Aussie, Miracle Hair Insurance, Leave In Conditioner (Odżywka do włosów słabych i zniszczonych bez spłukiwania)

Odżywka w sprayu z wyciągiem z australijskich nasion krzewu jojoba.
Ma przyjemy zapach balonowej gumy do żucia.
Po jej użyciu włosy łatwo się rozczesują, nabierają blasku i lekkości.

w sprayu
lekkie
do włosów normalnych, do włosów suchych i zniszczonych
nabłyszczające, nawilżające, wygładzające
zapachowa

Raz tak, raz nie

Pierwszy raz odzywkę tą kupiłam gdy miałam naprawdę całkiem zdrowe, przyjemne włosy i wtedy sprawdzała się świetnie. Jeszcze bardziej ujarzmiała je, dociążała delikatnie, stawały się jeszcze bardziej miękkie, gładkie, zdrowe i sypkie. Wtedy dałabym jej piątkę. A potem kupiłam ją jeszcze raz w Stanach, gdy moje włosy były w o wiele gorszym stanie. Przesuszone, grymaśne, skłonne do obciążania, rozdwajające się. I wtedy też ta odżywka nie dość, że nic nie zrobiła aby moje włosy chociaż odrobinę ogarnąć, to jeszcze sprawę pogorszyła, bo stały się jeszcze bardziej obciążone, przyklapnięte, po prostu tłuste, sztywne i strąkujące się. Nie wiem co w związku z tym sądzić. Zmienili skład? Kwestia włosów? Ja tam ryzykować już nie będę, chociaż cena w porównaniu do wydajności jest atrakcyjna.

Odżywka do włosów słabych i zniszczonych

Odżywiająca Mgiełka do włosów z firmy Aussie moim zdaniem jest to produkt do polecenia dla tych osób, które mają zniszczone i słabe włosy. Odżywka ta świetnie niweluje rozdwojone i zniszczone (sianowate) włosy. Po niej włosy stają się gładkie i zdecydowanie lepiej wyglądają. Niestety nie należy z nią przesadzać i stosować najlepiej tylko na końcówki. Zbyt duża ilość tego produktu skleja włosy i wyglądają na tłuste :)

Ani pomógł ani zaszkodził

Dostałam go ... nie pamiętam skąd. We wrześniu szybko zamieniłam długie kąpiele na szybki prysznic, często zapominając o systematycznej pielęgnacji. Jako, że szafka na kosmetyki się wręcz wysypuję, postanowiłam wykańczać produkty jak leci. Wyszperałam i ten kosmetyk. Co do niego .. mam mieszane uczucia

Nie polecam

Właśnie wyrzucam połowe butelki odzywki. Absolutnie nic specjalnego. Szkoda pieniędzy. Kolejny produkt bez spektakularnego działania. Nie polecam, szkoda pieniędzy.

OK

Włosy po spryskaniu tą odżywką bardzo ładnie się rozczesują, są miękkie i gładkie w dotyku. Pięknie pachnie i jest bardzo wydajna. Nie jest wielkim hitem, ale dla włosów, które nie są bardzo wymagające sprawdza się dobrze.

lubie ją :)

piękny (kokosowy?) zapach, łatwo rozczesujące się włosy :) lubie jej używać również kiedy moje włosy wyglądają nieco nieświeżo:) poprawia wówczas ich wygląd. wygodna jak dla mnie butelka. odżywka warta przetestowania :)

Ilość zużytych opakowań: połowa

Wielkie nadzieje, słabe działanie

Wiązałam z tym produktem spore nadzieje. Niestety się zawiodłam.

Z plusów:
Rzeczywiście ułatwia rozczesywanie, ale wiele produktów, dużo tańszych także mi w tym pomaga. Ładnie pachnie, ale zapach szybko ucieka.
Łatwa aplikacja i wydajność, a mam naprawdę długie włosy.
Nie zauważyłam obciążenia, ani przetłuszczania.

