Go Chili (Lakier do paznokci)

Go Chili (Lakier do paznokci)

Lakiery te przede wszystkim zachwycają mnie paletą kolorów - może nie jest ich zbyt dużo, ale za to sa wyjątkowe. Z szczególnym rozrzewnieniem wspominam serię Chili i odcień lakieru Chili Thrill. Jak dla mnie nie ma czerwieni w piękniejszym wydaniu. Poza tym łatwo się rozprowadzaja na paznokciu, mają eleganckie opakowania i to, czego się najczęściej od lakierów wymaga - Trwałość! No, ewentualnie mogą się zetrzeć końcówki po kilku dniach.

nie ma szału

Lakier tej serii nie jeste dla mnie czymś szczególnym.

Zalety
- piękne i intensywne kolory
- duża pojemność
- dobrze sie rozprowadza na paznkociach

Wady
- krótkotrwały
- odpryskuje szybko oraz ściera sie na końcach
- brudzi kartki papieru
- długo wysycha
- jest za bardzo wodnisty przez to nawet po nałożeniu 2 warstwy paznokcie nie są dostatecznie pokryte...

To kwestia gustu i upodobań :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

raczej nie

Obecnie lakier wygalda inaczej (zamiast zlotych paskow ma zlota naklejke z nazwa firmy), ale to pewnie ten sam lakier.

mam 3 lakiery: 025 Plum Night, ciemny fiolet, 030 Gray suede, bezowy i 038 Ruby Ribbon matowe bordo.

Ciemne kolory to tragedia - jak ktos ma 3 godz, zeby rowno nalozyc lakier, ktory twrzy smugi i przeswity, a do tego schnie bardzo wolno, to nie ma problemu. Ja nie mam tyle wolnego czasu, wiec wolne ciemne lakiery, ktore juz po 1 warstwie wygaldaja przyzwoicie - ten po 2 tez nie zachywca. Srednio z trwaloscia, 2-3 dni, pozniej sie sciera.

Jasny jest lepszy nieco, ale rowniez tworzy lekkier smugi.
Ogolnie: zbyt waski i dlugi pedzelek, smugi, przeswity i wolne schniecie.

Wiecej nie kupie zadnego lakieru tej firmy.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: TRZY

Uwaga na ciemne kolory

Mam trzy lakiery tej firmy.

005 Sherr Blush: delikatny, naturalny kolor, dosc dlugo utrzymuje sie na paznokciach, nie ma problemow z aplikacja.

900 Pink Nude: bardzo ladny kolor, idealny do french manicure, dobrze sie rozprowadza, jest trwaly.

570 Vixen: piekny, bordowy kolor. Cudownie prezentuje sie w butelce, wrecz kusi swa glebia ... i na tym koniec.
Lakier jest wodnisty, zle sie go aplikuje, rozwarstwia sie, tworzy smugi. Dodatkowo dlugo schnie i odpryskuje na drugi dzien.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzech

Cellulit jak stosować kosmetyki

Bardzo dobre!

Używałam całego zestawu tych kosmetyków (mam na myśli Revlon Go Chili). Cienie rewelacyjnie się rozprowadzały, nie zbijały w załamaniach, lakier do paznokci faktycznie mógłby być w mniejszym opakowaniu, ale rozprowadzał się świetnie i był najtrwalszym lakierem w moim zestawie. Szminka niewysuszająca ust, dosyć trwała. Szkoda, że tak udanej serii Revlon nie wznawia co jakiś czas...

Używam tego produktu od:2000-2002

pomyłka

Lakier dla fanek lakierów o wodnistej konsystencji. Jedna warstwa to za mało, dwie za dużo. Przy jednej co prawda lakier szybko schnie, ale już po kilku godzinach zaczyna się scierać, no i te smugi! Przy 2 warstwach paznokieć wygląda ładnie, ale lakier nie schnie i nawet po kilku godzinach złazi jak plastelina, łuszczącymi się płatami.
Kupiłam go w Superpharm, więc o podróbie nie może być mowy, ma długi termin przydatności do użycia i nakładałam go na czysta płytkę paznokcia - nawet bez bazy.
Plus za piękne kolory - mój to Plum Seduction 097, ale kolory to nie wszystko.
Nie wart swojej ceny. Lepszą trwałość mają lakiery za kilka złotych. Cenię firmę Revlon, ale przy tym produkcie się nie popisali.Używam tego produktu od:2msc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Super

