Garnier Fructis Style, Extra Fixing Gel (Żel strukturyzujący ekstramocny)

Garnier Fructis Style, Extra Fixing Gel (Żel strukturyzujący ekstramocny)

Szukasz czegoś więcej niż zwykłego żelu utrwalającego? Żel Fructis Style to połaczenie czynników utrwalających fryzurę ze wzmacniającymi mikrowoskami z owowców o działaniu pięlęgnacyjnym. Żel nie skleja włosów, nie pozostawia śladów i utrzymuje się przez długi czas.

Skład: Water, Propylene Glycol, VP/VA Copolymetr, Triethanolamine, Carbomer, Phenoxyethanol, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Peg-192 Apricot Kernel Glycerides, Peg-70 Mango Glycerides, Chlorpheneisen, Poylethylene Glycol, Limonene, Pentasodium Pentetate, Linalool Citrus Limonum/ Lemon Fruit Extract, Amyl Cinnamal, parfum.

Cena: 13,70zł / 200ml
/s/

Najlepszy jaki miałam

Używałam tego żelu bardzo długo dopóki nie wycofali go z Rossmanna i teraz nie mogę go nigdzie znaleśc :( Najlepszy żel jaki do tej pory miałam. Zawsze używałam 5 bo potrzebowałam mocnego efektu. Dzięki temu żelowi moje loki trzymały się cały dzień, były elastyczne i lśniące. Jak robiłam kucyk żel pomagał mi ujażmiac odstające włoski zwane przeze mnie aureolą :) Łatwo się go wyczesywało i nie zostawiał na włosach białych sladów (a\'la łuzpież). Cena w porządku co do wydajności żelu.
Miał on też kilka minusów:
-natychmiast trzeba było po nim umyc ręce bo strasznie się kleiły
- jak się z nim przesadziło to tworzył hełm (szczególnie przy kucyku)

Pomimo tego jak znajdę ten żel to na pewno go kupię ponownie

Ilość zużytych opakowań: więcej niż 4

Ok

Żel jest lekki, bezbarwny, w zasadzie półpłynny, dlatego tuba to bardzo dobre rozwiązanie. Najczęściej używam go do akcentowania pojedynczych kosmyków (włosy długie, cieniowane) lub układania grzywki. Ładnie utrwala skręt, trochę usztywnia, dyscyplinuje, ale nie skleja. Łatwo go wyczesać. Ma przyjemny, owocowy zapach. Raczej nie wpływa na kondycję włosów. Czy rzeczywiście "ekstramocny", tego nie jestem w stanie ocenić, bo nie robię wymyślnych stylizacji, jedynie proste, szybkie fryzurki, którym podołałby pewnie każdy inny styling. Żel w tubie to po prostu wygoda. Pojemność ma olbrzymią, jest wręcz "niezużywalny".

Używam tego produktu od: okazjonalnie od wielu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dalej 1

ok

Super jest (:

I ma same plusy

+ładny zapach
+nie obciaza włosów i nie przetłuszczają się aż tak bardzo
+łatwo sie spłukuje
+nie ma po nim łupieżu
+nie uczula
+wygodne opakowanie
+dobra cena

Używam tego produktu od:Jakiś czas

Świąteczny makijaż

Świetny

Żel spełnia swoje fukcje: utrwala fryzurę, nabłyszcza włosy i nie skleja ich.
Bardzo ładny zapach (jak to fructisy :) ). Jest wydajny, niewiele go potrzeba, aby wystylizować na głowie to co się chce . Opakowanie jest wygodne- łatwo wydobyć z niego gel, a gdy wyciśnie się za dużo to nie zostaje na zakręcte a ładnie wraca do opakowania :). Polecam kupno tego żelu dla osób wymagających od tego typu produktów trwałości.Używam tego produktu od: Kilka tygodni