Z minusów:
Niestety nie zauważyłam działania pielęgnacyjnego.
Cena zbyt wysoka, w stosunku do efektów.
Składowo też szału nie robi, przeciętna drogeryjna odżywka.

1 i 1/2 gwiazdki odjęłam za cenę i brak spełnionych obietnic o pielęgnacji. Niestety 25-30 zł za odżywkę tego typu, to za wysoka cena.
Za sam zapach i ułatwienie rozczesywania nie jestem skłonna zapłacić tej kwoty.

Pachnace cudenko

Na opakowaniu jest napisane, ze produkt jest przeznaczony do wlosow slabych, pozbawionyvh blasku i lamliwych.
Ma ochraniac i pomagac w rozczesywaniu.
POmyslalam, cos dla Mnie tak wiec, ze akurat Superdrug kusil promocja 2 za 1 stwierdzilam, ze wezme odzywke w spray do kompletu.
Nie jestem fanka tego typu kosmetykow, ze wzgledu na to, ze mam ciezkie i przetluszczajace sie szybko wlosy.
Ale tu zaskok ! Odzywka nie obciaza tlustych wlosow,nie zauwazylam szybszego sie przetlusz

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 w ciaglym uzyciu poj standard 250ml

nie spełniła oczekiwań

Kolejna odżywka w sprayu,która niewiele mi dała.

Zalety:
-ładnie pachnie
-jest wydajna
-nie obciąża przetłuszczających się włosów
-włosy przestały się elektryzować
-pomaga w rozczesywaniu

Wady:
-niewygodny dozownik,rzadko trafiam tam gdzie bym chciała
-słabe właściwości pielęgnacyjne,nie zauważyłam jakiejś szczególnej poprawy stanu włosów,nadal się puszą
-nie nadaje połysku

Podsumowując odżywka Aussie nie szkodzi,ale niewiele też pomaga.Będę szukać dalej.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Całkiem, całkiem.

Uwielbiam odżywki w sprayu, więc postanowiłam wypróbować specjalistę z zagranicy.

+ powoduje mniejsze wypadanie włosów- bardzo wielki plus!
+ pomaga rozczesywać włosy
+ nie obciąża włosów
+ bardzo wydajna (używam co 2 dzień lub codziennie przez 3 miesiące, a kończę powoli pierwsze opakowanie)

+/- zapach specyficzny, trochę jak guma do żucia, trochę chemiczny. Osobiście średnio mi się podoba.
+/- cena adekwatna do jakości, choć nie zachwyca

- mechanizm sprayu ciężko działa
- opakowanie nie zachwyca
- ciężko dostępna
- silikony na drugim miejscu w składzie

GODNY POLECENIA

Gorąco polecam ten kosmetyk niestety nie wiem czy jest dostępny w Pl:( Miałam strasznie zniszczone włosy, i sporo mi wypadło od rozjaśniania wciąż kupowałam jakieś maseczki, odżywki, serum i jakoś efektu nie było ale po tej odżywce włosy są mięciutkie, ślicznie pachną truskawkami i się błyszczą:)wyglądają bardzo zdrowo!!!

Używam tego produktu od:MAJ 20010

Superrrrr

Jak to bywa o tej porze roku,jesteśmy bardziej osłabione i podatne na choroby. Także i nasze włosy nie są w takiej kondycji jak okresie letnim.
U mnie właśnie tak było! Włosy zaczęły wypadać, stały się matowe i przetłuszczały się częściej niż zwykle....
Poszukiwałam czegoś na poprawę ich kondycji,a zarazem aby produkt był łatwy w użyciu i dział :)
No i jest!!!
* bez spłukiwania
* przyjemny zapach
* włosy stają się lekkie i lśniące
* super się rozczesują
* są odżywione
* no i praktycznie przestały wypadać
* już po tygodniu stosowania widać efekty
czegóż chcieć więcej :D
polecam,polecam,polecam....