Ava, Warzywny Ogród, Krem karotenowy

Ava, Warzywny Ogród, Krem karotenowy

Lekki, półtłusty krem o działaniu odżywczo-regenerującym, przeznaczony do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Zawiera wyciąg z marchwi, który chroni skórę przed promieniami UV i wolnymi rodnikami oraz przyspiesza odnowę naskórka.
Natłuszcza i wygładza skórę, zapobiega powstawaniu zmarszczek, uaktywnia jej fizjologiczne funkcje. Przywraca elastyczność, jędrność i napięcie. Zdecydowanie poprawia koloryt skóry. Polecany na dzień.

na dzień
Struktura
lekkie
krem
50 – 100ml
w słoiczku

Perełka

Dostałam w sklepiku osiedlowym próbkę tego kremu. Użyłam jej kilka razy i popędziłam z powrotem do sklepu po pełne opakowanie. Jestem tym kremem urzeczona! To prawdziwe, niedrogie cudeńko.

+ pokochałam ten krem za zapach. Jest słodko-owocowy, trochę jak guma balonowa. Wiele dziewczyn unika perfumowanych kosmetyków do twarzy. Jeśli na co dzień używacie Vichy lub La Roche Posay, to ten kremik może być dla Was rzeczywiście rozczarowujący. Natomiast jeśli tak jak ja, na co dzień używacie kremów za 20, maksymalnie 30 zł, to naprawdę ten krem jest rewelacyjny

+ przede wszystkim odżywia i regeneruje. Koi skórę, łagodzi drobne zmiany, podrażnienia. Jest świetny na co dzień

+ ma znakomity skład, zero parafiny, której w kremach za tę cenę jest mnóstwo

+ nie zapycha, nie powoduje u mnie podrażnienia, pieczenia ani nie roluje się pod makijażem

+ ma cudowny, żółciutki kolor, którego na twarzy kompletnie nie widać (znika po rozsmarowaniu)

+ nie rozprowadza się łatwo ani gładko (u mnie raczej tępo, poza tym robi białe smugi, które wchłaniają się same po upływie kilku sekund). Po aplikacji skóra pozostaje lepka, tak jakby kleista. Krem jest dzięki temu perfekcyjny pod makijaż, wszystko się na niego łatwo nakłada, podkład znakomicie się do niego przykleja i scala (wypróbowywałam trzy różne podkłady i każdy leżał rewelacyjnie). Nic się nie ślizga i nie ściera

To wszystko. Jeśli szukacie dostępnego cenowo kremu świetnej jakości, a bałyście się sięgnąć po ten krem (tak jak ja kiedyś) - odwagi!!! Naprawdę warto.

zasłużona 5

Zakupiłam zachęcona \\\\\\\'ceną na do widzenia" za kilka złotych, stał w szafce i swoim lookiem nie zachęcał do otwarcia, lecz zbliżający się termin ważności mnie przekonał i DOBRZE!
\\nPlusy:
\\n-średnio tłusty, przyjemnie sunie po twarzy dając uczucie niesamowitego ukojenia
\\n-mimo swojej przeciętnej tłustości szybko się wchłania i zostawia nie przeszkadzającą ochronną powłoczkę
\\n-nie uczula, nie podrażnia mojej naczynkowo- wrażliwej cery nawet po użyciu serum kwasowego !
\\n-nie zapycha
\\n-dosyć naturalny skład, witaminy i karoten będące naturalnym filtrem UV
\\n-nadaje się zarówno na noc jak i pod podkład
\\n-twarz rano po użyciu go przed snem jest BARDZO GŁADKA! Chyba po żadnym kremie nie miałam takiego odczucia już po 1wszym użyciu!
\\nMinusy:
\\n-minusem może być zapach, jest trudny do opisania, aczkolwiek niezbyt mocno przeszkadzający, może taki słodko-cierpki? Naprawdę trudno go określić, ale nie jest to smrodek
\\n-opakowanie nie jest zbyt piękne, jakieś jak z PRL, zwykły słoiczek i żółty krem prześwitujący przez szkło z żółtym napisem... (opakowanie jest inne niż te tutaj)
\\n
\\nNie wiem czy można go kupić gdzieś stacjonarnie, widziałam tylko w Rossmannie jak go wyofywali.
\\n
\\nJak do tej pory jest to najlepszy z kremów nawilżająco- odżywczych jaki używałam! Nawet mój mężczyzna stwierdził, że jest fajny i chętnie się nim smaruje- a jak wiecie same, że ONI to mają wyjątkowe wymagania hi hi ;)
\\n
\\nPolecam z czystym sumieniem!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zdecydowanie na tak!

