień skóry od golenia. I do strefy bikini. Wiem, jest do nóg, ale jak widzę DELIKATNY w nazwie tego do bikini, to już czuję, że będzie na tyle delikatny, że aż nieskuteczny.

Ale wygórowanych nadziei nie miałam. Stąd zdecydowałam się chyba na najtańszy produkt drogeryjny.

Nie jest to mój pierwszy tego typu produkt, lata temu zaczynałam z podobnym specyfikiem, firmy nie pamiętam, ale sprawdzał się wystarczająco dobrze.

Nakładamy. Śmierdzi nieludzko. Jak farba do włosów. Albo gorzej. Po prostu wali chemią na kilometr. Nie mam okna w łazience. Cichutko płaczę i gniję w tym chemicznym aromacie.
Na opakowaniu było coś o 10 minutach. Albo mniej. Mając pewne doświadczenie w kwestii zakłamania takich kremów czekam 20. Sprawdzam jak poszło. ŹLE. Czekam dalej. Metodą prób wyszło mi po, UWAGA, 40 minutach, że w sumie nadal jest nieciekawie, ale mam tego dość i nie będę czekać do dnia Sądu Ostatecznego z tą chemiczną paćką na sobie.

Zmywam. Po 40 minutach wynik następujący:
-połowa włosów zniknęła
- 1/4 włosów jest w stanie agonalnym
- 1/4 włosów ma się dobrze, przeżyły tę chemię niczym karaluchy wojnę atomową

Oczywiście skóra piecze. Boli. Szczypie. Z niektórych mieszków włosowych wyskoczyły pojedyncze krople krwi. Stan paskudny. No ale nie mam co winić kremu, w końcu to najtańszy specyfik i na dodatek do nóg.

Po utracie 40 minut dokończyłam dzieło maszynką.

Dwa dni później włosy odrosły. Wszystkie w takim samym stanie i tempie. Czyli różnicy między maszyną a kremem nie ma. Poza czasem i oparami gazowymi.

Podsumowując - depilacji się tym nie wykona, bo usunie część włosów. Resztę i tak trzeba inaczej. No chyba, że ktoś jest zdesperowany i poczeka z godzinę, dwie, wtedy może i będzie 100%-efekt.

Ilość zużytych opakowań: jedno podejście

bubel

Ja niestety jestem z niego bardzo niezadowolona,ponieważ: po depilacji skora nóg bardzo mnie swędziała, zapach był jak dla mnie zbyt intensywny w efekcie czego gdy po upływie wyznaczonego czasu zaczęłam szpatułką dołączoną do opakowania usuwać krem co chwilę kichałam i przez ten zapach miałam praktycznie cały czas łzy w oczach.

Nie usuwa wszystkich włosków

Kupiłam go w supermarkecie tylko dlatego, że nie było tam akurat ani kremów do depilacji Veet, ani Bielendy, ani Eveline, których zazwyczaj używam, a mają bardzo podobną cenę.

Wielki minus: na działanie trzeba czekać aż 8-10 minut (to chyba najdłużej działający produkt tego rodzaju na rynku).

Wielki plus: bardzo ładny, świeży zapach i saszetka z balsamem łagodzącym po depilacji, dołączonym do opakowania.

I to by było na tyle recenzji, ponieważ...
...kiedy spiesząc się na zajecia na uczelni i na randkę ostatnie 10 min czasu przed wyjściem z domu poświęciłam na aplikację i odczekanie, aż ten krem zacznie działać...
...okazało się, że NIE ZROBIŁ NIC. To znaczy usunął część włosków, ale mimo upływu 10 minut zostały mi włoski pod kolanami i na udach, przy kostkach na stopach. Czyli wszędzie tam, gdzie każdy inny krem w tej samej cenie usuwał dosłownie wszystko w kilka minut.

