seria "poniżej 20", Odżywcza maseczka do twarzy w żelu

seria "poniżej 20", Odżywcza maseczka do twarzy w żelu

Maseczka w żelu przeznaczona jest do pielęgnacji skóry młodej. Normalizuje wydzielanie sebum, zapobiega powstawaniu zmian trądzikowych oraz łagodzi już istniejące. Zawarte w niej witaminy A+E, zamknięte w specjalnych kapsułkach sprawiają, że skóra staje się elastyczna, gładka i miękka w dotyku. Mikrokapsułki z witaminami rozpuszczają się podczas aplikacji. Maseczka nawilża, zmniejsza zaczerwienienia i łagodzi podrażnienia. Specjalna konsystencja sprawia, że nie ma potrzeby zmywania maseczki.

Cena: 13 zł

specyficzna, ale fajna

ze względu na to, że nie trzeba jej spłukiwać nie jest to typowa maseczka. nie jest rewelacyjna, dlatego nie daję 5ciu gwiazdek, ale mi się bardzo podoba. może krostek nie usunie przez jedną noc, ale za to przez następne kilka dni twarz jest ładnie odświeżona, nawilżona i rozświetlona. aha. i nie przetłuszcza się tak bardzo. a kapsułki są zabawne. łatwo się otwierają podczas nakładania maseczki, ale rano budzę się z zielonkawą twarzą. oczywiście nic mi to nie przeszkadza, bo zaraz wszystko ładnie się zmywa, a efekt widać od razu

Używam tego produktu od:pół roku

Bardzo ją lubię

Dla mnie maska jest bardzo dobra. Nawilża, ujędrnia, łagodzi podraznienia, skóra po jej zastosowaniu jest gładka. Konsystencja jest jak dla mnie w porządku,. Na mojej twarzy całkowicie się wchłania i nie zostawia twarzy tłustej (skóra mieszana z tendencja do przetłuszczania się). Ładnie pachnie. Trudno mi ocenić jak normalizuje produkcję sebum. Bardzo ją lubię. Niestety wycofana jest już chyba ze sprzedaży bo nie moge nigdzie znaleść.

Przyjemny chłód :)

Nałożona na umytą twarz daje przyjemne uczucie chłodu...Dobrze się rozprowadza i ładnie pachnie :) Ale na dłuższą metę nie ma żadnego działania na moją skórę.. Jedynym plusem jest to, że nie trzeba jej zmywać ;)

Well 01

Straszna

Kupiłam żel,tonik,peeling z serii "poniżej 20".Do kompletu brakowało mi tylko maseczki.Kupiłam ją i....JEST OKROPNA.Cała seria jest super ale maseczka kompletnie odpada.Skóra staje się napięta,tłusta,dziwnie czerwona.Nie zauważyłam żadnych plusów dlatego też z czystym sumieniem oceniam ją na jedną gwiwazdkę

Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam nawet jednego

okropna

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
nie polecam nikomu,okropny kosmetyk.kupiłam ją pod wpływem opinii producenta, niestety zawiodłam się.ona nie nawilza tylko sprawa ze cera jest tłusta a na dodatek to po ok 2 godzinkach od nalozenia na mojej twarzy powstają nowe,fatalne syfki!!!

HORROR!

Tak beznadziejnej maseczki jeszcze nie miałam! Skusiłam się na nią, gdyż wg producenta: ma dostarczać cenne mikroelementy, normalizuje wydzielanie sebum, zapobiega powstawaniu zmian trądzikowych, nawilża, zmniejsza zaczerwienienia i łagodzi podrażnienia...
Wypisałam to wszystko, by sobie uświadomić, czy coś z powyższego jest spełnione. Oto odpowiedź: absolutnie NIC!
Pomimo, a może właśnie dlatego, że nie trzeba jej zmywać jest nieprzyjemna w użyciu. Nie wiem, kiedy działa( a raczej powinna działać bo u mnie nie działa)- czy zaraz po nałożeniu klejąc się niemiłosiernie, czy po ok. 30 minutach, kiedy twarz robi się tłusta jakbym ją wysmarowała olejem.
A moja cera jest tłusta i chciałam tylko by mi uregulowała wydzielanie sebum!
Jeśli wg firmy eris uregulowanie oznacza zwiększenie to ja dziękuję.
Zaznaczam że to pierwsza moja maseczka, która wylądowała w koszu po ok. 5 użyciach, bo ja naprawdę jestem cierpliwa. :)

calkiem dobra!