To w sumie najlepszy jakościowo lakier(spradza się lepiej od np. Givanchy).Mam niezwykły,bardzo odważny ;) kolor 84 Passion Punch(szalenie intensywny róż,troszkę jakby jasna fuksja lekko opalizujący).Mam go od 2-3lat(dkoładnie nie pamiętam) a on ani troszkę nie zgęstniał.Pokrywa paznokcie pięknym,intensywnym i równomiernym kolorem już po pierwszej warstwie.Ma genialny pędzelek,który sprawia że nawet malowanie krótkich paznokci jest bardzo wygodne i precyzyjne.Piękny połysk i głębia koloru.Trwałóść też ok.Gorąco polecam-co prawda nie jesr najtańszy ale w 100% wart swej ceny.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

porządny

Zakochałam się w dwóch ciemniejszych kolorach tego lakieru i używam ich od lat, choć głównie zimą (latem preferuję francuski manikiur).
Lakier daje ładny połysk i intensywną barwę, dobrze się rozprowadza - przynajmniej na początku. Jest też bardzo trwały - nie odpryskuje w ogóle, jedynie ściera się na końcówkach paznokci. Z wierzchnią bazą wytrzymuje prawie tydzień, czesem z małymi poprawkami.
Według mnie powinien mieć jednak zdecydowanie mniejszą buteleczkę, bo nie sposób efektywnie wykorzystać całą jej zawartość. Od połowy opakowania zaczyna gęstnieć, ale nie spotkałam jeszcze lakieru, u którego by tak nie było. Wtedy też pojawiają się problemy z jego schnięciem, ale od czego są przyspieszacze i utwardzacze lakieru.
Generalnie jestem bardzo zadowolona i chociaż wciąż testuję inne lakiery, do zawsze wracam do REVLONA - jako "starego pewniaka".

hmmm

super lakierek ale... moim zdaniem powinien byc w mniejszym opakowaniu a przy tym tanszy mam go juz kilka lat i nie moge skonczyc zgestnial mi juz mam krwistoczerwony kolor ktorego uzywam bardzo zadko

tajemnicze smugi...

Wlasciwie to nie powinnam juz oceniac lakierow do paznokci odkad zafundowalam sobie zelowe;) Ale musialam ten jeden fakt odnosnie smug zaznaczyc. Otoz lakier naklada sie bardzo latwo i po drugiej warstwie niby wszystko jest w porzadku, a tu nagle po wyschnieciu takie dziwne niedociagniecia sie ujawniaja - jakby czesc lakieru z jednego miejsca splynela gdzie indziej... Glupia sprawa... Dlatego musze dac mu mniej niz wiekszosc recenzentek. Reszty jego funkcji nie komentuje, bo sa po prostu przecietne...

Niezwykła trwałość

Bardzo dobre lakiery, niewiarygodnie wprost trwałe! Dopiero po 4 dniach warstwa lakieru zaczyna mi się ścierać na brzegach paznokci. Piękna, oryginalna paleta barw, wspaniały połysk, konsystencja (zero problemów z rozprowadzaniem) - myślę, że Revlon śmiało może konkurować z nieodżałowaną serią Shock Resist L'Oreal'a.
Butelki są wyjątkowo duże, ale lakiery nie zasychają w nich wcale tak chętnie - mam 2 odcienie już od ładnych 3 lat, chętnie zakupię kolejne, szkoda, że tak niewiele stoisk Revlon'a, a już na pewno nie ma ich w pobliżu, kiedy akurat potrzebuję lakieru! :)
Dodam kolejną * jak już się utwierdzę w przekonaniu, że w czasie tych 3 lat nie zmieniono formuły i lakiery są nadal tak samo świetne.

Umiem go nałożyć

Mam odcień tiger lily. Bardzo ładniutki kolorek. Przy nakładaniu nie tworzą się smugi, tak jak to było z L'Oreal'em. Albo ja nauczyłam się nakładać lakiery :) . Nie mam zbyt dużych wymagań względem lakierów. Ale ten wytrzymuje nawet moje majsterkowanie, przez dwa dni.

3/4 gwiazdki

bardzo lubie ten kosmetyk, bo przede wszytskim ma super pedzelek, ktorym swietnie naklada sie lakier, to jego wielki plus, jego trwalosc nie nalezy do rekordowych, ale nie odpryskuje tylko sciera sie "od gory", dzieki czemu po 2, 3 dniach da sie go wciaz nosic, schnie w miare szybko, ale bez rewelacji (napewno o niebo szybciej niz lakiery Bourjois) oprocz tego uwielbiam kolor nr 12 "raven red" prawdziwa krwista czerwien, za to daje mu az 4 gwiazdki!