Garnier Fructis, Intense Anti-Split Ends [Force Anti-fourches] (Odżywka na zniszczone końcówki)

Kuracja regenerująca i zapobiegająca niszczeniu się końcówek włosów. Nie spłukuje się. Opakowanie ma postać kuli z pompką dozującą.

Skład: Water, Cyyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Hydroxypropyl Guar, Phenoxyethanol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Behentrimonium Chloride, Aminomethyl Propanol, Trideceth-12, Polyquaternium-4, Dimethiconol, Dimethicone Copolyol, Amodimethicone, Persea Gratissima, Carbomer, Potato Starch Modified, Methylparaben, Cetrimonium Chloride, Laureth-23, Laureth-4, Prunus Armeniaca, Parfum. Fil C16387/1, 016A.

Cena: ok. 20zł / 150ml

Jakiś efekt??

Czy to cos daje jakiś efekt? Może jedyny w postaci obciązenia włosów. Swej podstawowej funkcji na pewno nie spełnia, rzekłabym, że jeszcze dodatkowo wysusza końcówki.

nic nie daje

Dziwny kosmetyk. krochmalowata konsystencja nadej jej dobry poślizg ale produkt nie anwilża, nie odżywia a już na pewno nie zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Moje suche włosy wręcz przesuszyła. Poza tym niemiłosiernie się klei i lepi - włosy skleja w okropne strąki i każdy wtedy sterczy w inna stronę. Daję jej jednak 2 ** bo pięknie pachnie i zapach ten długo utrzymuje sie na włosach. Jest wydajna. Zużyłam 1/2 opakowania i skapitulowałm - wylądowała w koszu na śmieci. Może jest dobra do krótkich i przetłuszczających się włosów ale nie nadaje się do długich i suchych.

normalna odżywka

Kupiłam skuszona reklamami, kiedy jeszcze miałam długie włosy. Dziś dokańczam go mając krótkie. Odżywka przyjemna, ślicznie pachnie (to mi się w niej najbardziej chyba podoba) i ma bardzo wygodne opakowanie. Jest wydajna, nie obciąża włosów (nawet moich, które są raczej delikatne). Nie zauważyłam jednak rewelacyjnych rezultatów i jest to dla mnie zwykła odżywka, jeśli chodzi o działanie. Lubię ją ze względu na ten piękny zapaszek, który długo pozostaje na włosach, ale jak mi się skończy, to więcej nie kupię, bo w sumie jest droga, a cudów nie działa.

ilość zużytych opakowań: ...2/3

depilacja metody

Odzywka-dopelnienie

Mam strasznie problematyczne wlosy,ktore w dodatku farbuje.Kupilam 2 wersje tego specyfiku-na rozdwojone koncowki i druga do wlosow farbowanych,chroniaca kolor.I uwazam,ze wieksze efekty daje ta do zniszczonych koncowek.Troche drazni mnie zapach tych odzywek,ale na szczescie po aplikacji i wysuszeniu wlosow jest niewyczuwalny.Fajny pomysl opakowania z dozownikiem,pozwalajacy na rozsadna aplikacje.Bardzo wydajna odzywka,ktora jest dla mnie dopelnieniem pielegnacji wlosow.

w porządku

ślicznie pachnie, na koncwki tez calkiem pomaga. mam po nim bardzo fajne włosy, generalnie polecam. genialne opakowanie :)

Miluśi

Posiadam 2wersje tego specyfiku :), do rozdwajających się końcówek i wygładzający włoski:).Wersja wygładzająca z niebieskim paseczkiem ładnie układa włoski są żywe delikatne , aż mój luby tuli się do nich:)...Wersja do rozdwojonych końcóweczek jako tako pomaga , ale mam tak poniszczone końcóweczki ,że jedynie pomoze im obcinanie co miesiąc po 1cm ,aleeeeeee pozostane przy 2 wersjach , bo po 1.lubie gdy moje włoski są gladziutkie 2.lepiej zapobiegać niż leczyć rozdwajające się końcówki:Ppolecam naprawde warto ...

Genialny

Kupiłam go za namową koleżanki, która była zachwycona wersją do włosów suchych. Mam długie włos i do tego przetłuszczające się, więc myję codziennie co fatalnie wpływa na końcówki. Zazwyczaj noszę je ciasno upięte, dlatego późno zauważyłam co stało się z ich dolną częścią i wpadłam w panikę. A ta odżywka zadziałała niemal odrazu! I cudownie pachnie, choć na początku tak intensywna woń mi trochę przeszkadzała.