Ten produkt po prostu NIE DZIAŁA. Szkoda pieniędzy, czasu, a przede wszystkim nerwów.

nie kupię już nic od Joanny

O rany.
Przede wszystkim używałam tego kremu w gimnazjum, kiedy wolałam nie golić włosków (głupie stereotypy, wg których włoski od golenia ciemnieją i stają się grubsze), a wosku się bałam. To było głupie, również dlatego, że wybrałam krem akurat tej firmy.

Minusy:
- przeokrutnie CAPI, inaczej nie można tego nazwać - moja rodzina nazwała tę woń "przegniłą rzeżuchą", coś w tym jest
- czasem zadziała szybko i wtedy podrażnia skórę
- czasem trzeba trzymać dwa razy dłużej niż zalecił producent, a mimo to na skórze zostaje mnóstwo włosków i musimy całość poprawiać golarką - wychodzi wtedy na to, że szybciej, wygodniej, taniej i bez smrodu byłoby po prostu nieszczęsne nogi ogolić
- podrażnia! nabawiłam się od niego kilkunastu nowych pajączków
- łopatka dołączona do opakowania rysuje skórę

Używam tego produktu od: 2004-2007
Ilość zużytych opakowań: trzy, cztery

Jako krem do depilacji nie, ale jako do golenia tak

Opakowanie poręczne - miękka tuba i wszystko się z niej wyciśnie. Cóż z tego jak działanie jest zerowe. Nałożyłam na skórę odczekałam z jakieś 10 min dłużej i nic to nie dało. Może jakieś włoski usunęło, ale chyba było ich z 5... Do tego ten chemiczny niezbyt przyjemny zapach. Jeden plus, że jestem wrażliwcem i mnie nie podrażnił. Pozostawia nawilżoną skórę. Załączona saszetka z balsamem pięknie pachnie i dobrze nawilża.

Zastosowałam ten krem jako krem do golenia i tu spisuje się wspaniale. Dałabym mu pewnie jakieś 4+. Z obawą zastosowałam na okolice bikini i nie miałam żadnych kropek, jak po innych piankach i żelach! Do tego praktycznie żadnych podrażnień i zacięć na nogach! Minusem jest wydajność.
Nie wiem czy kupię ponownie jako krem do golenia, czy spróbuję żelu z tej serii.

Ilość zużytych opakowań: 1 na wykończeniu

bubel !!!

Kupiłam go w biedronce ale tylko ze względu na cenę. Pomyślałam wyprubuję. Po pierwszym użyciu myślałam że się porzygam , zapach okropny i do tego ten krem nic nie robi z włoskami!!! Co innego emulsja po depilacji, inny zapach taki egzotyczny. Do opakowania dołączona była jeszcze szpatułka która do niczego się nie nadaje no chyba że do kopania dołów.

Ta jedna gwiazdka to za emulsje :)

Nieskuteczny

Zwykle używam kremów do depilacji Eveline - są w podobnej cenie i działają rewelacyjnie.
Mam dość delikatne i jasne włoski dlatego gdy nie znalazłam swojego ulubionego kremu do depilacji, sięgnęłam po produkt Joanny.

Przede wszystkim krem jest bardzo niewydajny.
Co więcej - nawet gruba warstwa trzymana dłużej nie usuwa z łatwością włosków, które niestety bardzo szybko odrastają.

1 tubka starczyła mi na 2krotną depilację nóg.

Szpatułka i emulsja po depilacji są bardzo dobre.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Nie działa

Zmęczona używaniem maszynek postanowiłam zakupić ten krem. Mam jasne i delikatne włoski na nogach i sądziłam, że z łatwością sobie ten krem poradzi. Trzymałam go przepisowe 10 minut i potem zaczęłam usuwać przy pomocy szpatułki. Po zmyciu okazało się, że włoski na nogach pozostały nietknięte. Lepiej już używać jednorazówek niż tego bubla

Plusy:
- cena

Minusy:
- mało wydajny
- nie usuwa włosków
- okropny zapach
- podrażnił skórę na nogach, pojawiły się czerwone plamki

Używam tego produktu od: jakiś czas temu