Kąpiel ziołowa odświeżająca rozmaryn + mięta

Kąpiel ziołowa odświeżająca rozmaryn + mięta

"Dresdner Essenz Kąpiel Ziołowa Rosemint" jest harmonijnie dobraną kompozycja starannie wybranych olejków eterycznych z ziela rozmarynu i japońskiej mięty. Szczególnie w ciepłej porze roku kąpiel działa pobudzająco i odświeżająco. W aromaterapii eteryczny olejek z rozmarynu i mięty jest polecany w przypadku wewnętrznego wyczerpania i osłabienia.

Specyficzny kompleks z witaminy E, pantenolu i alantoliny wspomaga pielęgnujące o ochronne właściwości tego dodatku do kąpieli. Natłuszczające składniki olejków sprawiają, że skóra pokąpieli staje się przyjemna w dotyku i gładka.

Wybrane składniki są starannie rozprowadzone w proszku i w wodzie do kąpieli rozwijają w pełni swe właściwości. "Dresdner Essenz Kąpiel Ziołowa Rosemint" pozwala zapomnieć o codziennym stresie.

Skład: Sodium Sulfate, Sodium Metryl Oleoyl Taurate, Silica, Sodium chloride, Rosmarinus Officinalis, Mentha Arvensis, tocopheryl Acetate, allantolin, Panthenol, Isopropyl Palmitate, Polysorbate 20, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Parfum, CI 45350

Cena: 3,5 zł / 1 saszetka (60g)

Doskonałość do kąpieli

Wszystkie kąpiele z tej serii ubóstwiam i mogłabym używać non stop. Minusem jest jak dla mnie cena, a może raczej niemożność kupienia ich w większych opakowaniach.
Nie oczekuję od środka do kąpieli działania na skórę, grunt by nie była wysuszona, a ten warunek te sole spełniają.
Plusy za zapach, kolory, relaks jaki dają.Cieszę się też, że w sumie nie za bardzo się pienią.
Niestety, nie wszędzie są dostępne.

Używam tego produktu od:lat
Ilość zużytych opakowań:mnóstwo

odprężenie po ciężkim dniu

Saszetka czyni kąpiel świetnym relaksem. Intensywnie barwi wodę, cudnie pachnie, jest świetnym zwieńczeniem męczącego dnia. Uspokaja i odpręża. W zależności od wersji mamy różne zapachy. Mój ulubiony to leśny. Nie zauważyłam nawilżenia skóry, a więc balsam jest niezbędny, ale skóra jest lekko napięta, jędrna i nabiera fajnego zapachu przy którym wieczorem aż miło się zasypia :)

ilość zużytych opakowań: kilka

Pelen relaks :)

Wygodne i latwe w uzyciu formy saszetek bardzo mi odpowiadaja w tym przypadku:) Proszek latwo i szybko sie rozpuszcza, intensywnie barwi wode i nadaje jej kojacy, relaksujacy zapach. Skora po kapieli jest zarozowiona i napieta, ale nie nawilzona. Relaksuje EXTRA! Niestety tworzy delikatna piane czego ja w kapieli nie znosze:(:( Probowalam juz kazdego rodzaju tego proszku i wszystkie sa OK:) Ilość zużytych opakowań: ok. 15

depilacja zalety

polecam

Mocno barwi wodę i mocno pachnie.Pienić się nie pieni , bo zawiera sól:) Ale ja to lubię bo takie słone kąpiele bardzo służą skórze(zmiekczają, ujędrniają) niż "eleganckie" piany.Zgłoszona wersja dobra po męczącym dniu, stawia na nogi.Gdy jesteśmy zestresowani i chcemy ukoić i ciało i duszę polecam lawendę.

świetny relaks

Dobra sól do kąpieli. Ma ciekawy, nie drażniący zapach, ładnie barwi wodę. Pieni się, ale po jakimś czasie piana znika. W czasie kąpieli czuję, że nawilża skórę i aż żal wychodzić z wody :) Ilość zużytych opakowań: 4

przyjemna

Właściwie to dałabym 3 i pół gwiazdki. Zioła są łatwe w użyciu, wystarczy tylko wsypać zawartość torebki do wody, barwią ją na żółty kolor, niestety nie powstaje piana. Kąpiel jest niezwykle przyjemna dzięki dość intensywnym aromatom, dość mocno czuć miętę, ale nie ma typowych właściwości chłodzących. Zapach naprawdę odświeża i odstresowuje. Nie działa jakoś rewelacyjnie na skóre, ale nie przesusza ani nie podrażnia, raczej lekko nawilża, ale i tak trzeba sięgnąć po balsam (łydki :( )