Krem ten jest jednym z lepszych które miałam okazję testować :)

+ przyjemna konsystencja
+ szybko się wchłania
+ wspaniały zapach
+ nie zatyka porów

Minusów brak !

Używam tego produktu od: wrzesień 2014
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

jestem na tak

Kupiłam go za 15 zł w rossmannie. I choć jest to krem raczej dla cery dojrzałej- a moja jeszcze w teorii się do takiej nie zalicza, to stosowanie tego kremu było przyjemnością. Cera byla po nim nawilżona, ładnie się wchłaniał, zostawiał taką przyjemną miękkość po sobie. Lekko poprawiał koloryt. Nie zapychał. Krem jest niestety perfumowany. Na początku się przestraszyłam że przez to podrażni skórę, ale nic takiego nie nastąpiło. Jestem jak najbardziej na tak. Co jakiś czas będę do niego wracać w razie mniejszych zasobów finansowych:)

Używam tego produktu od: 2 miesiące.

nie dla suchej skóry

„Marzyłam” o nim od dawna, bo poleciła mi go zachwycona nim znajoma. W końcu udało mi się go dorwać, więc ochoczo przystąpiłam go testowania. Krem ma lekką konsystencję i optymistyczny słoneczny kolor. Na plus mogę mu zaliczyć to, że nie zapycha, nie wałkuje się i nadaje się pod podkład. Skład dość przyjazny.
I na tym kończę jego plusy.
Krzywdy nie robi, ale po co nakładać krem, który tylko „nie szkodzi’? Wolę taki, który zrobi coś dobrego dla mojej skóry – ochroni ją przed czynnikami zewnętrznymi lub zapobiegnie utracie wilgoci.
Jestem w połowie opakowania, ale go nie dokończę (co mi się nie zdarzyło od lat) i będę zmuszona oddać go komuś, komu posłuży lepiej. Mimo, że na opakowaniu ma napisane „półtłusty”, nie nadaje się dla suchej skóry (25+). Być może upalnym latem byłby wystarczający, na jesień skóra potrzebuje czegoś bardziej nawilżającego/treściwego. Stosowałam go zamiennie z kremem z Pharmaceris, który sprawdził się o niebo lepiej – nawilżał, choć konsystencję miał równie lekką. Krem ma dziwny zapach, na pewno nie jest to zapach marchwi, ale nie jest to typowy „kremowy” zapach. Zapach utrzymuje się długo po aplikacji, jak się po pewnym czasie przyzwyczaiłam, ale mojego męża „”brzydki zapach” drażnił. Nie zauważyłam, żeby poprawiał koloryt,a trochę tego oczekiwałam.
Opakowanie okropne, toporne (musiałam przełożyć krem do słoiczka po kremie L’oreal bo nie mogłam znieść widoku tego tandetnego plastiku na toaletce). Cena dość wysoka – zapłaciłam 12 zł (w tej cenie można znaleźć wiele lepszych „zwykłych” kremów – choćby Soraya, Lirene czy Garnier).
Mi ściągał skórę na policzkach, ale może dla osób z tłustą cerę okaże się odpowiedni (bo nie zapycha)?

