Today Tomorrow Always Gold EDP

Today Tomorrow Always Gold EDP

Oto nowy zapach z luksusowej serii `Today Tomorrow Always`. Poczuj dekadenckie, orientalne pokusy, zachwycające zmysłową, wyrafinowaną elegancją.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mandarynka, morela, mirabelka
nuta serca: jaśmin, gardenia, orchidea.
nuta bazy: ambra, wanilia, czekolada, paczula

Napisanych recenzji: 181

Tego nie polubiłam.

Bardzo lubiłam tę serię-miałam całą-ten zapach akurat do mnie nie przemawiał.Nie lubiłam nim pachnieć -czułam się starzej, smutniej, dodawał mi lat.Nie lubię świeżaczków, ale ten był zbyt intensywo-cięzki w odbiorze prze ze mnie.Szybko sprzedałam-nie lubiłam go.Buteleczka była ładna i elegancka. ale ciężka-wyglądała w toaletce uroczo jak klejnocik-mała złota;)Ja niestety jestem na nie.Zapach bardzo trwały.

Używam tego produktu od: pokazania się w katalogu
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego flakonika

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[996273].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 45

Raz kocham raz nienawidzę

Mam bardzo mieszane uczucia co do tej wody... Raz ją uwielbiam, chciałabym być jej zapachem ciągle otulona, innym razem jest dla mnie uciążliwa, nie do zniesienia. Jednak ogólnie jeśli o nią chodzi to jestem na tak. Jak dla mnie jest mega elegencka, bardzo inensywna, raczej dla kobiety poważnej, dumnej, eleganckiej. Pasuje do wieczornych kreacji, do małej czarnej i innych wytwornych strojów.

Jeśli chodzi o sam zapach to według mnie dominującą nutą jest jaśmin, który uwielbiam. Zapach jest bardzo mocno i bardzo długo utrzymuje się na ciele - ja czuję go cały dzień. Na ubraniu utrzymuje się aż do prania natomiast na włosach czuję go nawet po myciu. Wystarczą 2 psiknięcia, żeby pachnieć kilka godzin.

Po dłuższym stosowaniu stwierdzam jednak, że jest to zapach na specjalne okazje, wieczorne wyjścia, randki czy uroczystości. Przy codzinnym stosowaniu staje się zbyt uciążliwy, denerwujący i miłość do niego przeistacza się w nienawieść. Tak było w moim przypadku - na początku byłam przeszczęśliwa, że w końcu go kupiłam, kochałam go, mogłam cały czas wąchać, używałam często, nawet codzinnie. Jednak po jakiś 2 tygodniach stawał się uciążliwy, ale po krótkiej przerwie szybko do niego wracałam. Z czasem jednak przerwy stawały się coraz dłuższe, aż teraz używam go bardzo rzadko. Końcówki nie mogę wykończyć.

CO WAŻNE - lepiej nie kupować go w ciemno, ponieważ jest to zapach wywołujący bardzo skrajne emocje, jedni go kochają, inni go nienawidzą. Zdecydowanie nie jest zapachem dla każdego.
Warto też pamiętać żeby się zbytnio nim nie oblewać, żeby nie być uciążliwym dla otoczenia.

CENA - na początku na mój budżet uczącego się człowieka wydawała mi się wysoka (jednak na allegro można kupić go za grosze), natomiast teraz jako człowiek pracujący uważam, że cena nie jest wygórowana jak na tak dobrą, trfałą wodę, powiedziałabym, że są wręcz niedrogie. Niezależnie jednak jaką kto ma zasobność portfela - są warte każdych pieniędzy

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: 4/5 flakonu 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[995216].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 30

Cudowny...

Poznałam w katalogu i od razu wiedziałam,że muszę go mieć! Elegancka,śliczna buteleczka kryje w sobie niezwykle seksowny i zmysłowy zapach. Od pierwszego psiknięcia uwodzi mnie zapach piżma,jaśminu oraz wanilii. Ewolułuje na skórze tworząc aurę kobiecości i sensualnej przyjemności. Wytworny,elegancki,dopracowany. Zbyt ciężki na co dzień jednak idealny na specjalne okazje. Trwałość jest bardzo dobra,pachnę nim cały dzień a ubrania pachną jeszcze dłużej. Ten zapach to moja miłość...co tu dużo mówić,nie wyobrażam sobie bez niego mojej toaletki.
Jak dla mnie nie ma takiego drugiego,bardzo ciężko będzie go przebić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988778].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

Napisanych recenzji: 15

Kocham je!

Obojętnie czy jestem na weselu czy na rodzinnej imprezie, spotkaniu ze znajomymi, w pracy czy nawet w autobusie ludzie zaczepiają mnie i pytają co to za piękny zapach.

