Intima, Ziołowy płyn do higieny intymnej - Rumianek (stara wersja)

Intima, Ziołowy płyn do higieny intymnej - Rumianek (stara wersja)

Ziołowy płyn do higieny intymnej z wyciągiem z rumianku, który działa wybitnie kojąco i przeciwzapalnie oraz regenerującą naskórek prowitaminą B5 (D-Panthenol). Delikatniejszy od mydła, skutecznie je zastępuje. Zawiera łagodne substancje myjące pochodzenia roślinnego.
- Skutecznie łagodzi podrażnienia oraz wpływa kojąco na śluzówkę.
- Przywraca prawidłowy stan skóry i błon śluzowych.
- Zmniejsza ryzyko rozwoju infekcji.
Utrzymuje fizjologiczne pH miejsc intymnych i korzystnie wpływa na naturalną florę bakteryjną. Neutralizuje nieprzyjemny zapach oraz zapewnia uczucie czystości i świeżości przez cały dzień. Ma doskonałe własności myjące, dobrze się pieni i jest bardzo wydajny w użyciu. Przebadany w Instytucie Położnictwa i Chorób Kobiecych Akademii Medycznej w Gdańsku.

Wskazania:
polecany do codziennej higieny intymnej. Odpowiedni także dla kobiet w ciąży.

Substancje aktywne:
wyciąg z kwiatów rumianku, prowitamina B5 (D-Panthenol).

Cena: 5 zł

Super :)

Kupiłam w M1 w Poznaniu na stoisku firmowym. To mój trzeci płyn do higieny intymnej z Ziaji a zarazem pierwszy z oferty ziołowej :) będę dalej testować
Plusy:
+polski produkt
+tani
+nie podrażnia
+dobry skład
+delikatny zapach rumianku a nie nachalny bo nie lubię rumianku
+dobrze myje
+odświeża
+chroni przed infekcjami
+dostępność
+200 ml i 500 ml do wyboru :)
+koi podrażnienia

Nie ma wad :D

Ilość zużytych opakowań: jedno 200 ml zużyte w 3/4

Rewelacyjny!

Używam nowej wersji płynu do higieny intymnej z rumiankiem-profilaktyka infekcji. Kiedyś mocno się przeziębiłam i dorobiłam się ostrej infekcji dróg moczowych, krwiomoczu i piasku na nerkach. od tamtej pory bardzo szybko łapię infekcje...a raczej łapałam (mam nadzieję, że nie zapeszę). Odkąd kupiłam ten płyn nie miałam żadnego problemu z drogami moczowymi i oby było tak dalej;)

+tani
+łagodzi podrażnienia

-minusów brak!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

DOSKONAŁY

Świetny! Delikatny bardzo przyjemny zapach, kolor, cena, konsystencja - dobrze sie pieni. Naprawde jest bardzo delikatny, łagodzi równiż, koi a po jego uzyciu jest takie przyjemne uczucie czystości i świerzości. Polecam

depilacja czego nie wolno

Dobry

Jestem naprawdę zadowolona z tego płynu.Używam go nie tylko do higieny intymnej, przemywam nim też twarz, mam sporo zaskórników i grudek, żele antybakteryjne do cery trądzikowej strasznie podrażniały mi skórę, ten jest super.Rumianek ładnie łagodzi zaczerwienienia, nie daję maxa gwiazdek, bo jak dla mnie zbyt slabo się pieni, ale to chyba jedyna jego wada.

dobry i tani

Żel nie tylko bardzo dobrze myje, ale także łagodzi podrażnienia i zapobiega infekcjom. Ma przyjemny zapach i kolorek. Jest tani i wydajny. Zaletą jest też możliwość kupienia uzupełnienia (bez pompki) w dogodnej pojemności. Szkoda tylko, że nie zapewnia takiego komfortu stosowania i takiego odświeżenia, jak pianka z Bielendy.

Używałam tego produktu od 2 lat (w różnych wersjach) dopóki nie odkryłam pianki Bielendy/ Ilość zużytych opakowań żelu rumiankowego: jedno małe

dostateczna

Taki produkt tej firmy kupiłam po raz pierwszy (wczesniej korzystałam z innego) tak dla odmiany. Jestem zadowolona chociaz nie do konca. Poprzedni produkt z ktorego korzystalam pozostawial wieksze uczucie komfortu i znacznie dluzej to trwalo.

przyjemny

Ładnie, ziołowo pachnie rumiankiem, ale nie takim słodkim jak zwykle w kosmertykach, a takim parzonym w szklance. Rzadki, trochę słabo sie pieni, trzeba go więcej nalać. Dobrze się spłukuje. Dobrze oczyszcza i odświeża, koi i łagodzi. Trochę mało wydajny, ale tani.

Milutki :-)

Przyjemny, miałam wersję brzoskwiniową, a teraz rumiankową, obydwa są bardzo dobre. Ładnie pachną, są delikatne i nie podrażniają. Polecam.