Beauté Nature, Hydra Masque Flash Eclat (Błyskawiczna maseczka nawilżająca)

Beauté Nature, Hydra Masque Flash Eclat (Błyskawiczna maseczka nawilżająca)

Nie nawilża mojej skóry. Próbowałam trzymać ją nawet dłużej (co to znaczy błyskawiczna?), ale wtedy twarz zaczynała piec i swędzieć.

Skład: aqua, urea, propylene glycol, althaea officinalis, glycerin, malva sylvestris, acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, oleth-20, xanthan gum, citrus limonum, phenoxyethanol, oleth-10, parfum, sodium hydroxide, methylparaben, actinidia chinensis, allantoin, citrus dulcis, tetrasodium EDTA, panthenol, retinyl palmitate, ascorbyl palmitate, CI17200, CI42090

****

Maseczka zamknięta jest w charakterystycznym dla YR opakowaniu. Ma żelową, galaretkowatą konsystencję o niebieskiej barwie. Gładko rozprowadza się po twarzy, a towarzyszy temu uczucie schłodzenia i delikatnego pieczenia. Irytuje mnie jej zapach, mocny, męski, bardzo intensywny.
Wchłania się w zasadzie całkowicie, lekko przy tym ściąga skórę. Faktycznie zmywa się dosyć ciężko, ale efekt jaki po sobie pozostawia, wart jest takiego zachodu. Skóra staje się ładnie nawilżona, delikatna w dotyku, wypoczęta i rozjaśniona. Stosowana 2 razy w tygodniu utrzymuje cerę w naprawdę dobrej kondycji. Polecam :)

az szkoda

ze juz nie do dostania :-(. Sniiif. Moje pycho nawilzala calkiem dobrze, wchalniala sie cala. Jedyne co mialam jej do zarzucenia to niska wydajnosc.
No i to ze jej juz nie ma!

to jest YR?

Maseczka taka sobie bez większych rewelacji,po YR spodziewałam się czegoś lepszego. Może i ładnie pachnie, nawilża,ale bez zniewalających efektów.Do tego dość małe opakowanie 50ml,zazwyczaj maseczki są w opakowaniach po 75ml.,za to minus jedna gwiazdka.Szczerze wolę maseczkę intensywnie nawilżającą z serii Kuracja Dotleniająca...

Używam tego kosmetyku od pół roku/ ilość zużytych opakowań: połwowa 1....
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

Starzenie się skóry - dieta

Taka tam maseczka...

Najmocniejszą stroną tej maseczki jest jej delikatna, miękka, żelowa konsystencja, a także miły zapach. Przyjemnie i łatwo nakłada się ją na skórę, dobrze się rozprowadza. Jednak na początku mnie piecze, no i przede wszystkim nie czuję żadnego nawilżania! Jakoś dziwnie się zmywa, mam wrażenie, że nie chce się nigdy spłukać do końca, pozostawia lepką cerę.

Używam tego kosmetyku: od kilku tygodni.

taka sobie

Najzwyklejsza maseczka- normalna konzystencja, dobrze się rozprowadza. Pozostawiam ją na kila minut. Zmywa się nie najgorzej, choć nie tak od razu. Bardzo ładny zapach. A efekt? Jest nawilżenie, cera jaśniejsza, ok. Dostałam ją za darmo, więc o cenie się nie wypowiem..

całkiem niezła

miła w użyciu, nawilża cerę, całkiem niedroga, może rzeczywiście trochę trudno się spłukuje i dlatego dam jej 4

przeciętna

Na dzień dzisiejszy mając jako takie porównanie z innym maseczkami muszę zmienić moją recenzję i stwierdzić, że bywają lepsze, ale i gorsze też... Maseczka ta ma przyjemną żelową konsystencję, dobrze się rozprowadza i rzeczywiście błyskawicznie wchłania. Zapach, jak dla mnie troszkę za męski i niezbyt przyjemny. Jeśli chodzi o działanie, to nawilżenie i wygładzenie jest jako takie (im częściej się ją stosuje tym lepsze), ale na początku występowało delikatne uczucie ściągnięcia i pieczenia, które z czasem ustąpiło. Samą wodą trochę ciężko zmyć jej pozostałości, ale z pomocą gąbeczki celulozowej schodzi bezproblemowo. Ogólnie taka zła nie jest, ale za tą cenę nie warto.

dobrze nawilża

bardzo dobra nawilżająca maseczka blyskawiczna. po jej uzyciu moja twarz jest swietnie nawilżona i wyglada na wypoczeta :) bardzo wygodna, mozna ja stosowac nawet rano przed wyjsciem.plus za ladny, relaksujacy zapach.

bardzo dobrze

Dla mnie bardzo przyjemny produkt. Nawilża, odświeża, wygładza skórę. Ma świetną konsystencję żelu, i wspaniale, odświeżająco pachnie. Estetyczne opakowanie, łątwa aplikacja. Choć pozornie niewielka, jest bardzo wydajna.Dla tłustej skóry, która nie znosi ciężkich kosmatyków - rewelacja.

przyjemna

Ładnie pachnie, ma bardzo ładne, poręczne opakowanie. Gęsta, dobrze się rozprowadza. Częściowo się wchłania, ale resztki trudno spłukać. Lekko nawilża, ale przede wszystkim ładnie wygładza, lekko napina i przyjemnie odświeża. Rzeczywiście może szczypać, w końcu ma kwasy w składzie, ale mnie nie szczypała. Wydajna.

żadna rewelacja

przyjemna, ale po co ją kupować, skoro nie spełnia żadnej z obietnic producenta. Przede wszsytkim nie nawilża.

dla mnie ok

Ja również bardzo ją lubię.Jest leciutka, delikatna, nie podrażnia skóry.Dobrze nawilża, jest poręczna, łatwo się spłukuje, jest dość wydajna.Wygładza i koi skórę.