Supreme Silk, Body Silk (krem do ciała)

Supreme Silk, Body Silk (krem do ciała)

Ma zapewnić rozkosz pielęgnacji skóry czystym jedwabiem połączonym z bogatymi, kremowymi substancjami nawilżającymi Dove. Producent zapewnia, że krem szybko się wchłania i utrzymuje naturalny poziom nawilżenia skóry przez cały dzień, dając uczucie miękkiej, jedwabistej i gładkiej skóry. Krem jest testowany dermatologicznie.

Mój ideał

Jak dla mnie to ideał:

-pięknie pachnie,
-super nawilża,
-szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze,
-łatwo dostać się do samego końca kremu
- cena też ujdzie:)

Przy moim stosowaniu szybko się kończy i to jest minusik

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Nie nawilża

Niestety z tego kremu nie jestem zadowolona. Ładne opakowanie, ładny zapach, szybko się wchłania i na tym koniec bo nie spełnia swojej podstawowej funkcji nie nawilża.
Skóra chwile po nałożeniu jestnawilżona ale po dłuższej chwili jest gorzej niż było.
Nie mam pojęcia dlaczego tak działa na moją skórę ale nic a nic nie nawilża.
Więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 krem

Zdecydowanie dla mnie

Plusy:
+bardzo delikatny zapach, nie powinien nikogo drażnić
+momentalnie się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy na skórze
+skóra po nim faktycznie gładsza w dotyku
Minusów jak narazie nie zauważyłam:)

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Pół opakowania

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Boski !

Jest po prostu świetny ! Brak wad .

+ Bardzo dobrze nawilża
+ Śliczny zapach
+ Wydajny
+ Opakowanie
+ Szybko wchłania
+ Cena

Jak najbardziej polecam !

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: Początek 1

Świetny!

Bardzo fajny kosmetyk!
Dove mnie chyba nigdy nie zawiódł.

Zapach śliczny, konsystencja bardzo fajna- jest to jego przewagą nad balsamami. Skóra jest jedwabiście gładka!
Wydajny. Pół gwiazdki odejmuję za to,że troszkę \'niżej\' niż masło do ciała Dove, ale jak widać tylko o jedną gwiazdkę: )

Polecam!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Jedwab na moja skore!

Kupiłam ten krem, jak zwykle dla sprawdzenia. Niestety moja skora jest wymagająca i zawsze negatywnie reaguje na rożne kremy i balsamy. A jak juz skórze to nie przeszkadza, to albo balsam jest zbyt tłusty, lub koszmarnie sie wchłania. Po zakupie tego kremu nie mogłam uwierzyć w to, ze wchłanianie przebiegło błyskawicznie a moja skora stała się jedwabiście gładka. Zakochałam się w tym kremie, choć ma tez on swoje minusy.

Plusy:
- delikatny, przyjemny zapach
- błyskawiczne wchłanianie
- jedwabista miękkość skory po użyciu

Minusy:
- Nie nawilża on dogłębnie, tylko powierzchownie otacza skore
- Niewydajny

Używam tego produktu od: miesiaca

Świetny krem do ciała

Bardzo fajny krem dosłownie "krem" do ciała. Jest gęsty, aksamitny naprawdę jedwabisty jak mówi nazwa. Dobrze nawilża, nie natłuszcza. Skóra jest porządnie nawilżona,pachnie milutko i subtelnie. Czegóż chcieć więcej. Idealnie współgra ze wszystkimi innymi kosmetykami i perfumami poprzez swój kremowy zapach. Jest zbliżony do mydła(tego klasycznego) i tak samo bardzo przyjemny jak i ono.
Ogromne opakowanie wystarczyło mi na 4 miesiące. Aplikacja super przyjemna bo po prostu wystarczy odkręcić nakrętkę(preferuje mazidła do ciała w takich właśnie opakowaniach) i nabrać odpowiednią ilość. Nic sie nie marnuje, ani się człowiek nie namęczy z wyciskaniem.
Same plusy nie widzę absolutnie żadnego minusa. Będę na pewno do niego wracać.
Co jakiś czas zmieniają mu opakowanie więc teraz wygląda zupełnie inaczej, ale to ciągle Supreme Body Silk Cream.

Używam tego produktu od: skończyłam jakiś czas temu

Polubiliśmy się

Produkt spełnił moje oczekiwania. Dobrze nawilża, szybko się wchłania . Jedyny minus to za zbyt duże opakowanie, mimo że stosuje go codziennie to wolałabym mniejsze opakowanie.

Używam tego produktu od: od miesiąca

Lubie go

Bardzo lubie ten krem, szczególnie przez opakowanie (nie muszę wyciskać resztek z tubki...) Skóra jest po nim nawilżona i miękka. Ostatnio zaczełam używać balsamów do ciała Garniera i narazie jestem zadowolona, ale na pewno krem Dove jeszcze kiedyś kupie.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Bardzo dobry produkt.

Po długim czasie nieużywania znowu wpadł w ręce słoik tego balsamu. Bardzo dobrze nawilża i wygładza skórę, szkoda, że tylko do kąpieli. Ma bardzo fajną, gęstą konsystnecję, która jest jednocześnie sucha (idealna na dzień) i nie natłuszcza skóry.
Mam do tego balsamu również słabość ze względu na klasyczny zapach Dove, który w nowych kosmetykach tej linii jest już zmodyfikowany.
Od czasu do czasu lubię go użyć. To dla mnie podróż sentymentalna do luksusu czasów licealnych.

Używam tego produktu od: parę lat, z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kilka

Idealny

Kupiłam go całkiem przypadkiem w Rossmanie, ze względu na bardzo przyjazną cenę 13 zł; ) I po kilku użyciach wiem, że będe go kupować już zawsze:) Ma gęstawą konsystencję, ale cudownie się rozsmarowuje i szybciutko wchłania, a skóra jest gładka jak jedwab. Bardzo lekki, dlatego używam go rano po wyjściu spod prysznica, a na noc smaruje się czymś cięższym:) Polecam naprawdę wszystkim:)Używam tego produktu

Postanowiłam jeszcze zrestaurować swoją recenzję, ponieważ kupiłam najnowszą wersje kremu i stwierdzam, że nadal jestem zakochana: ) Co prawda nawilżenie daje średnie (tak było zawsze), ale samo używanie go sprawia mi taką przyjemność, jego konsystencja jest wspaniała, no i skóra po użyciu jest jak satyna: ) Do porządnego nawilżenia polecam inne balsamy oczywiście z najnowszych Dove! Ja się w nich zakochałam, kupiłam już dwa, używam naprzemiennie i nigdy nie kupie już innego droższego!! od: ok.miesiąca

Wreszcie!

Nie zliczę, ile balsamów, mleczek i kremów oraz masła do ciała zużyłam, przetestowałam.
Będąc na wakacjach zobaczyłam u koleżanki ten specyfik i spodobał mi się od pierwszego spojrzenia i posmarowania, więc zakupiłam sobie taki sam. I się nie zawiodłam!
Od tamtej pory, mimo iż lubię eksperymentować, nie zmieniam DOVE body silk, bo chyba dotychczas nie trafiłam na nic lepszego.
Jest treściwy, a mimo to szybko się wchłania.
Pięknie pachnie, pięknie nawilża.

Szczerze polecam. Ja jestem zachwycona :-)

Używam tego produktu od: 1 mies.