Tolerans Clear (Tonik + mleczko) (stara wersja)

Tolerans Clear (Tonik + mleczko) (stara wersja)

Zawiera wodę źródlaną Le Perray, która działa łagodząco na wyjątkowo wrażliwą skórę. Delikatny środek myjący idealnie usuwa zanieczyszczenia, nie wysuszając skóry. Preparat zawiera substancje natłuszczające, dzięki którym skóa jest nawilżona i elastyczna. Tonik + mleczko ma łagodne właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne, nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Polecany dla osób nie tolerujących wody z cerą wrażliwą, alergiczną lub atopową, również dla skóry z łagodną postacią trądziku różowatego.

W punkt!

Szukałam mleczka, które by nie szczypało i nie powodowało zaczerwienia, którego nie trzeba by wodą zmywać, wiele wypróbowałam, także markowych, także supernowoczesnych. Jeśli nie szczypały, to ściągały skórę. To mleczko tego nie robi. Ma półpłynną konsystencję, delikatnie oczyszcza skórę, nie koliduje z kremami. Świetne. Martwię się tylko, że firma postanowiła coś "ulepszyć", mleczko znika, a jak wiadomo "dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane". Rzeczywiście nie jest wydajne, ale wybaczam to, bo - jak dla mnie - to produkt cud.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ponad 20

spełnia oczekiwania

Ma fajną konsystencje mleczka, bardzo dobrze oczyszcza i nawilża. Czasami w upalne dni nie stosowalam już nawet kremu bo moja skóra byla wystarczająco nawilżona. Sprawdza się na mojej mieszanej skórze ale i u mojej przyjaciółki w przypadku skóy atopowej. Moja mama również sobie go chwali, ma alergiczną i naczynkową cere. Mi nie jest potrzebny, musze stosowac toniki do mojej cery trądzikowej ale ten był bardzo dobry, lubilam go za wygładzenie i fenomenalne nawilżenie mojej skóry. Polecam własciwie do każdego typu skóy, jest bardzo łagodny.

Używam tego produktu od:roku

Kosmetyk dość dobry,ale szczypie w oczy,jednak przy mojej alergicznej cerze która piecze po prawie wszystkich żelach do mycia itd,wypada bardzo dobrze
Raczej nie pachnie,ale jest dość wydajny
Opakowanie też mogłoby być ładniejsze ale tu już chyba marudze

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Serum na zmarszczki

Sympatyczny gadżecik

Bardzo chwalę ten kosmetyk.Ma miłą w dotyku konsystencję i ładnie pachnie.Doskonale oczyszcza i makijaż jak i normalnie cerę.Aplikator poręczny.Nadaje się w podróży,poza domem.Jest do każdego typu cery.Jest wydajny i opłaca się.Po za tym ma jedną wadę.Bardzo podrażnia oczy.Ale i tak go lubię,każdy kosmetyk musi mieć przecież chociaż jedna wadę.Polecam go wszystkim.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

lubię

zalety:
- ładnie i delikatnie oczyszcza skórę - używam go w ciągu dnia, po powrocie z zajęć, daje przyjemne uczucie lekkości i czystości na twarzy
- nie uczula i nie wywołuje podrażnień
- skóra nie jest ściągnięta i sucha, przez 2-3 godziny nie ma potrzeby używać kremu nawilżającego (a moja skóra na policzkach jest bardzo sucha)
- nie zatyka porów
- nieźle radzi sobie z moim dość delikatnym makijażem (nawet z wodoodporną maskarą)

wady:
- rzeczywiście jest mało wydajny
9.06.2008 zabieram jedna gwiazdke, bo to niesprawiedliwe, ze dalam tu tyle samo gwiazdek co phisiogelowi :P

Używam tego produktu od: rok

super doskonały!

Całkowicie zgadzam się z opinią poprzedniczki, mleczko jest na prawdę super, nie przetestowałam jedynie czy nadaje sie do zmywania makijażu oczu, ale poza tym mogę je gorąco polecić. Mój zarzut wobec niego dotyczy tylko jego wydajności, która jak dla mnie jest niezbyt dobra w stosunku do ceny, ale wybaczam mu taki makament. Mleczko poza tym nie uczula, nie podrażnia, nie zatyka porów, jest łagodne, w sam raz dla wrażliwców.

