Oriflame, Tender Care Caramel (Karmelowy krem uniwersalny)

Oriflame, Tender Care Caramel (Karmelowy krem uniwersalny)

Doskonale nawilża, odżywia i koi suchą, spierzchniętą skórę, natychmiast przywraca jej uczucie miękkości. Ma delikatny, karmelowy aromat.

Kocham!

Dotychczas stosowałam tylko masełko miodowe (kocham) i różane, które nie przypadło mi do gustu. Działanie każdego z nich jest identyczne - świetne na spękane usta i przesuszony po katarze nos. Opakowanie mało wygodne, bo trzeba dłubać paluchem no i mało higieniczne, bo nie można od tak wyciągnąć go z torebki w autobusie i posmarować ust. Zapach obłędny.

Piękny zapach.

Chyba mój ulubiony zapach z wszystkich które mam. Krem sprawdza się na suche usta, ale u mnie również na suche łokcie czy dłonie, zwłaszcza zimą. Zapach jest przyjemny, sam produkt wydajny. Opakowanie ładne, małe zmieści się w torebce.

Dobry, ale jeszcze nie to

Kremik jest dobry, w miarę spełnia swoją podstawową funkcję nawilżania, ale myślę, że można znaleźć lepsze produkty o tej samej funkcji, a do tego tańsze. Wychodzi na to, że bardziej kupiłam go ze względu na ładne opakowanie, bo jest warte zauważenia. Sam zapach umiarkowanie mi się podobał, ale to bardziej kwestia gustu - o wiele bardziej polubiłam sprzedawany w tym samym czasie migdałowy. Dlatego neutralnie oceniam funkcję nawilżania i zapach.

słynne "jajeczko" ORIFLAME

Byłam kilka lat konsultantką marki ORIFLAME a jajeczko karmelowe skończyło mi się nie dawno i chętnie ponownie je sobie zamówie. Jajeczko ma niesamowity zapach karmelu. Jest mega funkcjonalne, koi spierzchniete popękane usta zwłaszcza w okresie jesienni-zimowym jest wybawieniem i ratunkiem. Jest bardzo wydajne, starczyło mi na bardzo długo. Cena jest adekwatna, jedynym minusem jest brak dozownika/sztyftu, balsam należy nakładać palcem lub pędzelkiem ale osobiście jestem w stanie to wybaczyć :)

"Miodzik"

Klasyka gatunku. Kto nie miał ten niech żałuje :D regeneruje usta jak żaden inny produkt. Protip: najlepsza rzecz na podrażniony nos w trakcie kataru! Nie ma nic lepsego, nie szczypie, szybko regeneruje podrażnioną skórę i oszczędza nam bólu.

Apetyczny zapach

Krem uniwersalny Tender Care marki Oriflame to coś co pewnie wiele zkobiet kojarzy. Te małe kremiki widziałam już u tylu osób, że muszą być bardzo popularne. Przyznam, że osobiście średnio je lubię i sama ich nie kupuję, klka razy dostałam je w prezencie. Ja stosuję krem głównie do pielęgnacji ust ale można wykorzystywać go też na inne partie ciała. Opakowanie jest malutkie, wszędzie się zmieści, osobiście nie przepadam za taką formą bo ciężko jest wygrzebać odpowiednią ilość produktu przy długich paznokciach wszystko ląduje pod nimi, wolę balsamy do ust w sztyfcie. Kosmetyk ten zawiera w składzie witaminę E oraz naturalny wosk pszczeli, bardzo dobrze nawilża usta i nadaje im delikatny połysk. Konsystencja jest dość zbita ale łatwo się go rozsmarowuje. Pachnie bardzo przyjemnie, słodziutkim karmelem i to jest jego największy plus. Cena jak dla mnie za tak malutki produkt jest bardzo wysoka

niezbędnik

Jest to krem który już w różnych wersjach gościła w mojej torebce, od wielu lat :-) ten pachnie obłędnie, a co najważniejsze wspaniale ratuje wysuszone usta oraz popękane pięty:-) pomimo małego rozmiaru wystarcza na długo. chociaż nie lubię balsamów do ust w słoiczkach to do tego się przyzwyczaiłam :-)

kochany !

Od zawsze lubiłam nawilżać swoje usta, i właśnie nim smarowałam wielokrotnie usta przed snem.
Jest bardzo delikatny, pięknie pachnie. Bardzo dobrze nawilża i sprawia że usta stają się delikatne i miękkie.
Wadą jest jedynie opakowanie, z którego ciężko się wydobywa resztki, przy długich pazurkach.

oriflame

Produkt sam w sobie bardzo fajny. Idealnie nawilza i pozwala pozbyc sie spierzchniętych ust. Cena też w sam raz. Ale dla mnie osobiście opakowanie srednie.. strasznie ciezko nabiera sie produkt przy dlugich paznokciach :(

W porządku!

Bardzo fajny balsam do ust. Nawilża, regeneruje i działa ochronnie. Usta są miękkie, zdrowe. Ani śladu po pęknięciach czy suchych skórkach. Bardzo szybko widać jego działanie. Nadaje się i na noc i na dzień. Bardzo podoba mi się pudełeczko – zgrabne, eleganckie. Po wykończeniu produktu, można je umyć i wykorzystać do czegoś, np. na tabletki czy biżuterię wybierając się w podróż. Jedynym minusem jest to, że niestety balsam trzeba nabierać palcem, co nie jest zbyt higieniczne, zwłaszcza w podróży. No i oczywiście, im mniej produktu, tym ciężej się go wyciąga, wchodzi za paznokcie. Zdecydowanie, mimo pięknego pudełeczka, preferuję jednak balsamy w sztyfcie.
Ma ładny zapach, odpowiednią konsystencję. Z chęcią spróbowałabym też inne balsamy z tego rodzaju.
Szkoda, że aby go kupić trzeba znaleźć konsultanta. Wolałabym aby był łatwiej dostępny, do samodzielnego kupienia.

Świetny

Krem ma przepiekny zapach karmelu.Uzywalam go tylko do ust,bo jakos nie chcialam aby moje lokcie pachnialy...Dobrze nawilza i odzywia suche usta.Nalozony na noc dziala jak kompres dla ust.Zero suchych skorek.

Najlepsza wersja zapachowa!

Zapach jest absolutnie boski! Istny karmel.
Opakowanie prezentuje się fantastycznie, jednak nie sprawdzi się u posiadaczek długich paznokci.
Wazelinka przyjemnie i bez problemu rozprowadza się na ustach, tworząc ochronną powłokę.
Usta przez długi czas są nawilżone, błyszczące, a przy regularnym stosowaniu również pozbawione suchych skórek, które w moim przypadku podczas okresu zimowego to standard.
Produkt niezwykle wydajny, jednak jego cena jest odrobinę przesadzona, a dostępność ograniczona.