Terapie Urody - Krem trójfazowy na noc z inteligentnym kompleksem przeciwrodnikowym witaminy C, retinolu i kinetyny

Głęboko regenerujący inteligentny krem na noc dla cery zmęczonej, z tendencją do tworzenia się zmarszczek i wiotczenia. Przywraca odpowiedni poziom nawilżenia i natłuszczenia, działa uelastyczniająco i wzmacniająco. Trójfazowa struktura preparatu (olej/woda/olej) chroni naturalnie nietrwały retinol i witaminę C przed utlenianiem i zapewnia przedłużone działanie oraz większą skuteczność preparatu. Zmniejsza podatność skóry na podrażnienia.

Cena: 55 zł / 30 ml

wyśmienity!

Nie znoszę kremów, które zamiast moją buzię, "upiększają" poduszkę. Ten krem wchłania się idealnie, pozostawia wprawdzie lekki film, ale raczej z gatunku tych aksamitnych, niż oleistych (bazą jest - zdaje się - olej z pestek winogron, a nie olej mineralny). Rzeczywiście - wyśmienicie wygładza twarz, rozjaśnia, oczyszcza z grudek i krostek. W tym miesiącu po raz pierwszy NIC mi nie wyskoczyło na twarzy przed periodem. No szok po prostu! Nie mam (jeszcze) zmarszczek, więc działania przeciwzmarszczkowego nie zauwazyłam, ale może przynajmniej kremik działa jako profilaktyka - taką mam nadzieję.

Gwiazdkę odejmuję za skandalicznie małą objętość (i przez to b. niekorzystny stosunek ceny do objętości; 30 ml wystarczyło mi na 3-4 tygodnie, ale na szyję nakładam inny krem) i za to, że przy nieuważnym wklepywaniu w okolicach oczu, może nieco podrażnić spojówki (na szczęście nie jakoś tragicznie i szybko mija - wystarczy na kilkanaście sekund zamknąć oczy).

Ogólnie - jestem bardzo zadowolona; to jest to, czego szukałam.

dobry

Błyskawicznie się wchłania. Dosłownie po chwili skóra staje się gladka i miła w dotyku. Nigdy mnie spowodował u mnie podrażnień, a używam go od kilku lat. Cena rzeczywiście wysoka, ale ja kupuję, gdy jest w promocji za ok 34 zł

30 ml to za mało

Preparat o lekkiej konsystancji lecz bogatym składzie, na początku nie przyzwyczajona do tak lekkiego kremu na noc przesadzałam z ilością.Ładnie wygładzał, szczególnie w duecie z Idealistem, lekko natłuszczał ale nie mogę powiedzieć, że rzucił mnie na kolana, widocznie kosmetyki tego rodzaju trzeba używać przez dłuższy czas by odczuć ich działanie.Trudno jest mi oceniać kosmetyk po zużyciu 30 ml buteleczki, dla mnie to stanowczo za mało i za krótko by przekonać się o jego działaniu. Jednak następnego nie będzie z racji czysto ekonomicznej - uważam, że za tę kwotę można kupić coś równie dobrego a o większej pojemności.Jeżeli macie wrażliwą skórę to odradzam zakup kremu, w między czasie miałam jakieś podrażnienie (ale nie umiem powiedzieć czy to ten krem czy coś innego) i krem je jeszcze bardziej zaognił, musiałam na jakiś czas go odstawić. Nieprawdą jest więc, że krem łagodzi.