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

Treściwa delikatność :)

Godny polecenia dla cer wrażliwych i z problemami.
Potwierdzam jego super delikatne działanie antybakteryjne i przeciw grzybicze. Leczy (podrażnienia, różne placki czerwone, sucha skórkę), koi, nawilża ale nie jest ciężki. Bogata lecz bardzo płynna konsystencja i ledwie wyczuwalny zapach.
Nadaje się chyba do wszystkich cer skoro na moja dobrze podziałał (moja cera: wrażliwa, na policzkach sucha, w strefie T mocno przetłuszczająca się, trądzik)
Alternatywa dla Cetaphilu i Physiogelu.

Używam tego produktu od:dawna

Mój KWC

Ładnie usuwa makijaż nie maluje oczu wiec nie wiem jak z oczami ale myśle, że było by ok bo jest bardzo delikatny. Nie ściąga mi skóry wręcz nawilża. Jestem pozytywnie zaskoczona. Nawet po physiogelu skóra nie była w tak dobrym stanie.
Polecam! dla wrażliwców i przesuszonych skórek.
Razem z hydrainem 2, może uda mi się doprowadzić moją skóre do normalności.
EDIT - moja mama myje nim oczy i mówi ze nic sie nie dzieje a dodam ze ma bardzo wrażliwe oczy.

Używam tego produktu od: 2-3 tyg
Ilość zużytych opakowań: połowa 1

szczypie w oczy

Bardzo przeciętny produkt, na całe szczęście kupiłam go w promocji za 11 zł (zamiast za 19zł) Dodatkowo kupiłam od razu 3 sztuki, ponieważ nie mam na codzień dostępu do polskich produktów, więc przetestowałam go baaaardzo dobrze. Na początku byłam zachwycona, ponieważ jest rzeczywiście delikatny, jednak napisane zostało wyraźnie , że można zmywać oczy i niestety mnie pieką.... próbowałam odstawić to mleczko, po tygodniowej przerwie to samo.. no cóź postanowiłam się już wymęczyć , ale więcej nie kupię. Moim ostatnim odkryciem jest mleczko kasztanowe z tonikiem w jednym Bieledny!! zakochałam się w nim i znowu zrobię zapas 3-4 opakawań, tym razem najpierw sama wypróbowałami jestem super zadowolona.

Używam tego produktu od:3
Ilość zużytych opakowań:6 miesięcy

dobry :)

Dermedic stosuję ok 3 miesiące- i jestem w pełni zadowolona. Po dzwinym uczuleniu, ktore pojawilo się na twarzy, buźka przestała tolerować nawet LaRoche Posay i Avene. Stad tez pomysl na Dermedic- jak widac trafiony.
Nie uczula, nie podrażnia, nie szczypie w oczy, ktore w moim przypadku sa wyrocznią ( delikatna skora, skołoność do podrażnień i uczulen). Jedyny mały mimus to mała wydajność- wystarcza na ok 3-4 tygodnie- za co odejmuję jedną*. Generalnie podsumowując jest super i polecem nawet największym wrażliwcom :)

Używam tego produktu od: 6 mies

zwyczajny

Na mnie nie zrobił szczególnego wrażenia. Owszem delikatnie i dokładnie zmywa makijaż z twarzy, nie trzeba używać wody, ma podwójne właściwości mleczka i toniku. Nawilża, nie podrażnia. Ale żebym poczuła jakąś różnicę na skórze to nie. Kupiłam go specjanlie do demakijażu oczu i tu się zawiodłam, moje oczy były po nim lekko zaczerwienione i trochę mnie piekły:(
Ma bardzo ładne opakowanie i dobrze wygląda na półce, ale to nie wystarcza!

Sto razy bardziej wolę płyn micelarny Maybelline.

Używam tego produktu od:

ideał

Kupiłam za 13,99zl w promocji. Nosze soczewki kontaktowe i potrzebuje naprawde delikatnego demakijazu. To mleczko jest super - oczy nie pieka, nie zachodza mgła. Tusz i wszelkie cienia zmywaja sie za pierwszsym dotknieciem wacika.
Buzia jest gładka i dobrze oczyszczona. Zero podraznien.
SUPER

Używam tego produktu od:miesiaca