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Dobry, treściwy krem, ale nie współpracuje...

Krem kupiłam w sklepie zielarskim za cenę 12-14 zł - nie pamiętam dobrze. Szukałam czegoś nienapakowanego parafiną i podobnymi substancjami, co odżywiłoby skórę.

Mam dosyć suchą cerę twarzy, która potrzebuje dobrego, nawilżającego kremu na dzień pod makijaż.

+ Krem jest treściwy.
+ Łagodnie wyrównuje koloryt cery.
+ Nie podrażnia.
+ Świetnie się rozsmarowuje, cera nie naciąga się przy ten czynności.
+ Widocznie odżywia skórę :)

- Zostawia na skórze tłustawą warstewkę.
- W ciągu dnia potrzebuję czasem nałożenia kolejnej jego warstwy, nie nawilża perfekcyjnie.
- Czasem pozostawia uczucie napięcia cery.
- Nie nawilża dobrze miejsc, na które uprzednio nakładam lecznicze maści, przez co skóra napina się - jak to sucha.
- Pod podkład Dream Matte Mousse lubię nakładać sporo kremu - ten karotenowy niestety nie sprawdza się w podobnej kombinacji, połączone dwa kosmetyki odmawiają rozsmarowywania się na skórze.

Podsumowując: krem nieco poprawia stan mojej cery, ale nie współpracuje dobrze. Potrzebuję lepszego nawilżacza. Myślę, że w przyszłości skuszę się na inny krem tej marki :)

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Nic do zarzucenia

Nie mam kremowi nic do zarzucenia. Ostatnio (?) zmienili chyba nieco słoiczek, bo mam inny niż na zdjęciu, ale firma i skład się zgadza, więc to chyba to.

Na plus (odnośnie deklarowanego składu i moich własnych wrażeń):

- nie zawiera parabenów
- zawiera witaminy i karoten
- świetnie się wchłania
- nawilża porządnie i bardzo dobrze i szybko się wchłania, przy czym nie pozostawia tłustej warstwy.

Zaczęłam go używać jeszcze przed upałami, jakoś wczesną wiosną; jak słupek w czerwcu zahaczył o 30 stopni nie zauważyłam żadnej zmiany we wchłanianiu czy komforcie użycia - jest bardzo lekki.

- jak dla mnie ma bardzo przyjemny zapach - silny, ale nie nachalny, słodkawy, taki ciasteczkowy trochę, jak dla mnie jeden z najprzyjemniej pachnących kremów jakich do tej pory używałam; chociaż raczej nie lubię zapachowych kremów do twarzy, ten jakoś szczególnie trafił w me gusta
- cena jest śmiesznie niska, chociaż kupiłam go nieco drożej niż w opisie, za około 14-15 zł.

Na minus... Hmm, taki to psychologiczny trochę minus, oby producent tego nie przeczytał ;)

Podejrzewam, że gdybym kupiła ten krem za 2-3 razy więcej jakoś bardziej bym go doceniła :P

Obiektywnie, nie mam mu nic do zarzucenia. Naprawdę nic, a siedzę i głowię się nad minusami już dłuższy czas.

Od biedy - musiałam nauczyć się trochę tego, jak wydajny jest. Tyle ile zwykle nakładałam na twarz jakiegoś tam kremu, tego starcza też na szyję, dekolt i resztę wmasowuję gdzie popadnie - ramiona, łokcie, no co pod ręką ;) Ale czyż to nie plus?

Nie oszołomił mnie jakoś szczególnie, ale wolę porządne nawilżenie, wchłanianie i brak parabenów (!), od pseudo-cudotwórczych, chwilowych boosterów.

To trochę jak z kosmetykami do włosów - wybierz coś z mega chemią i natychmiastowy efektu murowany, ale żeby trwale nawilżyć, nie przeciążać i na dłuższą metę naprawdę działać, to czasem lepiej sprawdzają się kosmetyki bez natychmiastowych fajerwerków.

