Joanna, Sensual, Delikatny krem do depilacji pach, rąk i okolic bikini (stara wersja)

Wyjątkowo delikatny krem zapewnia szybką, skuteczną i łagodną depilację włosów z delikatnych partii ciała, takich jak pachy czy okolice bikini. Nowoczesna receptura została wzbogacona o mleczko z avocado i ekstrakt z rumianku, które działają na skórę łagodząco i nawilżająco.
Kosmetyk jest bezbolesny i wygodny w użyciu. Po depilacji skóra pozostaje gładka i aksamitna w dotyku.
Do opakowania załączona jest emulsja nawilżająco-łagodząca oraz wygodna łopatka do rozprowadzania kremu.

Cena: 7zł / 100g

Słabo działa

Mam mieszane uczucia. Stosuję go do okolic bikini, ale niestety, włoski schodzą bardzo ciężko. Może to wina szpatułki? Niby są rozpuszczone, ale schodzą dopiero wtedy, kiedy pociągnę je palcami (a to już trochę boli). Zapach wiadomo, tragiczny, ale każdy krem do depilacji raczej tak pachnie. Ten nie jest drogi, ale jakość też nie jest rewelacyjna. Jest go dość dużo, na co najmniej kilka użyć. Za to podrażnień nie mam absolutnie żadnych.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

zdecydowanie nie

używałam przez jakiś czas ale bez rewelacji, zawsze gdy nakladam na okolice bikini musze czekac bardzo dlugo zeby pozbyc sie włosków , piszą ze tylko 10 min ale ja nieraz czekalam i 30min i jakos nie widzialam efektów. nie polecam, poza tym dość drogi.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 2,3 opakowania

Nie warto.

W pełni podpisuję się pod negatywnym komentarzem poprzedniczki. Wszytsko się zgadza. Krem śmierdzi, nie usuwa wszystkich włosków, długo się czeka. Jeden plus,że ja czerwonych krostek po nim nie mialam.

Używam tego produktu od: 2014

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

Nieeee!!!

Co tu pisać...zostawia włoski, śmierdzi jak cap, pół godziny trzeba czekać,żeby na drugi dzień pojawiły się odrosty...Szkoda czasu i pieniędzy. Poza tym kupiłam, bo chciałam uniknąć czerwonych krostek po goleniu. Niestety po depilacji tym kremem ciągle je mam...

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

mniej niż zero

Używałam go dwa razy, za pierwszym usuną jedynie kilka włosków, za drugim, mimo długiego czekania, nie ruszył żadnego, aż w końcu zdenerwowałam się i zmyłam go.
Stanowczo odradzam zakup, gdyż krem ten na pewno nie służy do depilacji, bo po prostu nie działa.

Używam tego produktu od: dwa razy
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Bardzo dobry

Krem naprawdę działa i nie podrażnia skóry, ale koniecznie trzeba kupować opakowanie z napisem "NOWA UDOSKONALONA FORMUŁA". Depiluje jakieś 90% włosków, nie zostawia brzydkiego zapachu.

Polecam :)

Skad az tyle zlych opinii? :)

Przyznam, ze jestem w szoku, ze produkt ma tak niepochlebne opinie. Ja zawsze depilowalam sie depilatorem, jednak odkad jestem mama zwykle nie mam czasu na zamkniecie sie w lazience na godzine, albo po prostu mi sie nie chce. Postanowilam wyprobowac krem. Pomimo, ze mam srednia karnacje i ciemne wlosy (na glowie;)) to na pozostalych czesciach ciala sa jasne i raczej cienkie. Krem naprawde mi spasowal.

+Mozna kupic go za naprawde niewielka cene
+ Ma przyjemny zapach
+ jest skuteczny- ja pozostawiam na rekach ok 10min, pod pachami 15, poniewaz tam mam troszke grubsze wloski.
+ nie podraznil skory ani na rekach ani pod pachami, nic nie pieklo, generalnie nie dzialo sie nic zlego.
+bardzo podoba mi sie zapach dolaczonej do kremu emulsji nawilzajacej:) ...choc sama w sobie zbyt nie nawilza, ale od tego mam swoje kremy.

Z wydajnoscia jak to z wydajnoscia u wszystkich takich produktow- powalajaca nie jest, ale ze wzgledu na cene i moja czestotliwosc uzywania go- nie przeszkadza.

No moge przyczepic sie rzeczywiscie do szpatulki, bo jezdzac nia po rekach mam wrazenie, ze sobie zedre skore (i za to odejmuje gwiazdke) ale zaczelam uzywac innej szpatulki i nie ma problemu:)

Generalnie nie bede go zbyt czesto uzywac bo postaram sie wrocic do depilatora, ale w "kryzysowych" sytuacjach- dlaczego nie:)

Używam tego produktu od: pol roku, raz na jakis czas
Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie drugiego.

TRAGEDIA

Kupiłam tylko dlatego, że wersja czekoladowa mi pasowała. Niestety, nowa formuła okazała się niewypałem!
Plusy:
+ cena
+ ładne opakowanie
Minusy:
- w ogóle nie działa (urywa włoski lub po prostu je zostawia)
- szpatułka podrażnia, jest źle zakończona
Ogólnie: NIE POLECAM!

Używam tego produktu od: 1 dnia
Ilość zużytych opakowań: 1 tubke

Ok

To mój pierwszy krem do depilacji.

Do zadziałania potrzebuje ok. 15 minut na moje włosy, później wszystkie schodzą bez problemu, ale..

Krem je przycina przy nasadzie, efekt jest jak po maszynce, z tą różnicą, że NIE MA PODRAŻNIENIA, co dla mnie jest wielkim plusem. Po maszynce odrastające włoski zawsze powodowały jakieś grudki, podrażnienia, tutaj nie mam tego problemu.

Jak można się domyślić z powyższego krem mnie nie podrażnił. Zapach też nie jest drażniący.

Nie wiem, czy kupię go ponownie, bo w sumie machnięcie maszynką zajmuje mi dużo mniej czasu, z drugiej strony jednak tutaj nie mam problemu z podrażnieniem i dokładnością, jeśli chodzi o usunięcie owłosienia. Mam mieszane uczucia.

Krem starcza na jakies 7-8 depilacji.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całę

Nie polecam

Kupiłam ten krem, gdyż cena była bardzo atrakcyjna, bo około 7zł. Krem miał być przeznaczony do depilacji rąk. Trzymałam go nawet dłużej niż było to wskazane. Krem nie usunął ani jednego włoska, na dodatek strasznie śmierdzi.

Używam tego produktu od: tygodnia

Nie działa

Jednym słowem produkt nie działa. Usunął mi może kilka włosków, a trzymałam dłużej niż producent zalecał. Nie polecam, a na dodatek strasznie śmierdzi.

Używam tego produktu od: 2 razy
Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Bez rewelacji

Mnie ten produkt nie zachwycił, użyłam go raz i efekty były słabe. Krem jest niedokładny(nawet jak go się dłużej przetrzyma) i mało skuteczny. Jedyne co mnie skłaniło do kupna go to cena, jest niska, tak jak jakość produktu:) Osobiście nie polecam;)

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe