Rzepa, Żel z odżywką wzmacniający

Rzepa, Żel z odżywką wzmacniający

Żel to propozycja dla osób poszukujących ochronnego produktu do stylingu z pielęgnującą odżywką. Specjalnie dobrane składniki ułatwiają szybkie, łatwe i efektowne ułożenie włosów. Żel ten zawiera ekstrakty z czarnej rzepy i aloesu, filtr UV oraz zwiększoną zawartość kuleczek z witaminą E. Nadaje połysk i puszystość fryzurze, która jest lekko usztywniona i utrwalona, a włosy są mocniejsze i pełne życia. Miły zapach uprzyjemnia stosowanie preparatu.

utrwalające, wygładzające
Struktura
lekkie
żel
Utrwalenie
mocne

Jestem na tak :)

Długo szukałam żelu, który wymodeluje moje niesforne loki a jednocześnie nie obciąży ich za bardzo i znalazłam żel idealny. Produkt pięknie pachnie (zapach znika po chwili od nałożenia), jest całkiem wydajny (zależy od długości włosów i częstotliwości nakładania oczywiście). Cena w porównaniu do jakości jest wspaniała! Uważam ten produkt za idealny dla osób o długich włosach, kręconych, bo nie obciąża ich nadmiernie jeśli jest nakładany z umiarem a efekt jaki daje na moich często napuszonych włosach: po prostu nie są już o wgnieceniu żelu w loki takie napuszone :) Zdecydowanie mój faworyt, polecam!

Świetny!

Jak dla mnie jest rewelacyjny. Stosuje go po myciu, na mokre włosy. Nie "rozkruszam" żelu, idę spać. Rano loki są śliczne i zazwyczaj wymagają tylko delikatnego poprawienia :)

+ cena
+ wydajność, stosuje go od 2 miesięcy, praktycznie codziennie, mam jeszcze pół opakowania
+ włosy po jego stosowaniu są miękkie, bardzo błyszczące
+ nie skleja włosów, bardzo łatwo można go wykruszyć ugniatając loki
+ utrwala loki
+ nie przetłuszcza włosów
+ nie obciąża włosów
+ estetyczne i wygodne opakowanie
+ zapach jest miły, na włosach go nie czuć

Minusów nie zauważyłam. Różne rzeczy testowałam do utrwalenia loków i ten żel jak na razie jest najlepszy, na pewno jeszcze go kupię! :)

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

Nic specjalnego.

W zasadzie to ciężko mi coś o tym żelu powiedzieć.
Z plusów to wymienię jego wydajność, chyba z poł roku zajęło mi jego zużycie. Zapach rzepy mi również nie przeszkadza, dość przyjemny.
Ale czy wzmacnia włosy? Ciężko powiedzieć, nie używałam go tak dużo i tak często żeby to zaobserwować. Przy moim okazjonalnym użyciu, to na pewno nie wzmocnił, no ale tu wiadomo, nie jego wina.
Czy utrwala fryzurę? no niestety nie. Mam włosy kręcone, nie utrwalał mi loków, miękkie i puszyste włosy po nim też nie były. A raczej takie jakby szorstkie i matowe. Dodam że używałam go na wilgotne włosy, wgniatałam na końce włosów niewielka ilość z dłoni.
Generalnie mógł być, ale bez szału.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy, z przerwami

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

delikatność w (niskiej) cenie

Myślę, że to świetny kosmetyk, łączący zalety żelu i odżywki. Oczywiście musiałybyśmy nałożyć chyba z tonę, aby doświadczyć efektu odżywienia, ale sam fakt, że ma dobroczynny skład poprawia samopoczucie. Oceniać będę zatem raczej jako typowy żel do stylizacji.
Dla mnie ten kosmetyk ma jedną zasadniczą zaletę, nie skleja włosów, lecz daje delikatny efekt podkreślenia fal. Stosuję właśnie w tym celu, jeśli mam akurat ochotę na taki look. Żel jest łatwy w obsłudze, tzn. wystarczy dobrze rozetrzeć na dłoni i wgnieść w loki lub fale. Potem wystarczy tylko ujarzmić te samowolnie odstające i mamy piękny czerep jak z reklamy. Nigdy nie stosuję na proste włosy, więc nie wiem jak się zachowa, ale w przypadku fal daje efekt naturalności, co bardzo mi odpowiada. Pamiętam także, aby nie stosować zbyt blisko skóry głowy, bo może powodować przetłuszczanie włosów. Tak używany nie obciąża włosów, łatwo daje się wyczesać i w zasadzie nie ma konieczności częstszego mycia głowy. Mam też wrażenie, że na drugi dzień włosy jakby lepiej "trzymają" kształt naturalnych fal. Podoba mi się również zapach, który szybko się ulatnie, więc nie gryzie się np. z perfumami. To ważne dla osób, które tak jak ja perfumują włosy. Zdarzało mi się wyrzucić kosmetyk do stylizacji właśnie dlatego, że potwornie zaburzał woń moich ulubionych perfum.
I taki mój trik na elektryzujące się włosy spod czapy lub kaptura. Maleńka gulka żelu dobrze roztarta w dłoniach i muśnięcie nimi włosów wystarczy, by czuprynka się zdyscyplinowała. Zimą niezawodny sposób na niesforne kosmyki. Polecam!
Żel jest mega wydajny, a tuba ogromna. Lubię to opakowanie, bo jest poręczne i estetyczne, zdecydowanie lepsze niż słoiczek. Na pewno kiedyś jeszcze zakupię ten żel, ale nie mam pojęcia kiedy, bo po pół roku stosowania zużycie jest śladowe. I ta cena... Nic, tylko próbować.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno niekończące się

całkiem fajny

Plusy:
- dla cienkich włosów świetny,
- nie skleja
- włosy się nie przetłuszczają tak szybko
- nie śmierdzi
- wydajny
- dobra konsystencja
- nie uczula i nie podrażnia skóry głowy