Taki jest ten krem. Mały chochlik podpowiada mi, że to kwestia czasu by stał się moim KWC :)

Dobry, ale...

ale nie lubię kiedy producent wprowadza w błąd. Na kartoniku jest napisane, że jest to krem półtłusty i kierując się tym kupiłam go w styczniu, gdy moja skóra była, ściągnięta, łuszcząca się, koszmar po prostu. Miałam zamiar stosować go na noc. I jakie było moje zdziwienie, gdy zobaczyłam lekki puszysty krem, nieleżący nawet obok półtłustego ;) Tym samym stał się moim kremem na dzień w okresie zimowym i nie mogę mu nic zarzucić - spisywał się świetnie.

Szybko się wchłania, do prawdziwego półmatu. Nie klei się i od razu można nakładać podkład. Świetnie się spisuje w dzień - makijaż nie spływa, nie świecę się, a wiele kremów powoduje u mnie taki efekt, już sprawdziłam i nie jest to wina podkładu.
Nawet gdy skóra była sucha, wystarczyło nałożyć trochę porcję więcej i nie czułam dyskomfortu ściągniętej twarzy czy wyłażących suchych skórek.

Krem ma delikatny, ziołowy zapach, radośnie marchewkowy kolor, który sam w sobie nie poprawił jakoś znacząco kolorytu mojej cery ;) Wydajny - mi starczył na 2 miesiące codziennego używania plus czasami na noc. Szklane opakowanie nie przeszkadza mi, słoiczek w pełni mnie zadowala.

To bardzo dobry krem, na dodatek tani jak barszcz i powiem szczerze, że tym samym zaciekawiły mnie kosmetyki tej firmy. Zamierzam przetestować wersję z zieloną herbatą, a i do tego kremu chętnie wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe opakownie

Dobry krem pod makijaż

Lubię maseczki z serii "Ogród warzywny", więc w końcu kupiłam krem.

Plusy:

- lekka konsystencja, szybko się wchłania,
- pięknie pachnie (ma mocny zapach),
- poprawia koloryt, skóra jest "lekko muśnięta słońcem",
- nie zapycha porów,
- nadaje się pod makijaż jako nawilżająca baza.

Minusy:

- u mnie pozostawia tłusty film- za to odejmuję pół gwiazdki.

polecam

Mam w szklanym pojemniczku i prezentuje się jakby kosztował z 200 zł a tu niecała dyszka :D
\\nBardzo fajny , na opakowaniu pisze , że półtłusty dla mnie to on raczej lekki w konsystencji. Świetnie się wchłania , nawilża , a ten zapach obłęd .

Dla mnie świetny.

Krem ma lekką konsystencję, po nałożeniu szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Zapach jest delikatny i szybko znika. Jest wydajny i tani (normalna cena to niecałe 10zł).
Zimą moja skóra jest bardzo blada, a ten krem skutecznie utrzymuje równy i "zdrowy" koloryt.

Ilość zużytych opakowań: 2 całe, właśnie otwarłam 3

Miły w stosowaniu

Dzisiaj pół opakowania dosłownie zostało rozlane na podłodze ;/

+ miły zapach
+dobrze nawilża,ale nie obciąża skóry czyli nie ma tłustej powłoki po nim.
+dobrze sprawdza się też pod podkład
+czy poprawia koloryt skóry-ja tego nie zauważyłam i raczej na cuda nie liczę ;P jedynie jak potzrbowałam solarium przed studniówką to szybciej pomógł opalić moją i tak bladą twarz ;P
+cena
+wydajny dopóki mi się nie rozlał nawet dopiero przekroczyłam to oznaczenie od zakrętki :/ ale liczę,że pożywam go jeszcze trochę bo nie mam ochoty sie z nim żegnać ;D i nie wymyśliłam następcy.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie