Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Essence, Pędzel do pudru Moonlight Collection

Essence, Pędzel do pudru Moonlight Collection

Pędzel do pudru z kolekcji Moonlight. Miękkie, bardzo gęste włosie zapewnia staranną i wygodną aplikację.
Wersja limitowana - jesień/zima 2009 roku. W ofercie Essence zastąpił ją nieco mniejszy `Pędzel do pudru i różu Powder & Blush Brush` http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=39072

Cena: 10zł
/s/

nie zachwyca

Kupiłam właśnie jego wersje limitowaną bo wtedy żadnego pędzla nie miałam. Włosie było bardzoooo delikatne i miłe w dotyku. jednak po paru miesiącach odpadł trzon i został tylko kawek trzymający włosie ;)
wtedy stwierdziłam że jest super do kosmetyczki ;p
Jednak nie sprawdzał się u mnie najlepiej. Dużo pudru na nim zostawało a jak przejechało się po twarzy pendzelkiem z puderem to zostawiał coś na kształy maski.
Ale nie jest najgorszy, włoski nie wypadały i był ok ;)
Teraz gdzieś zalega bo już od dawna go nie używam.

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 orginalne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[690501].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja!

Ten pędzel jest po prostu świetny - używam go na co dzień do różu i suchych rozświetlaczy, po drodze korzystałam z innego, ale pokornie wracam do tego cudeńka za ok 10zł.
Jest mięciutki, niezawodny, nie wypadają włoski, po myciu jest jeszcze bardziej miękki, świetnie rozprowadza róż, nawet ten najbardziej napigmentowany, no gdyby był w stałej ofercie, uszczęśliwiałby jeszcze bardziej :)

Bardzo żałuję, że nie wzięłam więcej :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[611148].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny!

Jest to zdecydowanie świetny pędzel!
Jestem nim zachwycona.
Pędzel jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku.
Świetnie rozprowadza kosmetyki na twarzy.
Wielkim plusem jest cena. Kupiłam go za ok. 10 zł
Ponadto pędzel podoba mi się pod względem wizualnym.
Jest po prostu idealny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[535644].usefull || 0 }}% pomocna.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Najlepszy pędzel na jaki trafiłam do tej pory. Używałam tylko pędzli z włosia sztucznego. Inne pędzle strasznie drapały mniej lub bardziej, lecz ten jest tak mięciutki, że nie mogłam się od niego oderwać tylko musiałam kupić. Jest świetny, używam go do nakładania różu, nigdy nie udało mi się nabrać go za dużo, idealnie rozprowadza kosmetyk na twarzy. Nie jest za długi ma poręczną rączkę. Moim zdaniem jest to idealny pędzel za tą cena, kupiłam go za ok 12 zł rok temu w naturze. Jak na razie wad nie zauważyłam.
Zapomniałabym o najważniejszy, od kiedy go mam przy myciu i używaniu ani jeden włosek nie wypadł.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[453718].usefull || 0 }}% pomocna.

mieciutki

Bardzo lubie pedzle ze sztucznym wlosiem, bo przewaznie sa bardzo miekkie i wlosie nie linieje.
Essence jest jak juz ktos go okreslil - BOSKI.
Wlosie jest wysokiej jakosci, a cena jak za taki pedzelek byla niska. Nic mnie nie podraznia, nie drapie, a mam wrazliwa naczynkowa cere i duze wymagania do co pedzli. Wiekszosc z naturalnego wwlosia mi nie pasuje bo drapie i kuje, a Essence nie ;o)
Uzywam do przewaznie do modelowania twarzy przy pomocy brazera.

Używam tego produktu od: hmmmm jakos krotko po tym jak wyszla limitowanka z ktorej tej pedzelek pochodzi
Ilość zużytych opakowań: 1 napoczete bo pedzelek nie chce sie zniszczyc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[450761].usefull || 0 }}% pomocna.

Boski

Kiedyś kupiłam pędzle z Avonu, bo była przecena. Jednakże były straszne! Gdy zobaczyłam ten pędzel w Naturze, pomyślałam, że za taką cenę można wyprodukować tylko jakiś bubel. Coś skusiło mnie jednak, żeby (pod chwilową nieobecność pani obsługującej mnie) zerknąć w opakowanie. Był tak mięciutki, że musiałam zaryzykować! I teraz się cieszę, bo jest po prostu rewelacyjny!!!!!! Miękki, nie wypadają żadne włosy, chociaż regularnie go myję, idealnie nakłada się nim róż!

Używam tego produktu od: ok. roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[445577].usefull || 0 }}% pomocna.

milusi

jest to mój pierwszy własny pędzel i od razu strzał w 10 ;)
przede wszystkim jest miły, miękki i nie podrażnia skóry co mi sie często zdarzało używając np. pędzli koleżanek na wyjazdach czy w innych okolicznościach. nie nabiera za dużo różu, można łatwo strzepać nadmiar (nie osiada głeboko w pędzlu). do tego nie nakłada za dużo różu.

jakby tego wszystkiego było mało to pięknie wygląda, jest porządnie zrobiony i trwały - mam go już chyba ponad pół roku codziennie używam i nie wypadł mi żaden włosek ani nie zmienił koloru. nie myłam go jeszcze gdyż nie widze takiej potrzeby (może to źle ale jestem dopiero początkująca).

zaznaczyłam że nie wiem czy kupie ponieważ zanim ten sie jakoś zużyje do stopnia powodującego trudności z jego użytkowaniem to pewnie minie sto lat ;)

Używam tego produktu od: pół roku?
Ilość zużytych opakowań: pierwszy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[430121].usefull || 0 }}% pomocna.

Pędzelek jest świetny ;)
Idelanie nakłada kosmetyk na buzie.
Nie wychodzi z niego włosie.
Jest mięciutki ;)
A przede wszystkim jest tani :)
Nie znalazłam żadnych minusów :)

Używam tego produktu od: 2 tyg

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[429589].usefull || 0 }}% pomocna.

KWC :)

Bardzo dobry pędzel :) używam go do nakładania na twarz pudru, robi to bardzo równomiernie, kosmetyk nie osypuje się z niego. Mam ten pędzel około pół roku, myłam go kilka razy w i ogóle nie wygląda na zużyty. Plus za wygląd i cenę :)Niestety nie kupię go ponownie, ponieważ nie ma szans go zdobyć.

Używam tego produktu od: styczeń 2010

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[418945].usefull || 0 }}% pomocna.

Swietny!!!!

Skusilam sie na zakup po przeczytaniu recenzji przy czym przyznaje ze trzeba bylo niezle na niego polowac bo wszystko juz bylo wysprzedane. Mila ekspedientka odlozyla mi go od razu po dostawie. Pedzel jest przesliczny,jak na obrazku,ma wygodna raczke i jest bardzo mieciutki. Nie wychodza z niego wlosy,zachowuje ksztalt po praniu. Uzywam go do policzkow,do rozu i rozswietlacza. Bardzo bardzo polecam!

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:ciagle ten sam pedzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[414062].usefull || 0 }}% pomocna.