Minusów nie zauważyłam

Świetna jakość za śmiesznie niską cenę

Używam tego produktu od:jakiś czas

Najlepszy żel

To mój ulubiony żel do włosów. Od razu mówię że nie jestem jakąś maniaczką produktów do stylizacji, używam ich tylko czasami, głównie do przygładzenia włosów na czubku głowy, i tylko troszeczkę.
Ten produkt spełnia moje oczekiwania w 100%. Delikatnie ale na cały dzień utrwala fryzurę, bez sklejania, łatwo go wyczesać z włosów, więc nie trzeba ich myć codziennie, jak po większości produktów do stylizacji, cudnie pachnie i jest świetnym uzupełnieniem serii przeciw wypadaniu włosów Joanny (mam wrażenie że potęguje ten efekt). Na pewno jeszcze nie raz po niego sięgnę.

Używam tego produktu od: od czasu gdy jeszcze był w okrągłym słoiczku
Ilość zużytych opakowań: kilka, albo i więcej ;)

Najlepszy

Najlepszy żel do włosów za tę cenę!
Plusy:
- dla cienkich włosów świetny,
- utrwala mocno
- nabłyszcza,
- włosy się nie przetłuszczają tak szybko
- nie skręcają się pod wpływem wilgoci :D

Minusów nie zauważyłam ;)
Zapach rzepy jak dla mnie jest delikatny, nie przeszkadza w użytkowaniu, a po chwili całkowicie się ulatnia.

Świetna jakość za śmiesznie niską cenę :)

Jak dla mnie super

Kolejny kosmetyk Joanny, z którego jestem bardzo zadowolona. Żel jest delikatny, nie skleja włosów, ładnie je wygładza (mi akurat nie zależy na podniesieniu włosów, a właśnie na wygładzeniu), nawilża włosy i sprawia, że wyglądają zdrowo i są lśniące. Nie powoduje łupieżu, czy szybkiego przetłuszczania włosów, nie niszczy, wręcz pielęgnuje. Jest wydajny, mi jedno opakowanie starczyło na pół roku. Zapach może średni, ale można się przyzwyczaić. Działanie jest na 5+

Używam tego produktu od:pół roku

Bardzo dobry żel!

bardzo dobry na moje puszyste i żyjace wlasnym zyciem włosy! Przeważnie na czubku głowy ( mam długie włosy) na przedziałku mam stojącą czuprynę - nienawidzę tego! Ten żel doprowadza je do porządku- wygładza je i przyklepuje ( co nie oznacza ze nie są puszyste:) ), po prostu nie latają wszędzie mi wokół głowy i nie mam wrażenia że mam na głowie stertę siana!Polecam do włosów normalnych i lekko przetłuszczających się!bardzo dobry na moje włosy!Miły zapach i konsystencja!

Używam tego kosmetyku od kilku dni / w trakcie pierwszego opakowania ...
Recenzja: ...

Może być

Nakładany na mokre włosy i modelaowany za pomocą okrągłej szczotki nadawał włosom puszystość i dawał sobie rade z prostowanie moich fal na głowie.Włosy nie były obciążone i mniej były tłuste.
Jednak wystarczyła odrobina wilgoci i już końcówki zaczynały mi się kręcić za to * mniej.
Działania odżywczego jakoś nie zauważyłam, niestety moje włosy nie błyszczały się ładnie, jednak nie daję za to mniej gwiazdek, bo również moja mama uzywała go do stylingu i u niej włosy zawsze pieknie po nim lśniły. Najwidoczniej moje suche kłaki potrzebowały czegoś mocniejszego.
Kolejną * odejmuję za zapach, na początku mi nie przeszkadzał, ale jakoś później zaczynało mnie mdlić jak go czułam.
Jest tani i dośc wydajny, jedno pudełko tego żelu wystarczyło mi i mamie na ok. 1,5 miesiąca.

nieporozumienie

Mam delikatne, cienkie włosy, a ten żel zupełnie sobie z nimi nie radził.
Fakt, że nie obciąża i nie skleja włosów, ale efekt usztywnienia czy nadania puszystości jest żaden.
Kiepski to żel, a biorąc pod uwagę jego funkcję odżywczą, to już lepiej zastosować normalną odżywkę do spłukiwania.
Przy brylantynie w żelu (też od Joanny) wysiada.
Zapach absolutnie mi nie przeszkadza.
Używałam tego kosmetyku 2-3 miesiące / ilość zużytych opakowań: 1.

Dam 4 gwiazdki!

Bardzo dobry żel, jeden z najlepszych, jakie do tej pory mialam- jeżeli nie najlepszy:) Zapach jest całkiem przyjemny i łatwo mozna się do niego przyzwyczaic, nawet jesli komus nie odpowiada. Jest lekki i nie obciąża własów co uważam za ogromny plus, pozatym jest tani jak zboże. Sprawia że włosy są lśniące, warto w niego zainwestować:) No i jeszcze zawiera odżywkę! :)