maseczka ma cudowne dzialanie przy mojej wysuszonej roznymi preparatami skorze,ja osobiscie uwielbiam ja sobie nakladac na twarz,u mnie wchlania sie w ciagu kilku sekund,buzke mam po niej naprawde odzywiona i taka fajna w dotyku.Polecam ją wlasnie osobom ktore maja taka wysuszona buzke z problemami poniewaz ta maseczka fajnie ja odzywi.Maseczke dostalam gratis do zelu do twarzy i musze powiedziec ze jestem z niej bardzo zadowolona!! napewno sie jeszcze w nią zaopatrze :)

zawiodłam się

nie czytając recenzji na wizażu. Skusiłam się na nią, zachęcona obietnicami umiesczonymi na opakowaniu i tym odżywczym cynkiem i miedzią.tym bardziej że trudno jest znależć maseczke do młodej skóry, a dodatkowo ładnie pachniała. Właściwie aplikowanie tego nie daje skórze nic nowego, sama forma maseczki mnie zdzwiwiła,ze nie tzreba jej spłukiwać i muszę powiedzieć,ze mi nie odpowiada, dziwnię się z nią czuję na twarzy. Uzyłam 2 razy i chyba tego zaprzestanę,bo się z nią mecze ,a efektów nie ma.

Ej co to w ogóle jest? :D

Hm, powiem tak :
Maseczką smaruję sobie ręce, bo do niczego innego się, niestety nie nadaje :D.
Pachnie ładnie, po nałożeniu na twarz sprawia wrażenie odświeżenia, fajnie się wchłania, nawet sobie wyobrażałam, że moja skóra się "wyregeneruje" :d.
I ja, młoda; biedna; naiwna- po upływie niecałej godziny, dotykając mojej twarzy, momentalnie poszłam ją umyć, bo była cała TŁUSTA (może to taki rodzaj nawilżenia???).
Zdecydowanie nie polecam.
Co prawda nie szkodzi, ale także nic nie robi, więc po co komu takie "cudo"?
Ale do smarowania rąk jest za to idealna ;))).

rozczarowanie

Jestem rozczarowana tą maseczką, oprócz lekkiego nawilżenia nie zauważyłam żadnego z efektów, obiecanych przez producenta (np.łagodzenie podrażnień czy zapobieganie powstawaniu zmian trądzikowych). A i nawilżenie nie było jakieś rewelacyjne - porównywalne do kremu nawilżającego. Po maseczce spodziewałabym się silniejszego działania. Ale na szczęście też nie zaszkodziła.....

NIE!

Używałam jej co wieczór, zostawiałam na twarzy do rana, a poprawy wyglądu skóry nie zauwazyłam :( Daje te 2 gwiazki, bo przynajmniej żadnej szkody nie wyrządziła ;)

co to ma byc???

N wstepie zaznaczam, ze oceniam po jednorazowym uzyciu, a 20-tka stuknela mi kilka lat temu. Jednak skore mam jak nastolatka - tlusta i z problemami :(, dlatego zdecydowalam sie kupic ta maseczke. Moim zdaniem jest ohydna. Nie wchalaNIa sie za dobrze, zostawia okropna klejaca sie warstwe na twarzy, kapsulki z witaminami nie pekaja zbyt latwo, tylko wymagaja rozgniatania. Zafarbowaly mi nos na zielono :(. Twarz cala sie blyszczy i klei, natomiast nawilzenia i odzywienia w ogole nie odczuwam. Mam nadzieje, ze rzeczywiscie nie zatyka porow. Zapach nijaki, sztuczny. Na razie jedna gwiazdka.