Zapach jest bardzo trwały- wystarczy psiknąć się dwa razy. Opakowanie wydajne. Uważam, że jest ponadczasowy. Pasuje do kobiet w każdym wieku. Jest delikatny, intensywny, ale nie gryzący. Świeży... po prostu ma to coś!

Opakowanie jest ciężkie - to jedyny minus moim zdaniem.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe opakowanie, 2 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[965363].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 97

Napisanych recenzji: 135

Najpiękniejszy ze wszystkich Today Tomorrow

Tą recenzję dodaje drugi raz,pozostałe o Today też zostały usunięte z niewiadomych mi powodów a przecież były pozytywne!

Wracając do tego zapachu to jak dla mnie ze wszystkich Today Tomorrow jest najpiękniejszy,tak jakby był połączeniem tych wszystkich zapachów.Nie będe już recenzjowała pozostałych,też ładne ale ten najlepszy.Polceam.

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: 1całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[962719].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 16

Wspaniały zapach

Wyjątkowy elegancki zapach. Co najważniejsze poza pięknym flakonikiem - zapach nie jest podszyty irytującą ale charakterystyczną dla avonu nutą zapachową. Czysta złota słodycz. Perfumy których flakonika nie wyrzucę chyba nigdy. Nadal sięgam co jakiś czas, by poczuć tę woń :) Niestety od dawna nie widziałam już perfumek gold w katalogu podczas gdy tysiąc innych podłych zapachów jest stale w ofercie ;)

Używam tego produktu od: co najmniej 1,5 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[596721].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 32

Napisanych recenzji: 265

Blizniacza siostra Gucci EDP :-)

Jestem zdecydowanie na TAK!
I wcale nie zaluje ze konczy mi sie butelka Gucci EDP (ta ciemno brazowa), bo Avon Gold przebija Gucci EDP pod wzgledem trwalosci i pachnie identycznie!
Paczula, odrobina owocow, wyraziste kwiatowe nuty i czekolada.. Orient w wydaniu doskonalym. Cieply, zmyslowy, seksowny, zdecydowany, no i... TRWALY!!!!
I bynajmniej ja tu nie przesadzam - psiknelam nadgarstki rano i teraz, 10 godzin pozniej zapach jest nadal MOCNO wyczuwalny.
Przed chwila poszlam zapalic wieczornego papierosa w ogrodku i uslyszalam komplement od sasiada, ktory wpadl z wizyta :-)
Tego sie kompletnie nie spodziewalam!!!!
Gold bedzie moim cacuszkiem na zime; bedzie idealnie komponowal sie z ciemnym zimowym porankiem, mroznym powietrzem i zamszowym plaszczem.
Zapach po prostu doskonaly i mocniejszy od Gucci EDP.
Buteleczka ladna i podobnie jak Gucci, solidna, a grube szklo robi wrazenie!
Nie zamierzam kupowac juz Gucci, bo mam teraz o wiele lepszy zamiennik :-)

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 30ml i chce wiecej!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[550995].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Duszący zapach

Kupiłam go \'w ciemno\' na allegro dla mamy, skuszona pozytywnymi komentarzami na jego temat. Jednak okazał się niezadowalającym prezentem . Zapach kojarzy mi się z babciami w wieku około 60, 70 lat. Duszący, jakby takie \'mdłe mydło\' . Jeszcze za taką cenę to w ogóle niewypał. Jeżeli ktoś woli przyduszające zapachy to polecam.

Plusy :
trwałość

Minusy :
- wysoka cena
- zapach
- niepraktyczny flakonik

Używam tego produktu od: 1 dzień
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (odstawione na półkę po jednym użyciu)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[463878].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 15

Numer 1

Wielkim plusem napewno jest jego trwałość.Zapach jak dla mnie magiczny. Słodki lekki, a zarazem bardzo kobiecy. Ta słodkość jest połączona z czymś co daje efekt bardzo eleganckiego zapachu. Słowami nie da się tego dokładnie opisać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[453502].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Piękny i kobiecy zapach

Jest to niewątpliwie "mój zapach", choć używam go od niedawna. Ja odnajduję w nim nieco orientu z nutą słodyczy. Jest dość mocnym zapachem, ale nie duszącym i mdłym. Trwałość nie powala na kolana, ale to chyba typowe dla perfum z Avonu, choć trzeba przyznać że nie znika też bardzo szybko. Nawet po całym dniu dobrze go czuć, zwłaszcza na włosach ;) W mojej opinii ten zapach jest bardzo kobiecy i doskonale się czuję uzywając go nawet na codzień. Myślę, że kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[403102].usefull || 0 }}% pomocna.